• obchod je NEFUNKCNI. nic neplatte, penize ani produkt neuvidite. Na emaily chodi automat,ze nelze dorucit a ani jedno ze 4 telefonnich cisel neni zapojeno!! Bud to podvod nebo nevim. Nic neplatte!! Ja hlupak jsem jim poslal penize prevodem a nemam ani zbozi ani penize ani jejich zadnou odpoved.

NEPLATIT! NEKUPOVAT! NEFUNKCNI OBCHOD.

• žádné zboží nedorazilo a na mé upozornění vůbec nereagovaly!!!!!!

Nedoporučuji.

• Internetový prodejce absolutně nefunguje, mailová objednávka se vrátila z obou adres jako nedoručená, nefunguje ani jeden mobilní telefon ani pevná linka, telefonní čísla na prodejce neexistují.
    • Internetový prodejce by měl zmizet ze všech webových stránek a neokrádat o čas zákazníky, kteří mají zájem zakoupit si zboží. Internetový prodejce absolutně s nikým nekomunikuje. Na objednávku doposud vůbec nereagoval

tento internetový obchod absolutně nedoporučuji a nemarněte s ním čas a objednávejte si zboží u funkčních zákazníky prověřených internetových obchodů. Tento prodejce pravděpodobně činnost ukončil, akorát, že o tom nikoho na svých webových neinformoval a stránky nezrušil.

• Nekomunikuje přes mobily ani přes e-mail, pražská "výdejna" je sklepní prostor, kde na zvonek nikdo nereaguje.

• obchod nekomunikuje, provozovatel je nedostupný

podvrh, dodatečně jsem o shodných zkušenostech četl i v chatech

• Kabel jsem objednal v tomto obchodě, protože jinde nebyl. Bohužel kromě potvrzení objednávky už obchod nekomunikuje a zboží jsem doposud nedostal. Telefony uvedené na jeho stránkách jsou odpojeny, emaily se ze všech adres vrací, jako nedoručitelné. Tento obchod z výše uvedených důvodů nedoporučuji.

Obchod je nefunkční

Nefunkční eshop, všechna kontaktní čísla odpojena.

• Žádná reakce
    • Zboží nedorazilo
    • Obchod nefunguje
  • Nekomunikují, mají odpojené telefony!

• Velký výběr zboží.
    • Zboží bylo objednáno 23.8., dnes je 3.9. a ještě mi nepřišel e-mail, abych si zboží vyzvedla a ani mi nikdo nevolal.

Obchod je nespolehlivý.

• obchod možná fungoval před pár lety, nyní pouze internetové stránky, objednávka se vrátí jako nedoručitelná

je zbytečné na jejich stránkách ztrácet čas, stejně se zboží nedočkáte

• nekomunikuje a asi uz ani neexistuje

podle mne davno zruseny e shop , mozna majitel zemrel a nikdo to uz nezrusil

• lžou

vyvarujte se navždy

• Dobré ceny.
    • 10 dní a zboží nikde. Mělo být skladem.

Obchod asi nefunguje. Zadna reakce, emaily se mi jako nedorucene vracely zpet. Jeste, ze sem to neplatil dopredu, to by bylo neco..doporucuju se obchodu vyhnout

nekomunikují!

• -
    • Absolutně nulová komunikace.

• Přijme objednávku, ale nic nedodá. Emaily na její adresy se vracejí.

Ztráta času, jako kdyby neexistovala.

• Objednal jsem zboží na stránkách Technexu a obdržel nejspíše systémem potvrzující email objednávky. Vzápětí ale došlo chybové hlášení poštovního systému o jakémsi nedoručení na další adresu, kontakt obchodu Technex. Od té doby jsem již neobdržel jakoukoli zprávu či oznámení. Asi po týdnu prodlení jsem osobně volal na uvedené kontaktní čísla mobilního a pevného telefonu. Obě čísla byla nedostupná.