• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

Už nikdy. Kraťasy za tu cenu bych rozhodně nikomu nedoporučil. Kdybych to nedostal jako dárkový kupon, nikdy bych tam nic nekupoval.

Vážený anonyme,
    za dárkový poukaz jste si mohl vybrat cokoliv jiného, obzvlášť, když jste si je vyzvedl na prodejně. Nikdo Vás nenutil, abyste si vybral kraťasy, které Vám jakkoliv nevyhovují. Byla to pouze Vaše volba a výběr. Není v našich možnostech ovlivnit výrobce ( Nike) z jakých materiálů kraťasy vyrábí. Co však můžete, zboží vyzkoušet a pokud nevyhovuje, tak odstoupit od kupní smlouvy. To jste však neudělal, jen neoprávněně kritizujete. Steinhauser Jaroslava- jednatelka Tenislife.cz

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

Obdrželi jsme nekvalitní zbozi odpovídající druhe jakosti s vedomim prodavajiciho.

Vážený anonyme,
    děkujeme za negativní recenzi. Za normálních okolností na anonymy nereaguji, protože člověk, který se neumí podepsat a pouze neoprávněně kritizuje, mi nestojí za ztrátu času.
    Vaše kritika je neoprávněná, proto píši náš postoj.
    K faktům: objednali jste si dětskou obuv se slevou 33% 25.10. v 13,49 platbou převodem. Platba přišla na účet 27.10. a týž den v 14.04 byla expedovaná k Vám. Následně jste volali, že se Vám obuv nelíbí ( nezdá). Nabídli jsme Vám vrácení zboží nebo výměnu za jiné s tím paní souhlasila. Pokud jste nebyli spokojeni s kvalitou výrobku, za to se omlouváme, ale nemohu za ní. Jsme pouze prodejci, nikoliv výrobci!
    Do dnešního dne jste obuv nevrátil, takže více posoudit nemůžeme.
    Poslali jsme obuv ihned po zaplacení ( 27.10.), z důvodu Vaší nespokojenosti jsme nabídli vrácení peněz nebo výměnu. Co můžeme udělat více?
    Steinhauser Jaroslava- jednatelka

• Po objednávce vůbec nekomunikujete, zboží jsem dosud neobdržržel

Dobrý den pane Česale,
    děkujeme za objednávku.
    Velmi se omlouváme za vzniklé zpoždění, ale Vaši objednávku jsme přehlédli, protože se zařadila do vyřízených.
    Chápu, že Vás to rozzlobilo, ale v případě neodeslání zboží do 3 dní, žádáme zákazníky, aby nás kontaktovali ( stačí prozvonit a zavoláme zpět). V předvánočním shonu a návalu objednávek je to nemilá situace, ale jsme jen lidé, kteří tu pracují.

Jako omluvu Vám nebudeme účtovat poštovné a balné a dostanete sportovní ručník 50x100 cm v hodnotě 300.- zdarma. Děkujeme za pochopení Jaroslava Steinhauser www.tenislife.cz