• ani za týden zboží skladem nedorazilo, ani žádná zpráva o zpoždění nebo odeslání

tragické-ani za týden zboží skladem nedorazilo, ani žádná zpráva o zpoždění nebo odeslání

• Bohužel mi dorazilo něco úplně jiného než jsem objednala

Velice ochotná slečna při osobním odběru. Jinak vše OK.

Nedopracují nekalé praktiky obchodu !!!! Nekupujte u nich raději se obraťte jinam zvláště jestli to zboží potřebujete. Zakoupeno zboží skladem a obchod objednávku potvrdil a následně další dne zrušil bez udání důvodu. Tak po pár dnech koukám zboží stále skladem tak jsem objednal znovu a udělal tu samou objednávku znova. Volala paní že budou zdražovat, když jsem, ale argumentoval že jsem to objednal za cenu co uvadí na eshopu a to už po druhe po několika dnech řekla že to nějak udělá, ale už se nikdo neozval a zboží nepřišlo

• nekalé praktiky

Vůbec obchod nedoporučuji a kupte raději u jiného obchodníka něž tady toho!!!. Zakoupeno zboží skladem a obchod mi objednávku potvrdil a druhy den zrušil bez udání důvodu. Tak jsem to samé zboží objednal znovu a druhy den volala paní že prej budou zdražovat a že zboží mají skladem a že mi opět zruší objednávku. Když jsme argumentoval že to je je jeich problém že jsme to objednal 2x pár dnů po sobě za stejnou cenu kterou mají uvedenou na eshopu tak řekla že to nějak udělá. No už se nikdo neozval a zboží nepřišlo a stále uvedeno skladem na eshopu................

Velká spokojenost s plzeňskou pobočkou.

Vše v pořádku, rychlé doručení, doporučuji

• Cena.
    • Rychlost.
    • Nic.

Myš myšákuje, a o to tu běží! Funguje dobře, synovi se s ní dobře pohybuje, dobře drží v ruce, může pařit o 106.

• komunikuje bez problémů, zboží je v pořádku za slušnou cenu.

není

• Levné zboží
    • Delší dodací termín.

Filament doručen. Objednán v pátek doručen ve středu.
    Obchod budu využívat nadále.

• Zboží bylo dodáno téměř obratem po odeslání objednávky.

super, funguje, tonery jsou ok

spokojena

• rychly nakup

Přehledný a rychlý dodání za velmi příjemně krátkou dobu.

• rychlé dodání zásilky

ryclé dodání a navíc plně funkční

Jsem velmi spokojen

Jednoduché objednání a rychlé dodání zboží.

Vše v naprostém pořádku.

Super, rychlé bez problému, mohu doporučit