• Zboží cena ok
    • Dlouhá doba doručení zboží stále nemám.

17.11. objednávka, 20.11. čeká na kurýra, 23.11. urgence z mé strany k dodávce,stále čeká na kurýra, 23.11. odpoledne, předáno na PPL. Dnes 24.11. zboží nemám a nemám ani možnost trasovat zboží, kde je.

• Špatná komunikace

objednávka 2x zrušena obchodem, platba není dosud vrácena

Nereagují na e-maily, tak když chcete věc řešit telefoniky, telefon nikdo nezvedá.

Auto nám dorazilo s prasklou korbou(je na ní cedulka max 150kg), krabice byla v pořádku. Obchod neodpovídá na email, neberou telefon a neozívají se.

• Objednané a zaplacené zboží 30.7.2022 nebylo ani přes mailovou urgenci do dnešního dne dodáno.

• Počet kusů odpovídal objednávce
    • Filtrační tablety přišly v rozbaleném, ale originálním balení. Uvítala bych, kdyby se prodávající nejprve informoval, zda to kupujícímu nebude vadit.

dobry den,

je mi lito, ze s nakupem nejste spokojena, ale nejsem si jisty, zda jsme si negativni hodnoceni zaslouzili.
    za prve, nejedna se o tablety, ale o filtracni patrony. za druhe v popisku filtru mame info (uplne stejne jak u ostatnich eshpou), ze filtry jsou balene individualne. Proto nikdo vas o otevrenem obalu neinformoval. Rozbaleny byl jen papirovy obal, ale fitlry byly hermaticky zabalene jeste do igelitoveho obalu.

objednala jste si celkem 6 filtru, vzhledem k tomu, ze skladem jsme meli jen baleni po 4ks, poslali jsme cele, neotevrene beleni 4ks a k tomu druhe baleni ze ktereho jsme vyndali 2ks.

jen pro pripomenuti, ze mate nakro na vraceni vyrobku do 14dni :)

preji pekny den

Zboží neodpovídá integrovanému,podvod!
    Uvažuji o předání ČOI!!

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Poslali něco jiného něž je na obrázku, ještě bez krabičky. Jako použité, děs

dobry den,

Petre, poslali jsme presne to co na obrazku :) objednal jste si parfem za 349kc, pokud jste si myslel, ze se jedna (jak jste rekl) o "originalni a luxusni parfem" tak nevim jak bych to mel slusne rict.

Versace Bright Crystal stoji cca 1399kc - pokud mate zdroje kde se ho da koupit za 349kc, dejte mi info. rad koupim cely kamion :)

jinak na nasich strankach jsou uvedene informace o jaky parfem se jedna, jsou tam fotky realnich parfemu a ty originalni jsou pouzite jen pro srovnavaci ucely.

s pozdravem

• Žádná komunikace

Je mi to moc líto, ale zboží ani po 15 dnech nedorazilo. Telefon nikdo nezvedá a na mé dva e-maily s otázkou, zda zboží dorazí také nikdo neodpověděl. Pokud třeba reálně nebylo zboží skladem pak mi to měl obchod sdělit. Zboží musím objednat jinde.

• Dobrá cena
    • Rychlé vyřízení a dodání
    • Výrobek dorazil zcela bez originálního obalu (jako dárek prakticky nepoužitelné). Jeví se mi to tak, že se jedná o rozprodávání sad nářadí po kusech.
    • Chyběl i originální záruční list Makita

Obchod by měl na takový druh prodeje explicitně upozornit (omlouvám se, pokud jsem to přehlédl a chyba by byla na mojí straně).

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• solidní ceny
    • nespolehlivost dodání
    • po 4 dnech žádná reakce a po telefonátu přislíbeno dodání obratem, nakonec bylo nutno opakovat telefon a zboží dorazilo po cca 12 dnech

Doporučuji komunikovat přímo telefonem s majitelem, který řeší za své -zřejmě neschopné - podřízené. Jinak se může objednávka "zatoulat".

dobry den,

je mi velice lito, ze jste musel na dodani zbozi cekat az 10 dni. ani vlastne nevim proc doslo k zdrzeni protoze zbozi jsme meli skladem. vzdy vsechny objednavky odesilame ten samy den, pokud objednavku obdrzime do 10hod. staci se podivat do komentaru ostatnich zakazniku. "rychlost dodani" je jedna z nejcastejsich vyhod naseho eshopu.

dekuji, ze v hodnoceni, jako vyhodu jste uvedl solidni ceny :) ano, je to tak, ceny v nasem eshopu jsou velmi atraktivni. Jen podotknu, ze jsme Vam pridali malou slevu za zpozdene dodani :)

udelame vse pro to, aby se podobna situace znovu neopakovala.

preji pekny den
    terdom.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze smazána na žádost autora

15.4,.21 - zboží dodnes nemám , tak jak jinak hosnotit.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Zboží stále nemám i když je už dávno zaplacené.

dobry den,

Vazena Pani, po telefonu jsme Vas informovali, ze doruceni objednaneho zbozi se bohuzel prodlouzi. Navrhovali jsme zruseni objednavky a vraceni penez, ale rikala jste, ze Vam to nevadi a chvili pockate.