• skvěle zabalené a rychle odeslané, perfektní komunikace

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání displeje na notebook Lenovo IdeaPad 720-15IKB a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díl dlouho poslouží.
    Zde je i například ventilátor s chladičem pro notebook: https://www.terahertz.cz/cs/236491-lenovo-ideapad-720-15ikb/13575-ventilator-s-chladicem.html

S úctou, Vladislava Dudková

• Už jsem jednou nakupoval a bez problémů

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání rámečku displeje na notebook MSI GF75 Thin 8RC a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díl bude brzy doručen a následně dlouho poslouží.

S úctou, Vladislava Dudková

Velmi profesionální spolupráce. Bez výhrad.

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání klávesnice na notebook Lenovo IdeaPad 120S-11IAP a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díl dlouho poslouží.
    Zde je i například nabíječka pro notebook: https://www.terahertz.cz/cs/238323-lenovo-ideapad-120s-11iap/14579-adapter.html

• dobrá cena a standardní záruka 2 roky na baterii do NB
    • vynikající dodací lhůta
    • Baterie stejná, do NB padne přesně

Objednal jsem jeden den v 13:30 a druhý den ráno to bylo v balíkovně, skvělé.

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání baterie na notebook Asus ZenBook UX410UA a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díl dlouho poslouží.
    Zde je i například autonabíječka pro notebook: https://www.terahertz.cz/cs/242692-asus-zenbook-ux410ua/15689-adapter.html

S úctou, Petra Ridošková

Obchod má deklarované zboží skladem. Odesílá okamžitě. Problémy s komunikací a doručením jsem nezaznamenal. Doporučuji

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání napájecího konektoru do zařízení Lenovo IdeaTab A8-50 A5500-Fa za kladnou recenzi.

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání vrchníku krytu displeje na notebook MSI GP72VR a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díl dlouho poslouží.
    Zde je i například napájecí konektor pro notebook: https://www.terahertz.cz/cs/241620-msi-gp72vr/10535-napajeci-konektor-dc-jack.html

S úctou Katka Lafková

• velmi rychlé doručení

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro zakoupení klávesnice na notebook Asus K55V a za kladnou recenzi.
    Zde Vám mohu nabídnout i například baterii pro uvedený notebook:

S úctou, Petra Ridošková

Široká škála náhradních dílů dle modelu notebooku, přehledné vyhledání, návodné obrázky ND. Super!

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro zakoupení klávesnice na notebook Acer Aspire E1-572G-74504G1TMNKK a za kladnou recenzi.
    Zde Vám mohu nabídnout i například autoadaptér pro uvedený notebook:

• Rychlost doručení

Objednal jsem si ventilátor do NTB. Balíček přišel doslova druhý den, ale bohužel ventilátor byl poškozený a nefungoval tak jak bych čekal. Napsal jsem do obchodu mail a velmi rychle se mi telefonicky ozvali a dohodli jsme se na výměně za nový kus. Prozatím bylo jednání velmi korektní a příjemné a kdybych měl dát hodnocení tak škále 1-10(kdy 1 je špatné a 10 skvělé) dávám palec nahoru.

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání ventilátoru na notebook Lenovo IdeaPad L340-15IRH a za kladnou recenzi.

S úctou, Petra Ridošková

• Raz, dva, tři - rychle a v pohodě za pár dnů zpět...
    • Pomoc s výběrem LCD na výměnu obratem
    • ...dle typu NB jsme nedohledali sami potřebné LCD, ale pomoc byla obratem :-)

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro Svoz a výměnu displeje v našem servisním středisku.
    Děkujeme za kladnou recenzi a věříme, že displej pro notebook Lenovo IdeaPad 3-15IIL05 Vám dlouho poslouží.

S úctou, Vladislava Dudková

• zboží přišlo do 12ti hodin od objednání!

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání baterie na notebook Lenovo ThinkPad T61 6463-W34 a za kladnou recenzi.

