• ochota (20)

• Přehledný web
    • Rychlá výměna HDD za SSD za nízkou cenu bez provize
    • Velký výběr NTB a příslušenství
    • Kvalitně repasované NTB

Jednoznačně budu kupovat další ntb jen u tohoto obchodu, repasované ntb Dell jsou kvalitní i po několika rocích užívání, dají se upgradovat přímo v obchodě.

• nakoupil v obchodě TERASTORE.cz před 3 týdny

• výborná komunikace

• dobrá cena

• Kvalitní zboží
    • Doba dodání je dlouhá

• komunikace

Výborná komunikace, zboží odesláno ihned, obchod má i online chat kde mi okamžitě poradili v technické otázce. Koupil jsem pc, kreré bylo prodáváno jako vystavený kus, výborná kvalita, bez jakékoli známky opořebení. Můžu jen a jen doporučit, určitě zde ještě nakoupím =)

• nakoupil v obchodě TERASTORE.cz před 1 měsícem

Obchod je dostupném místě,výrobek který jsem zakoupila odpovídal popisu.Vyzvednutí bez jakýchkoliv problémů,všechno vyřízeno velmi rychle.Funguje dobře i dotaz na chatu online.Jeden den zamluveno,druhý den ihned připraveno!Pár dnů před Vánocemi.Mohu jen doporučit.

• dobré ceny
    • příjemná komunikace
    • zboží s dobrým poměrem cena/výkon jsou rychle pryč

• rychlý přehledný nákup
    • objednával jsem večer,hned druhý den jsem byl kontaktován prodejcem s dotazem, jestli bych si přál ještě něco doplnit,či změnit. Dotazoval jsem možnost CD-Rom u notebooku, pán mě detailně informoval o možnostech
    • za dva dny dorazilo zboží v pořádku, notebook , jako nový

Děkuji prodejci za perfektní a profesionální přístup, nakupuji poměrně dost na internetu, ale zde jsem byl velmi mile a příjemně překvapen, asi nejlepší obchod,kde jsem kdy nakupoval. Ačkoliv nemám moc rád newslettery u toho prodejce ho vždy otevřu, moc pěkně graficky zpracované. Ještě jednou díky.

• nakoupil v obchodě TERASTORE.cz před 1 měsícem

• okamžitá reakce a komunikace
  • nakoupil v obchodě TERASTORE.cz před 1 měsícem

mám dobrou zkušenost již z dřívějška, jsou super

• nakoupil v obchodě TERASTORE.cz před 1 měsícem

Velmi ochotní pracovníci obchodu. Perfektní komunikace. Přeji jim úspěšný rok 2019.

• nakoupil v obchodě TERASTORE.cz před 1 měsícem

• Moje první zkušenost a jsem velmi spokojen.
    • Náķup v pohodlí domova.
  • nakoupil v obchodě TERASTORE.cz před 3 měsíci

koupil jsem repasovanej notebook HP.Na začátku boli problémy,asi špatnej kus.Reklamace bleskově vyřízena,personál vstřícnej. Zatím funguje dobře.

• nakoupil v obchodě TERASTORE.cz před 1 měsícem

• skvělá a rychlá komunikace, uvítala jsem osobní telefonický hovor.
  • nakoupil v obchodě TERASTORE.cz před 2 měsíci

• slušná otevírací doba
    • rychle připravená dodávka k odběru
    • dobrá komunikace
    • předvedení a popis prodávaného výrobku by měl být prodávajícím, zvláště pro laika důkladnější, protože ne všichni z nás se pohybují v IT prostředí

zakoupený repasovaný notebook, který měl být jako dárek k vánocům, byl celý podřený a nejenom trochu a neznatelně, jak tvrdil prodávající, očekávám, že kvalita jeho softweru bude toto mnohonásobně převyšovat a že bude výkon, který byl v nabídce firmy, odpovídající jeho vybavení

• nakoupil v obchodě TERASTORE.cz před 1 měsícem

Zboží snadno dostupné. Dobrý popis. Příznivá cena. Snadné objednání. Příjemné jednání. Rychlé doručení. Perfektní zabalení. Doporučuji.