• obchod se mnou nekomunikuje, po potvrzení mé objednávky a platby se mi již 15 dnů nikdo neozval

• Snad se v mém případě jednalo o výjimečnou chybu, nicméně na doručení zboží čekám již třetí týden, při nákupu byla uvedena dodací lhůta 10 dní. Obchod mi sice nabídl storno objednávky - údajně se čeká na dodání od výrobce, ja mám ale o produkt zájem, proto čekám - snad stihnou výrobek poslat ještě v roce 2024, uvidím...

Zboží bylo objednáno 11.3.2024, dosud nebylo dodáno !!!, s firmou se nelze spojit, telefoní číslo nefunguje. Takž nelze ani požádat o vrácení peněz. -____Další podvodný shop!

• Všechno špatně. Nenechejte se napálit, je to podvod.

Jednoznačně podvod na lidech s postižením a seniorech, hyenismus. Dejte si práci a podívejte se do historie hodnocení tady na Heurece. Podvedených jsou desítky, možná stovky. Trvá to už roky. Stejně špatná hodnocení jsou na Zboží, Firmy, Mapách atd. Ani mě bohužel nenapadlo si předem zkontrolovat obchod s kompenzačními pomůckami, i když to obvykle s prvním nákupem na eshopech dělám, tady jsem parazity fakt nečekala. Zboží objednané v lednu nemám, peníze přes urgence taky ne. Zajímalo by mě, jestli opravdu existuje někdo, kdo zboží dostal, domnívám se, že si občasné dobré hodnocení píše majitel firmy Skandor Jan Kučera nebo někdo z jeho spoluviníků. Pokud vás také okradl, braňte se, nebo dejte alespoň podnět na ČOI, ať už se konečně podaří těmto podvodům zabránit. https://www.coi.cz/en/mimosoudni-reseni-spotrebitelskych-sporu-adr/

• Rozumná cena
    • Nemoznost komunikace

• Zatím žádná výhoda -potvrzení objednávky jsem dosud neobdržel a ani objednávka mi nebyla doručena
    • -

29/2 jsem zboží objednala k dodání do 10 dnů a zaplatila, dnes 15/3 není dodáno ani dodávka avizována

• Do dnešního dne nikdo nepotvrdil moji objednávku, tím ji považuji za
    nepřijatou. Nemám zájem o zboží z Vaší firmy.

• první zboží dorazilo takřka obratem,druhé zboží zatím nedorazilo,údajně výrobce zatím nedodal

Zatím nedořešeno,zákazník nikdy neví,kdy zboží dostane.

• Zaplacené zboží nedodali, peníze nevrátili.

• Nekomunikace obchodu
    • Všechno špatně až jsem se obrátil podnětem na ČOI,tak začali po čtyrech urgencích komunikovat.
    • poprvé za 20let jsem zaplatil eshopu platbu předem v domnění,že neodrbou nemocného člověka a k tomu držitele prukazu ZTP.
    • Po 16 dnech a čtyřech urgencích a kontaktování ČOI se ozvaly,že výrobek nemají.

Vyhýbejte se velkým obloukem,nejsem jediný nemocný kterého se snaží ojebat o peníze

• Zboží objednáno a zaplaceno, ale nedodáno. Mělo být doručeno do 10 dnů, nyní je to již 15 dní a nic. U objednávky pouze uvedeno, zaplaceno a vyřizuje se. Obchod nekomunikuje a telefon ani nezvoní. Napsala jsem mail s urgencí vyřízení a čekám na odpověď.

Nedoporučuji

• Proboha pošlete formulář hodnocení místo zboží.To vše za 2670kč?
    • 6ádná zpráva o stavu zásilky,jen vyřizujeme a zaplaceno.To si asi děláte srandu za ty love
    • O váš obchod si už neopřu kollo a určitě Vás budu asi doporučovat
    • Doufám,že tuto lapálii nebudu muset přes svého právníka a PČR

Obrovské zklamání z jednání obchodu

Objednane zbozi mi nebylo doruceno, nemam tedy zbozi ani penize. Obchod moji stiznost neresi, prestal komunikovat.

• Velký výběr zboží
    • Nedodržení dodacích podmínek

Zboží objednáno 4.2. Mělo být dodáno do 10 pracovních dnů se slibem informování o dodání. Zboží nebylo dodáno do 26.2. a informace o dodávce taktéž žádná.

Nejprve trvalo několik dní než poslali data k zaplacení a nyní ještě není objednávka vyřízená.Do dnešního dne zboží nedorazilo

• Nefungující web. stránky

Pokoušela jsem se objednat zboží, nešlo mi objednat, skočilo to do error chyby.
    Nepřišel mi ani žádný potvrzující e-mail a až nyní mi chodí upozornění každý den, že objednavka čeká na platbu ale je v emailu pouze Logo firmy.
    Nemůžu a nebudu platit něco, co se mi nepodařilo objednat.

• zboží mně doručeno nebylo

Nedočkali jsme se zboží a neustále más ujišťovali, že je chyba na straně výrobce. Tak jsme objednávku stornovali.