• přístup
    • ceny

Rychlé, bezproblémové.

Udělal jsem chybu v objednávce, velmi ochotně problém vyřešili

• Dost drahá doprava - 500 Kč

• rychlé vyřízení objednávky
    • solidní cena

• skvělé produkty
    • přehnaně drahé poštovné

• Výborná komunikace
    • Profi poradenství

Vůbec nevím kde zásilka je, obchod nedal vědět, že zásilku už předal dopravci. Na objednávce je uveden dopravce PPL a v pátek mi bez jakéhokoli upozornění volal někdo od DHL a vůbec nebyl schopný mi říct, jak zásilku předat ( neuměl dobře česky) jelikož jsem nebyla doma. a pak už se nikdo neozval ani nemám žádné číslo zásilky, abych to mohla dohledat.

Reakce obchodu MAXIMUS PROFI

Je nám líto, že jste s nákupem u nás nebyla spokojená.
    Všechny terčovnice máme skladem, a proto se snažíme odesílat terčovnice obratem po objednávce. Bohužel za dopravce ručit nemůžeme. Naše firma se Vám proto tímto omlouvá za toto politováníhodné nedopatření, k jakému dochází maximálně jednou za 10 let.

Tým MAXIMUS PROFI

rychlost

Kvalita , ochota při změně objednávky .

Všechno funguje jak má

• Ochota a vstřícné jednání při změnách v nákupu.

100% spokojenost, doporučuji!!!

Velmi seriózní obchod. Sami mne telefonicky kontaktovali s tím, že mají provozovnu nedaleko mého bydliště a jestli si nechci zboží vyzvednout osobně namísto poplatku za dopravu, který nebyl úplně zanedbatelný. Po domluvě mi obratem poslali peníze uhrazené na dopravu zpět na můj účet. Zboží bylo připraveno ve stanoveném čase a v perfektním stavu.

poctivě vyrobená za nízkou cenu, včetně terčů a připínáků, paráda

• distribuce přímo od výrobce
    • slabší komunikace
    • cena za dopravu

Coby výrobce mají nejnižší ceny - což je v dnešní době spíše vyjímkou, obvykle noname obchody prodávají pod oficiální cenou. Studená sprcha ovšem přijde, když při objednání zjistíte, kolik si naúčtují poštovné. (A to za každý kus terčovnice zvlášť.) Sice pořád to vyjde levněji, než si zajít do obchodu u nás ve městě (navíc bych musel řešit, jestli mi objednají požadovaný rozměr, mají jich jen pár), ale úspora se smrskne na pár desetikorun. Smutné, že obdobně velký a těžší balík z Německa mě na poštovném vyšel levněji ... A k dopravě bych měl rovněž výtku za balení, bylo to omotáno jen tenkou černou fólií, která nevydržela ani pošoupnutí po podlaze dodávky, takže se z balíku na několika místech sypala sláma.
    Mínus za komunikaci - při objednání s platbou na účet to píše, že mám jako variabilní symbol uvést číslo objednávky, ale jako číslo objednávky to vypsalo kombinaci čtyř písmen a čtyř číslic. Písmena do VS zadat nejdou, dal jsem tam jen ty číslice. Ovšem po víkendu mi došel mail, že objednávka se zpracovává a s úplně jiným číslem. Tak jsem jim odepsal, ať si spárují platbu s tím VS podle původního potvrzení. Na to jsem nedostal žádnou odpověď, jakože ok, ale zničehonic dnes ráno volá řidič, že veze balík. Hm, dnes je snad normální poslat po expedici mail/sms, že je to na cestě a jaké to má sledovací číslo, nesedím doma každý den ...
    Celkově ok, objednal jsem-došlo, až budu potřebovat, objednám znovu, to zas ne že bych kvůli výše uvedenému obchod zavrhoval nebo jej chtěl hanět, jen bych v současnosti očekával již krapet vyšší standard.

Reakce obchodu MAXIMUS PROFI

Děkujeme za recenzi.
    Ano, doprava je poměrně drahá. Jakožto výrobci zákazníkům prodáváme pouze terčovnice a za dopravu účtujeme pouze tolik kolik po nás chce samotný dopravce. Klasické e-shopy mají většinou nějaký paušální poplatek (průměrná cena přepravy napříč prodávaným sortimentem) a pokud si nic dalšího k terčovnici neobjednáte, tak prakticky větší část dopravy uhradí za Vás, aniž by si to uvědomovali.

Děkujeme za Váš nákup.
    Tým MAXIMUS PROFI

• Objednávka i doručení bez problémů

• velký výběr
    • velmi rychlé dodání