• široký výběr, snadná komunikace, rozumné ceny, rychlé dodání

rychlé a kvalitní služby

• Sice mají jen pár značek, zato díky přímému napojení na distributora kompletní nabídku od obou...
    • Mohli by využívat uloženka.cz ;-)

Rozhodně doporučuju, pokud chcete Polar nebo Tanitu opravdu rychle a se zárukou!

• Výborná komunikace, nechce za každou cenu prodat to nejdražší
    • Znalost prodávaného zboží

• rychlost dodání a cena
    • nevím o žádných

zboží jsem objednal a za pár minut jsem si ho osobně vyzvedl, byli ochotní mi přivést zboží i o víkendu cestou na chalupu:)

• Vysoká odbornost a ochota věnovat spousty času dotazům zákazníků

Přijatelné ceny za kvalitní zboží. Bezproblémová a velmi rychlá komunikace se zákazníkem, krátká dodací lhůta. Naprostá spokojenost. Vřele doporučuji.

• Nespornou výhodou je profesionální přístup a encyklopedická znalost nabízených produktů.

• osobní přístup
    • zboží skladem
    • výborná komunikace
    • spokojenost s přiloženým návodem

Na eshopu jsem kupoval váhu (Tanita) a ačkoliv jsem v několika příspěvcích různých kupujících z jiných eshopů četl, že jsou zákazníci nespokojeni s kvalitou přiloženého návodu, zde musím říci, že přiložený návod byl výborně zpracovaný a zcela dostačující!
    Obchod nabízí zcela ojedinělý osobní přístup k zákazníkovi, zboží mi bylo předáno osobně, mohu jen doporučit!

• rychlost, profesionalita
    • ne

Dobrá zkušenost, s nákupem mi poradili, doporučili vhodný (a dokonce i levnější) sporttester, než jsem původně chtěla a zboží mi přivezl majitel osobně hned druhý den. Mohu jen doporučit.

• Rychlá a vstřícná domluva
    • Kratší otevírací doba provozovny pro osobní vyzvednutí

Pokud nakupující ví co chce, chce to rychle a vyskytuje se v Praze, tak tento obchod je schopný vše splnit - objednáno ráno, zboží předáno osobně v poledne.
    Obchod nabízí pouze dvě značky produktů - sporttestery Polar a osobní váhy Tanita - což může být pro někoho velké plus a pro někoho velké mínus. Pro mě osobně jde o plus :-)

• tento obchod nabízí zcela ojedinělý osobní přístup k zákazníkovi
    • skvělé jednání a přístup při konzultaci o vhodnosti nakupovaného zboží
    • poskytování rad a postřehů zkušených odborníků mně jako zákazníkovi
    • žádné si nevybavuji

Pokud to mám shrnout, tento obchod je na zcela jiné úrovni, co se týká komunikace a vstřícnosti k zákazníkovi. Mohu je jej pouze doporučit pro nákup kvalitního zboží od profesionálů. Jsem velmi spokojen.

• zboží skladem
    • dobrá komunikace

Okamžitá reakce na dotaz, kvalita komunikace, zboží ihned k odběru... nemám co vytknut, určitě mohu vřele doporučit.

• kurýr

• Profesionální komunikace a osobní přístup.

Technisport doporučuji , jsou to odborníci a rádi poradí s nákupem optimálního zboží.

• maji vse skladem, ihned odeslali objednavku

nebyl jsem rozhodnut a majitel mi vse vasvetlil a poradil asi ten nejvyhodnejsi produkt, doufam, ze splni ma ocekavani

• vynikající komunikace s vyškoleným expertem
    • rychlé a bezproblémové dodání zboží
    • vstřícnost a ochota
    • velký výběr sortimentu
    • vysoká kvalita za odpovídající ceny
    • vždy maximální spokojenost s dodaným výrobkem

Mohu 100% doporučit!!!