• zakoupeno v technika-stroje před 4 měsíci

• velmi ochotný personál
    • doprava zdarma i pro nadrozměrné zboží od určité částky
    • cena nižší než u konkurence

Sami se mi ozvali po objednávce, aby se ujistili, že objednávám správný díl, to se mi ještě nikdy nestalo

• zakoupeno v technika-stroje před 3 lety

Obchod napsal e-mail, že zboží již neprodává a inzerované zboží se do nabídky dostalo omylem.

• proč jsou recenze na e-shop?? proč nejsou na konkrétní výrobky??Když budu váhat zda koupit,tak se přece nebudu ohlížet na spolehlivost e-shopu ale budu se zajímat o kvalitu výrobku a ne zda mihi e-shop dodá do 24 hod nebo do 48 hod.
    • E shop si vynucuje recenze na jeho služby a né na výrobky.

Recenze nejsou o výrobcích ale o službách.Chtějí li na trhu fungovat,je jasné že zboží musejí dodat.Jinak pila SOLO 651 je skutečně spolehlivý pracant.Hvězdičky jsou k výrobku a ne k e-shopu.(ode mě).

• zakoupeno v technika-stroje před 4 lety

Výborná komunikace s panem majitelem.Při kompletaci sekačky jsem měl malý problém, který jse hned po telefonu vyřešil.Děkuji za bezproblémový obchod.

• zakoupeno v technika-stroje před 4 lety

• Rychlé a vstřícné jednání, ochota,perfektní jednání.Dodání dle vzájemné dohody.
    • Žádné

Vše proběhlo naprosto perfekně dle mé představy a k mé naprosté spokojenosti.

• zakoupeno v technika-stroje před 4 lety

Zboží dosud nedorazilo, ale není to chyba e-shopu, ale dopravce DPD, který již 2x nebyl schopen balík dodat na adresu, kde je stále někdo přítomen. E-shop tímto doporučuji, DPD ne.

• zakoupeno v technika-stroje před 4 lety

Našel jsem Váš obchod na internetu a velmi mě překvapila rychlost vyřízení mé objednávky . U mnoha internetových obchodechto není běžné !!

DĚKUJI !!

• zakoupeno v technika-stroje před 5 lety

• žádná komunikace přepravní firmy

E shop doporučuji, mimo dopravy nekomunikují

• bez starosti
    • zatim žádne

• zakoupeno v technika-stroje před 5 lety

• Cena v době objednávky byla jiná než v době předpokládané dodávky.

Reakce obchodu technika-stroje

Dobrý den, bohužel jste si objednali zboží, u kterého je již více než půl roku uvedena doba dodání "na dotaz", na což jsme Vás během naší komunikace upozorňovali. Po ověření doby dodání nám bylo dodavatelem sděleno, že cena štípače bude o 500 Kč vyšší, tj. 12490 Kč, tuto skutečnost bohužel neovlivníme.
    S pozdravem technika-stroje

• Výběr zboží.
    • Dobré ceny zboží.

Obchod bych doporučil ostatním.

• zakoupeno v technika-stroje před 5 lety

Nebyl problém poškozené zboží vyreklamovat.

• špatná komunikace

Objednaný produkt nebyl skladem i když na e-shopu byl uveden jako že skladem je. Písemně zrušili moji objednávku a omluvili se za špatné údaje,ale na e-shopu to neopravili. Zboží prý je jen na objednávku,na můj dotaz zda by tedy bylo možné zboží objednat a zjistit cenu ihned odpověděli že to zjistí. Od té doby tj.14 dní se neozvali.

Reakce obchodu technika-stroje

bohužel se stalo, že v množství dotazů jsme na ten Váš opravdu zapomněli. Je to sice politováníhodné, ale někdy se to může stát každému, jsme jenom lidé. Děkujeme za pochopení.
    Pěkný den.
    technika-stroje.cz

• nepovoluje úhradu kartou
  • zakoupeno v technika-stroje před 5 lety

Jediná výtka - montážní návod neodpovídal skutečnosti.

• zakoupeno v technika-stroje před 5 lety

Rychlý nákup a dobrý servis.

• zakoupeno v technika-stroje před 5 lety

Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Rychlé jednání,komunikace
  • zakoupeno v technika-stroje před 5 lety

• Zboží, které jinde není v nabídce
    • Vyzkoušené a funkční zboží

• nabízejí levné zboží ale označení na heurece nesouhlasí s nabídkou v obchodě.

Kdo si na ně nedá pozor ten koupí špatně.

Reakce obchodu technika-stroje

nemáme od vás žádnou objednávku, takže nám není zřejmé na které zboží reagujete a které údajně nesouhlasí, takže vám nemůžeme blíže odpovědět.