• spolehlivost

první nákup, všechno v pořádku

• Rychlé doručení.
    • Výborná komunikace s obchodem.

Výborná komunikace s obchodem a rychlé dodání. :-)

OK, rychlost

• Objednávka přes telefon, vstřícnost, rychlosti,kvalita

Rychlost dodávky + kvalita.

Vše bylo na nejvyšší úrovni kvality. Nábytek vypadá hezky, kvalitu posoudí čas.

• Vše proběhlo velice rychle.V neděli večer jsem si objednal,v pondělí předali dopravci a v úterý jsem měl doma.

• Super rychlé doručení! Jeden den objednáno, další den ráno již volal kurýr.

Nakupuji už podruhé a naprostá spokojenost. Rychlost, ceny.

Cena-kvalita.

• možnost fakturace přes náhradní plnění
    • velký sortiment kompatibilních tonerů
    • velmi dobré ceny vs kvalita Toprint řady tonerů
    • praktické dárky k některým tonerům = využijete v kanceláři = zvýrazňovače, bločky post-It atd.
    • věrnostní body

neznám negativum - snad pro někoho -není to velký korporát = nechodí mi mnoho sms o každém úkonu s mou objednávkou- ale protože je dobře znám historicky, nepotřebuju to, vím že zboží vždy dorazí, když na něco echt chvátám, volám - dovolat se je snadné --》a zase výhoda..

Reakce obchodu Texpo-cz

Dobrý den, děkujeme za pozitivní recenzi a pochvalu! Velmi si vážíme naší spolupráce a těší nás to. Přejeme Vám krásný den.

• Dobré ceny, široká ponuka produktov
    • Na Slovensko neposielajú na dobierku

Žiaľ, infantilne diskriminačnou obchodnou stratégiou je pre nás tento obchod nepoužiteľný. Zhruba polovicu tovaru si objednávame z Českej republiky a len mizivé percento má problém poslať tovar na Slovenko formou dobierky. Keď tak nedôverujete slovenským zákazníkom, že ich dokážete takto diskriminovať (keďže v Čechách na dobierku posielate, tak o nič iné ako úbohú diskrimináciu nejde), tak so Slovenskom neobchodujte.

Reakce obchodu Texpo-cz

Dobrý den, poskytli jsme Vám 100% podporu, maximální flexibilitu a nejnižší cenu na trhu. Telefonicky odsouhlasili, že 30kg stroj je skladem a můžeme ho poslat na Slovensko s dopravou zdarma! Vy jste si následně objednal online a protože Vám nešla zvolit dobírka při dodání na Slovensko, tak jste zvolil dopravu do ČR s vyplněním slovenské adresy. Neřešíme proč jste postupoval tímto způsobem a odmítáte za zboží ze zahraničí od prověřeného eshopu zaplatit předem, respektujeme to. Stejně tak předpokládáme, že pokud obchod nenabízí dopravu do zahraničí na dobírku, ale zákazník na ní trvá, může se zákazník na případné podmínky této možnosti předem dotázat (stejně jako jste to udělal na zboží samotné), nebo se rozhodne pro nákup jinde. Víme, že v takovém případě bude muset zaplatit vyšší cenu, než v našem obchodě, protože žádný obchod nemůže nést 100% všech nákladů a zároveň nabízet zboží za nejnižší cenu. Je zcela běžné, že dopravci účtují vyšší ceny dopravného a doběrečného pro zahraniční přepravu, než u vnitrostátní přepravy. A nikdo to za diskriminaci nepovažuje. Jelikož dotujeme dopravu i pro zákazníky na Slovensko, nechceme na ně přenášet ani násobně vyšší poplatky za dobírku vybranou v zahraničí a tuto službu nenabízíme. Každý zákazník se může svobodně rozhodnout, zda jsou tyto podmínky pro něj zajímavé, nebo ne. Věříme, že je to cesta, jak našim zahraničním zákazníkům poskytovat nejlepší ceny i nadále a rezolutně odmítáme, že by se jednalo o jejich diskriminaci. Děkujeme za pochopení.

• Vždy spolehlivé doručení a kvalitní zboží

• skvělé

Bylo pro mě překvapením, že mi laminátor byl doručen do druhého dne od objednání.

• Rychlé zaslání zboží.
    • Kvalitně zabaleno.
    • Výborné ceny.

Rychlé dodání.

vše proběhlo rychle a bez problému

jako vždy všechno v pořádku