zboží došlo po 5 dnech

1. - Dlouhá doba doručení (dne 4.5.2024 objednáno a zaplaceno, dne 16.5.2024 doručeno),
    2. - není žádná možnost sledovat doručovanou zásilku (není zasláno sledovací číslo),
    3. - obchod vůbec nekomunikuje (dotaz emailem i přes webové rozhraní bez jakékoliv odpovědi).

Reakce obchodu TEDEKA

Dobrý den, objednal jste produkt od výrobce GEKO, který má v současné chvíli problémy s expedicí. Na stránce produktu je uvedena doba dodání 7-10 pracovních dní. Je zbytečné nás poškozovat negativním hodnocením. Z tohoto důvodu jsme již produkty tohoto výrobce stáhli z prodeje. Sledovací číslo zásilky vám bylo odesláno n a email s informací o odeslání vaší objednávky. Překontrolujte složku "hromadná pošta" nebo "spam"

Doručení proběhlo v pořádku

• Zboží stále nedorazilo

Zakoupeno před týdnem a půl. Žádné info ze strany obchodu. Na emailový dotaz nikdo nereaguje. Bůh ví, kdy zboží dorazí. Vědět, že na zboží budu čekat takovou dobu, koupím rozhodně jinde.

Spokojenost.

• zboží ještě nedorazilo

Reakce obchodu TEDEKA

Dobrý den, ještě jednou se velice omlouváme, jednalo se o technický problém v našem systému. Již je vše v pořádku, a jako omluvu jsme vám zaslali slevový kupón v hodnotě 15 % slevy z vašeho nákupu. Podmínky užití kupónu naleznete v emailu. Děkujeme za pochopení a přijetí omluvy. Team TEDEKA.cz

Přestože je typové označení objednaného zboží, v mém případě vypínače na vrtačku stejné, rozměrově je jiný a tudíž nepoužitelný. Paní na lince byla velmi, ale velmi strohá a tím, že poštovné za zpětně zaslané zboží nevrací, takže se nevyplatí ani vrátit špatné zboží, pokud je cena jako doprava... Tady už ne...

Reakce obchodu TEDEKA

Deší dodávková doba , ale dojde zboží v pořádku, kdo nepospíchá tak se dočká kvalitně zabaleného zboží.

• Ochota
    • Milá komunikace
    • Dodržení termínu

• bez připomínek

• Zboží nedorazilo, informace proč žádné.

• Rychlost dodaní.

Doporučují.

Rychlost + Kvalita

Na zboží čekat 10 dní je trochu moc a ještě ho nemít doma

Dobrý obchod

Ve Vašem obchodě jsem kupoval poprvé a jsem velmi spokojen.

• ok

Nekomunikuje, prodává nefunkční a nekompletní zboží.