• Kvalitní přírodní kosmetika

Jsem velmi spokojená a chystám se zde nakupovat znovu :)

Reakce obchodu Tendence-esence.cz

Leno děkujeme moc za nákup a kladnou recenzi. Ilona a Alena

• -příjemná a kvalitní přírodní kosmetika
    • -zlepšení přehlednosti a nakupování v e shopu
    • -krátká dodací lhůta
    • -spolehlivá komunikace
    • -nic

V e shopu Tendence-esence ráda nakupuji již několik let a jsem velice spokojená jak s úžasnou kosmetikou tak se spolehlivostí e-shopu.

Dano děkujeme za kladnou recenzi a především za Vaši věrnost. Ilona a Alena

• - kvaltní kosmetika
    • - rychlost dodaného zboží,
    • - komunikace s velmi příjemnou majitelkou obchodu (bez prodlení zodpoví dotazy e- mailem).
    • - k objednávce je vždy přibalen dáreček a navíc jsem zdarma obdržela i testery (požádala jsem o jeden tester, obdžela jsem navíc další dva podobného složení)
    • - pro registované zákazníky je nastavena trvalá procentni sleva na zboží
    • Nevím o žádných

Vše již popsáno výše. Nakupuji v tomto obchodě pravidelně již několik let - vždy bez výhrad. Velmi kvalitní kosmetika za odpovídající cenu (kosmetika v této kvalitě je pod známými a reklamou podpořenými značkami prodávána za mnohem vyšší cenu). Jsem moc ráda, že jsem tento obchod náhodně před lety objevila při hledání arganového oleje (kvalita oleje z tohoto obchodu odpovídá kvalitě originálního oleje, který mi kdysi přivezla kamarádka z dovolené v Maroku). Mám suchou a citlivou pleť a používáním této kosmetiky mám pleť hladkou, příjemnou na dotek, nemám žadné pocity pnutí a červeným skvrnám je již konec.

Reakce obchodu Tendence-esence.cz

Vážená klientko, děkujeme za skvělou, vyčerpávající recenzi, vážíme si Vaší věrnosti. Ilona a Alena

• Super zboži
    • Nemá

Vše proběhlo v pořádku, tento obchod doporučuji, ochota , rychlost

Reakce obchodu Tendence-esence.cz

Jano moc děkujeme za nákup a kladnou recenzi. Ilona a Alena

• Kvalitní přírodní italská kosmetika, která není testovaná na zvířatech.Komunikace s obchodem je perfektní.

Pokud Vám záleží na kvalitě kosmetických výrobku, rozhodně doporučujeme tento internetový obchod. Kvalitní italská kosmetika, která nemá chybu. Se vším co jsme objednali jsme byli vždy spokojeni. A hlavně není testována na zvířatech, to je pro nás důležité.

Děkujeme za nákup a perfektní recenzi. Ilona a Alena

• rychlé dodání zboží, skvělá komunikace, kosmetika skvělá, nejdokonalejší je pánský sprchový šampon, který přítelovi občas kradu :)
    • nezaznamenala jsem zatím žádné proti

Obchod mohu jedině doporučit.

Reakce obchodu Tendence-esence.cz

Kristýno děkujeme moc za nákup a super recenzi. Ilona a Alena

• Výhody internetového obchodu
    • Nezaznamenala jsem

Kosmetiku považuji za kvalitní ,jednání vstřícné.Krém.který jsem zakoupila jsem znala a jsem velmi ráda,že jsem ho našla a mohu ho dál používat.

San děkujeme za nákup a kladnou recenzi. Ilona a Alena

• Na výbornou hodnotím jak zboží, tak i komunikaci a způsob doručení. Jako podmět k zamyšlení dávám možnost využití zásilkoven, kde je doručení levnější a tak si i myslím, že pro zákazníka atraktivnější.

Doporučuji!!!

Reakce obchodu Tendence-esence.cz

Děkujeme za nákup, čas, který jste věnovala recenzi a konstruktivní návrh. Ilona a Alena

• jako jediný má mnou požadované zboží
    • nepoužívá zásilkovny
    • cena za dodání neúměrně navyšuje cenu za cenově nenáročné zboží

popsáno výše

Reakce obchodu Tendence-esence.cz

Děkujeme za recenzi Xyz a taky za kritiku, která nám pomůže vylepšit naše služby. Ilona a Alena

• Výběr a rychlost

Děkujeme za nákup a pozitivní recenzi. Ilona a Alena

• Dodal jeste navic vzorky + koreni na svaracek dobry

Reakce obchodu Tendence-esence.cz

Děkujeme za nákup a recenzi.
    Ilona a Alena

• úžasné zboží, rychlost, dárečky (vzorky) k objednávce

Děkujeme za nákup a doporučení. Ilona a Alena

• velký výběr kvalitní, k přírodě šetrné kosmetiky
    • osobní komunikace a rady při výběru vhodné kosmetiky
    • zaslání vzorečků zdarma k vyzkoušení
    • dárek zdarma navíc
    • vstřícné a milé jednání

Profesionální přístup k zákazníkovi, výborné produkty na přírodní bázi. Přehledný e-shop. Popis produktů.
    Tento obchod určitě všem doporučuji.

