• nabídka zboží
    • rozumné ceny
    • rychlé doručení nebo vyzvednutí

• Dobré produkty
    • Dobré ceny

• Výjimečný sortiment a skvělý sortiment zejména práškových probiotik bez přídavných látek, které dovážejí z USA z obchodu https://www.customprobiotics.com/ ,který pravděpodobně jiný e-shop v ČR nenabízí.
    • Uživatelsky příjemné zacházení, komunikace, férové jednání, příznivé ceny. Celkově to vyjde finančně lépe, než kdybyste si objednali toto zboží přímo z USA a absolvovali vlastní proclení.
    • Bohužel jako dopravu nenabízí dle mého názoru českou jedničku Zásilkovnu.
    • Nabízejí dopravu Českou poštou, kde občas doručení trvá více než 7 dní a zvláště v letních měsících tak může dojít k znehodnocení nabízených probiotik.

Obchod funguje skvěle, ale nevhodný výběr dopravců znehodnocuje jejich skvělou práci.

• Dobrá cena

Vše ok.

• výběr zajímavých produktů, které jsem třeba jinde neviděla
    • super ceny
    • malý e-shop
    • rychlá doprava
    • spolehlivost
    • porušený obal soli, takže sůl byla vysypaná trochu v balíku

Eshop mohu doporučit, zaujal mě výběr produktů, které mají na skladě. Spolehlivé a rychlé doručení. Jediné co bych vytkla a všimla jsem si, že v hodnocení to již bylo zmiňováno, koupila jsem si šedou sůl a balení bylo porušené, takže něco se vysypalo do balíčku.