• Zboží nebylo včas doručeno, po dotazu na stav objednávky mi bylo sděleno, že dodání bude trvat minimálně dalších 14 dní a nabídnuto její případné stornování. Ani více než měsíc po jejím stornování jsem stále neobdržela peníze zpět.

Objednávku nepotvrdili, takže jsem ani nevěděl, jestli ji budou vyřizovat. Telefon nezvedali, na e-mail odpověděli až po třech dnech. Sice na stránkách mají nějakého asistenta, který ale po mně chtěl číslo objednávky, které mi neposlali... Výborné jednání.

Vyrobek nebyl bohuzel stale dodan - objednano pred 14 dny - eshop posila stale hlaseni o chybe, telefonni cislo nefunkcni, na emai zatim nikdo nereagoval

• Výhoda byla, že vlastně dvě věci, zvlášť zabalené, došly společne za jednu cenu.

Rychlá a spolehlivá služba

Obchod nereagoval na moji objednávku, telefon ani nevyzvání. Po zaslání emailu se ozvali s tím, že komunikuji jen přes email. Také mají možnost vyzvednutí zboží do obchodu, který přes rok neexistuje. Obchod bych nedoporučovala.

do obchodu se nešlo registrovat, po kliknutí na objednat nepřišlo vůbec žádné potvrzení.

obchod na moji objednavku 14 dnu nereagoval ,tak jsem zboží objednal jinde. Jenda

• Nejde se k nim dovolat, na e-maily nereagují, tedy ani nelze ověřit, zda vaši objednávku obdrželi, zda zboží mají a zda ho vůbec pošlou ! Chybí jim komunikace se zákazníkem, takže nevíte, na čem jste. Zboží jsem si zařídil jinde a jinak. Je to škoda, protože jinak budí dojem solidního obchodu.

Nejistota po odeslání objednávky, došla jim nebo ne ?

Bezproblémové

Rychlost vyřízení.

• Objednávka zkolabovala

• Nedodané zboží.
    • Peníze nevráceny.

Naprosto nedoporučuji obchod.

Objednávka dne 7.11., zaplaceno, ale dosud nedoručeno

• Jsou to zloději a podvodníci. Zboží nemám a peníze také ne. Varují před nimi.

žádné

Nic jsem jsi neobjednala...

Do obchodu se nedá na číslo uvedené na stránkách dovolat. Hovor se automaticky vypne.

• 15.10.23-objednáno,16.10.23-potvrzení platby převodem,31.10.23-zboží dosud nedorazilo.na uvedené číslo se nelze dovolat.obj. č.123023676,potvrzení o přijetí úhrady-doklad 323021377,zboží nikde.

• Peníze zebrali a zboží nedodali
    • Obchod vůbec nekomunikuje
    • Telefoni číslo nejde