Heleno díky moc za pozitivní, vyčerpávající recenzi. Ilona a Alena

• Velmi kvalitní kosmetika, která se v ČR snad nedá jinde koupit
    • Serioznost obchodu
    • Velmi rychlé dodání zboží
    • Velký výběr kosmetiky pro každý druh pleti
    • Přehlednost stránek, rychlá orientace
    • V každé zásilce jsem mile překvapena zaslanými novými testery, případně i dárkem
    • Velmi vstřícný a příjemný přístup paní Ilony a Aleny

V tomto obchodě pravidelně nakupuji již několik let. Musím uznat, že s tak vstřícným přístupem e-shopu k zákazníkům jsem se ještě nesetkala. Velmi jsem si oblíbila zboží značky Erboristica a Athena ´s. Mám suchou a citlivou pleť a tato kosmetika je přesně to, co moje pleť vyžaduje. Objednávám pravidelně arganový olej a další produkty s obsahem tohoto oleje (pleťové mléko, čistící vodu, krémy). Ačkoliv obsahují olej, pleť po nich vůbec není mastná. Mám pocit, že je skvěle vyživená a hydratovaná. Od té doby, co používám tuto kosmetiku, jsem s kvalitou pleti moc spojená ( žádné pnutí, žadné červené skvrny, jak tomu bylo dříve). Kosmetiku z tohoto e-shopu si oblíbila i moje dcera, která má pleť problematickou (oblíbila si řadu Erboristica Purysens). Jsem velmi ráda za tento obchod, vždy se mohu spolehnout na okamžité dodání zboží. V zásilce mne vždy překvapí nové testery, připadně i dárek. Paní Ilona a Alena jsou velmi příjemné a vstřícné. Není co vytknout. Jen maličkost-velmi bych přítala možnost dodání zboží i jiným způsobem než prosřednictví České pošty nebo PPL (např.prostřednictvím Poštomatů) - ale to je opravdu jen velmi malá, nezásadní výhrada - spíše námět k ještě větší dokonalosti. :-)

Reakce obchodu Tendence-esence.cz

Děkujeme za vyčerpávající recenzi, moc si jí vážíme. Alternativní způsoby dodání doplníme ihned po vyřešení potíží se systémem e-shopu, které se vyskytly. Ilona a Alena

• vyberu si v klidu domova

Nakupuji tu proto,že jsem s tímto prodejem spokojená,zboží mi vyhovuje ,je kvalitní,krátká dodací lhůta,sice poněkud draží jako kosmetika co jsem si kupovala dříve,ale za kvalitu se platí.Doporučuji i ostatním zákazníkům.

Reakce obchodu Tendence-esence.cz

Věruško děkujeme moc za nákup, recenzi a doporučení. Ilona a Alena

• BIO kosmetika
    • velký výběr
    • přehlednost
    • Přijatelné ceny
    • Zaslání vzorečků
    • super komunikace

Můj druhý nákup u Tendence-esence.cz a opět velká spokojenost.Oceňuji zaslání vzorečků,nejdřív vyzkoušíte a pak objednáte :-) Já si oblíbila pleťovou i telovou kosmetiku Athena's - je fakt boží :-) Vřele doporučuji :-) ;-)

Reakce obchodu Tendence-esence.cz

Děkujeme za nákup a krásnou recenzi, škoda, že nevíme, kdo jste. Ilona a Alena

• serióznost, kvalita
    • nevím o žádných

serióznost, kvalita, bezva komunikace , vstřícnost, flexibilita

Díky moc Evičko za nákup a krásnou recenzi. Ilona a Alena

• Přehlednost
    • Přírodní kosmetika s výbornými účinky
    • Výběr kosmetiky pro každou pleť i věk

Do obchodu se ráda vracím pro super kosmetiku a doslova bleskové zaslání zboží.
    Výborná komunikace a možnost vzorečků na vyzkoušení.
    Všem nákup v tomto obchodě rozhodně doporučuji :)

Jano díky moc za Váš nákup a skvělou recenzi. Ilona a Alena

• Přijatelné ceny
    • Super komunikace
    • Bio kosmetika
    • Zatím žádné

Vřele doporučuji... Nejdřív jsem do obchodu psala a paní velice rychle a ochotně poradila. Kosmetika je úžasná.Po týdnu užívaní jsem moc spokojena :-)

Reakce obchodu Tendence-esence.cz

Děkujeme, vážíme si Vašeho náhoru a recenze.
    Ilona a Alena

V tomto obchodě nakupuji po prve je mi 61 let a jelikož je to na pleti znát již dlouho sháním přírodní kosmetiku která by mi vyhovovala mám citlivou pleť a když některý krém používám delší dobu začíná mi plet po aplikaci pálit.Dnes jsem narazila náhodou na vaši kosmetiku tak jsem se rozhodla to zkusit i když se mi zdá hodně drahá,ale za kvalitu se platí tak uvidím jak budu spokojená jen mě zarazila platba předem .Těším se až mi bude balíček doručen a když budu spokojená doporučím kamarádkám.Ať se vám daří s pozdravem Věrka

Reakce obchodu Tendence-esence.cz

Veruno děkujeme za nákup a recenzi. Budeme netrpělivě čekat na váš názor po otestování kosmetiky. Platba předem ale není v našem e-shopu nutná, můžete si vybrat i platbu na dobírku, buď Českou poštou nebo kurýrem PPL. Vzorečky kosmetiky posíláme zdarma na požádání, protože každému vyhovuje něco jiného a je lepší, obzvláště pleťové krémy, nejdříve otestovat. Spokojenost zákaznic je k dnešnímu dni skoro 100%, ale pokud byste naznala, že naše kosmetika pro vás není to pravé ořechové, napište a dohodneme se na podmínkách vrácení. Ilona a Alena