• opakovan á objednávka spokojenost

Reakce obchodu Teta drogerie eshop

Děkujeme Vám za nákup v našem e-shopu. Těší nás, že jste s objednávkou spokojeni.
    Budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.

Tým Teta drogerie.

Objednávku jsem udělal ve stejný den ještě v jednom obchodě,a jejda ,z toho druhého obchodu mě došlo zboží již další pracovní den,kdežto od vás až čtvrtý. Někde něco je špatně. A kurýrní službou to nebylo,jelikož jsem si zboží vyzvedával na vaší pobočce.

Reakce obchodu Teta drogerie eshop

doručení na Vámi zvolenou prodejnu trvá obvykle 5-7 pracovních dní. Tato informace je uvedena při vytvoření objednávky. Jelikož byl 1.4. státní svátek, objednávka se začala zpracovávat až následující pracovní den.

Tým Teta drogerie.

VCELKU DOBRÉ HODNOCENÍ E-SHOPU TETA DROGERIE, NĚKDY JE TROCHU HORŠÍ ORIENTACE NA JEJICH STRÁNKÁCH A CO JE VŮBEC NEJHORŠÍ JSOU MYLNÉ INFORMACE NAPŘÍKLAD O DOPRAVĚ ZDARMA. V NEWSLETTERU JE VÝRAZNĚ NAPSÁNO DOPRAVA ZDARMA NAD 500 KČ, ALE KDYŽ VYTVOŘÍTE OBJEDNÁVKU, TAK AŽ TEPRVE PŘI ZADÁVÁNÍ DOPRAVY A PLATBY ZJISTÍTE, ŽE JSOU ZDARMA POUZE DVA DOPRAVCI, Z TOHO JEDEN JE NA VYZVEDNUTÍ BALÍKU V PROVOZOVNĚ A DALŠÍ PROBLÉM JE PŘI PLATBĚ, JSOU TAM POUZE DVA ZPŮSOBY PLATBY, COŽ MNĚ OSOBNĚ TAKÉ NEVYHOVUJE, KDYŽ JEDEN JE NA DOBÍRKU A DRUHÝ KARTOU ONLINE. BYLO BY TAM HODNĚ CO ZLEPŠIT, ALE MOHLO BY BÝT I HŮŘ :)

Reakce obchodu Teta drogerie eshop

Děkujeme za zpětnou vazbu, Váš podnět předáme na příslušné oddělení jako námět na sjednání nápravy do budoucna.

Reakce obchodu Teta drogerie eshop

Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojena. Uděláme vše pro to, aby tomu bylo tak i nadále.

Rychlé dodani

• vše ok

Tým Teta drogerie.

Doručení včas a v pořádku.

• Kamenný obchod, který má i možnost on-line nákupu
    • Slevové akce
    • Rychle doručení

• rychlá dodací doba
    • kvalitní zboží za dobrou cenu

Rychlé vyřízení objednávky, dobré ceny

ok

• Zboží došlo v pořádku, precizně zabalené. Obchod mám blízko,proto jsem ráda,že balíček lze vyzvednout zde. Nakoupeno za velmi příjemnou cenu,jsem velmi spokojená.

Tým Teta drogerie.

Rychlé, cenově se všemi slevami velmi výhodné :-)

nákup na e-shopu doporučuji, velmi výhodné nabídky

• Na zboží stále čekám, když bych si jej zakoupil v jiném obchodě osobně mám ho dávno již doma. Absolutně bez komunikace

Reakce obchodu Teta drogerie eshop

doručení na vámi zvolenou prodejnu trvá obvykle 5-7 pracovních dní jak bylo uvedeno při vytváření objednávky.
    Vaše objednávka byla doručena v pořádku 6 pracovní den tedy v řádném termínu.

Tým Teta drogerie.

• Těžký nákup je doručen až do domu.
    • Není možné platit přes platební bránu, dobírkou se nákup prodraží.

Reakce obchodu Teta drogerie eshop

v dopravě a platbě se Vám nabídne platba kartou online nebo na dobírku, a je pouze na Vás co si zvolíte.

spokojená

Bohužel pošta mi poslala sms, že doručuje balíček, ale zatím nedoručila

Reakce obchodu Teta drogerie eshop

dle systému nám byla objednávka vrácena zpět od dopravce, uhrazená částka za danou objednávku Vám již byla vrácena. Pokud máte o objednávku stále zájem je jí potřeba vytvořit znovu.

Tým Teta droegerie.

• Rychlé doručení,kvalitní produkty,zajímavé ceny

• Dobré ceny
    • Balení je katastrofa, prach a bordel

Reakce obchodu Teta drogerie eshop

váš podnět ohledně balení objednávek předáme na příslušné oddělení jako námět na zlepšení do budoucna.