• kvalita zboží (12)
  • balení (8)
  • nakoupil v obchodě Technimax před 2 týdny

• Solidní ceny za sestavy oproti konkurenci, super stav

Zboží skutečně A+ stav. Vše kvalitně zabaleno a rychle odesláno.

Profi sluzba
    Nakoupil jsem podruhe, zatim spokojenost.

• skvěle zabaleno
  • nakoupil v obchodě Technimax před 2 týdny

• Nakupuji pro kolegy ultrabooky a nikdo z nich nepozná, že jde o repase. Opravdu stav nového. Nakupuji opakovaně a platí to pokaždé.
    • Rychlost dodání do druhého dne.
    • Osobní vyzvednutí do několika hodin i s předinstalovaným SW.
    • Vadný zdroj po půl roce jediná závada z dosud 8 nakoupených notebooků, okamžitá výměna.
    • Najdete na Bazoši levnější, ale je to o kvalitě, záruce.

rychlost

• Rychlé dodání, zboží v kvalitě A+
    • Dobrá komunikace, kvalitně zabalené zboží.
  • nakoupil v obchodě Technimax před 3 týdny

Rychlé jednání, rychlá doprava, dobře zabaleno.
    V poznámce k objednávce jsem uváděl některé požadavky, které byly ignorovány (chtěl jsem IPS panel, který dodaný notebook nemá).
    I když je panel Dell 1600x900 relativně slušný( ale IPS to není) - myslím, že jsem měl být předem upozorněn, že můj požadavek nelze splnit.
    Notebook s označením stavu A+ měl na víku hluboký 2cm vryp až na kov.
    DVD mechanika má problém se čtením.
    Jinak je stav dodaného notebooku Latitude E6530 je odpovídající a splňuje to co jsem očekával.
    Pozn.:
    nabídka obchodu o doplnění 4GB paměť. modulu(1.090,-) a 256 GB ssd disk( 1.790 a více) je cenově značně nevýhodná.
    Sám jsem doplnil modul 4Gb za 700 Kč a SSD 256 GB za 830 Kč(a navíc mi zbyl HDD 320 GB).

Reakce obchodu Technimax

Děkujeme za Vaše hodnocení a jsme rádi, že celkově vnímáte nákup u nás pozitivně. Ohledně poznámky k objednávce, tam se kolegové asi zaměřili jen na požadované rozlišení a další požadavky ohledně wifi a 3G modulu. Souhlasíme s Vámi, že pokud něco z poznámky nelze splnit, je potřeba zákazníka kontaktovat, muselo tedy jít o přehlédnutí, za což se omlouváme. Vámi popisovaný vryp na víku není přípustný, každý notebook prochází přes 2 kontroly při příjmu a další 2 kontroly při expedici, přičemž takový vryp by musel někdo odchytit a vyřešit – na to máme metody. Nedokážu si tedy vysvětlit, jak je to možné, určitě ale máte pravdu, že to, co popisujete, neodpovídá naší A+ kvalitě. Co se týče mechaniky, můžeme Vám poslat jinou na výměnu, pokud dodaná nefunguje, ale pokud má problém se čtením, a přesto média čte, pak nevím, o jaký problém se jedná. Každopádně v případě potřeby neváhejte využít našich reklamací online a závadu nám popište, budeme se tím zabývat. Doplnění RAM a SSD lze svépomocí vyřešit levněji, to určitě, nicméně ne každý na to má dostatečné technické znalosti. Dále je potřeba všimnout si, že ne každý SSD disk má stejné parametry. Po reakcích zákazníků jsme přešli od těch nejlevnějších disků ke dražším Samsungům EVO 860, které mají lepší parametry a jsou spolehlivější, což většině našich zákazníků vyhovuje více. Přes to všechno jsme se na ceny rozšíření zaměřili a zrevidovali je, přeci jen nákupní cena komponent postupně pomalu klesá a je pravda, že i po zahrnutí ostatních nákladů jsme měli prostor jít s cenou o něco níže. Za upozornění Vám tedy děkujeme. Kdyby bylo cokoli dalšího, co byste s námi potřeboval řešit, neváhejte se ozvat na naši infolinku, kde Vám jsme plně k dispozici.

bez problemu jako obvykle

• osobní přístup
    • ochota
  • nakoupil v obchodě Technimax před 3 týdny

• Výborný obchod. Nakupuji zde několik let, vše bez problémů. Skvělá komunikace.
  • nakoupil v obchodě Technimax před 3 týdny

velmi dobrý obchod se skvělým přístupem k zákazníkům

• nakoupil v obchodě Technimax před 4 týdny

Profesionální přístup, skvělé produkty i ceny, pro repas nikam jinam..

• nakoupil v obchodě Technimax před 1 měsícem

• Nadstandardní komunikace a informace o zakázce.
  • nakoupil v obchodě Technimax před 1 měsícem

• Rychlost, ochota, slušné jednání a snaha vyjít vstříc.

• Super ceny
    • značkové zboží, možnost i prodloužit záruku
    • rychlé a seriózní jednání

Pokud není potřeba super výkonný HW, tak tady lze nakoupit za zlomek ceny, v super kvalitě, rychle a snadno

• nakoupil v obchodě Technimax před 1 měsícem

• Nadstandardní komunikace o stavu vyřízení objednávky.

• Super ceny
    • Výborná kvalita
    • Voňavé krabice :-)
    • Ochotný personál
  • nakoupil v obchodě Technimax před 1 měsícem

• zboží připraveno ihned k vyzvednutí

• rychle vrátili zálohu
  • nakoupil v obchodě Technimax před 1 měsícem

• vyborna komunikacia, nakupujem dlhodobo, pripadne nezrovnalosti riesia okamzite bez akychkolvek dalsich otazok

ziadna, resp. nutnost platby predfakturou co dodavku ciastocne posuva