S úctou, Katka Lafková

• dobré vyhledání náhradního dílu
    • solidní cena
    • bezplatné vrácení vadného zboží a rychlé vyřízení dobropisu
    • objednal jsem 13:21, odeslání ale proběhlo až druhý den, přitom garantují odeslání do 15hod.
    • displej který mi přišel rozměrově neseděl, prý se to ale tak běžně používá, považuji za chybu že v popisu neuvádí rozměr
    • displej nefungoval
    • poslání nového displeje by zabralo další 2-3 dny, rozhodl jsem se vrátit a zakoupit v jiném obchodě (ten přišel druhý den, seděl rozměrově a fungoval bezvadně)

ještě je hodně co zlepšovat

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí, že náš obchod nedoporučujete. Co se týče dopravy se velmi omlouváme, zvolil jste si výdejní místo zásilkovny a bohužel v daný den kurýr již se zásilkami odjel tak jak jsem Vám ihned vysvětlovala po telefonu. Pracujeme na nápravě těchto informací.
    Displej je rozměrově menší z důvodu nové technologie výrobců a skutečně je obrazová plocha stejná a nemá vliv jak na funkčnost ani na montáž. Pro urychlení reklamace a maximální spokojenosti jsem Vám nabízela vytvoření nové objednávky a odeslání displeje následující den, bohužel následoval víkend.
    Ještě jednou se omlouváme za komplikace a pevně věříme, že naše spolupráce bude nadále pokračovat .

S úctou, Katka Lafková

• Rychlost doručení
    • Velký výběr dílů.

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro zakoupení pantů na notebook HP 255 G2 a za kladnou recenzi.

S úctou, Petra Ridošková

tazko sa mi hodnoti tento obchod. Z jednej strany som spokojny, komunikacia prebehla ok, pomoc s vyberom tovaru tiez ok. Kvalita tovaru tiez ok. Ale s cim som fakt velmy nespokojny je to ze tovar som objednal a zaplatil (vedel som ze nie je skladom to bolo ok, dodacia lehota cca 4 tyzdne v pohode) Ale az po mesiaci od ako som ja objednal a zaplatil oni objednali u dodavatela. Chapete? 4 tyzdne im trvalo aby tovar objednali u dodavatela!!! Ja som uz ocakaval ze monitor uz bude doma a oni iba objednali u dodavatela. Ja sa s tymto neviem zmierit. Cize na nahradny monitor pre notebook som cakal takmer 2.5 mesiace!! Akoze fakt sorry.. neodporucam..

Reakce obchodu Terahertz.cz

Vážený zákazníku, prodleva v objednaní displeje byla způsobena celozávodní dovolenou našeho dodavatele. Bohužel jste objednal displej těsně po uzavření objednávky. Další objednávka byla opravdu až za cca 4 týdny. Tato situace se stává každý rok v Únoru. Omlouváme se za komplikace a věřím, že s displejem budete maximálně spokojený. S úctou Aleš Kulich - jednatel.

• dobrá cena
    • komunikace

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro zakoupení ventilátoru na notebook HP 17-BS025NC a za kladnou recenzi.

Upravit

• Poradí

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro zakoupení klávesnice na notebook Lenovo ThinkPad E450 a za kladnou recenzi.
    Zde Vám mohu nabídnout i například displej pro uvedený notebook:

• Velmi rychlé vyřízení objednávky

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro zakoupení nabíječky na notebook Acer Aspire E15 ES1-533-C0E3 a za kladnou recenzi.

Bezproblémová komunikace.

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro zakoupení klávesnice na notebook Dell Latitude 5400 a za kladnou recenzi.

S úctou, Vladislava Dudková

• mnoho dílů, dobré ceny

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro zakoupení napájecího konektoru na notebook HP 15-BS033CL a za kladnou recenzi.

S úctou, Vladislava Dudková

• Rychlé bezproblémové jednání, dobré ceny.

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro zakoupení vrchního krytu displeje na notebook Acer Aspire A315-42-R1R8 a za kladnou recenzi.