Rychlost, dobrá komunikace, vstřícnost, dobré ceny.

Nabídka, cena, termín dodání.

Skvělá komunikace i doručení, okamžité vyřešení když chybělo dálkové ovládání v balení,

Reakce obchodu Techhouse

Děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že se nám podařilo problém obratem vyřešit k Vaší spokojenosti :)

Obchod jsem vybral, jelikož se nachází v místě mého bydliště. Nebylo to z důvodu ceny, jelikož u tohoto výrobku byla tato u konkurence stejná, ale z důvodu osobního převzetí v místě a předejití poškození během přepravy. Bohužel jsem na zboží, které bylo označeno jako "skladem" čekal 10 dnů. Po tel. urgenci, proběhla omluva, že k prodlení došlo z důvodu dovolené. ...

Reakce obchodu Techhouse

Ano, máte pravdu, tohle se bohužel nepovedlo. V době letní dovolené se sešli "záskokaři" u expedice a došlo k opomenutí při expedici z centrálního skladu na prodejnu v Brně, jak jste si přál. Jakmile jsme chybu zjistili, ihned jsme Vás informovali a sjednali nápravu. Ještě jednou se omlouváme a příště si to už na 100% pohlídáme. Díky za trpělivost a pochopení :)

• Okamžitá a skvělá komunikace
    • Pozitivní přístup k zákazníkovi

Reakce obchodu Techhouse

Děkujeme za milou recenzi a zůstáváme pozitivně naladěni i pro další nákupy :)

• Rychlé doručení z Bratislavy do Brna

Reakce obchodu Techhouse

Děkujeme za recenzi a doporučení, když to jde, šlápneme pořádně na plyn, aby bylo zboží u zákazníka co nejdříve :)

• Okamžitý osobní kontakt po objednávce a rychlé dodání zboží

Děkujeme za hodnocení :)

• Perfektní komunikace a vyřízení potřeb v rámci objednávky

Reakce obchodu Techhouse

Díky za recenzi, moc nás potěšila!

• profesionální komunikace

Reakce obchodu Techhouse

Díky za pochvalu a Váš nákup!

příjemná komunikace po telefonu, osobní...

Reakce obchodu Techhouse

Děkujeme za Vaši recenzi a těšíme se na další nákup :)

• dobrá cena
    • skladem produkt který jsem hledal
    • výdejní místo AlzaBox vybráno (abych si mohl vyzvednout kdy potřebuji) a pak i emailem od DPD bylo toto místo potvrzeno, ale dopravce DPD to doručil nesmyslně na výdejnu-prodejnu potravin o 500m dál a kde otevřeno jen max do 18:00. Tak to mě dost naštvalo. Ale chápu že to byl asi problém toho řidiče a že prodejce za to nemůže.

Reakce obchodu Techhouse

Děkujeme za hodnocení a mrzí nás potíže při doručení. Bohužel výdejní Alzaboxy bývají často přeplněné, aniž by o tom byla informace v okamžiku odeslání, nicméně kurýr DPD Vám určitě mohl zavolat a nabídnout více alternativ pro náhradní doručení, případně vrátit na depo a zaslat Vám zprávu s nabídkou přesměrování. Bohužel z naší strany prodejce to nemáme možnost jakkoliv ovlivnit, ale i tak se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Oceňuji hlavně velkou ochotu, rychlost a komunikaci.
    DPD nebylo schopné zásilku normálně doručit ani přesměrovat, takže se vrátila obchodu a museli ji poslat znovu.
    Moc děkuji!

Reakce obchodu Techhouse

Děkujeme za kladnou recenzi navzdory potížím ze strany přepravce a jsme rádi, že se na druhý pokus již podařilo doručit v pořádku. :)

• dobrá komunikace
    • specializovaný sortiment

Reakce obchodu Techhouse

Děkujeme za recenci a věříme, že zakoupené reproduktory budou skvěle hrát :)

• zboží přesně odpovídalo objednávce
    • trochu pomalejší

Reakce obchodu Techhouse

Díky za doporučení a kladnou recenzi. Delší doba vyřízení byla z důvodu, že položky Vaší objednávky byly na dvou různých skladech a kompletace pro odeslání zabrala 3 dny. Děkujeme za pochopení a příště budeme určitě rychlejší :)

• velmi vstřícná podpora co umí poradit s výběrem zboží

Reakce obchodu Techhouse

Jsme rádi, že jsme Vám pomohli s výběrem vhodných sluchátek a děkujeme za recenzi :)

• Velmi dobré ceny
    • Výborná komunikace obchodu
    • Bezproblémové vrácení zboží

Reakce obchodu Techhouse

Děkujeme za hodnocení, i když to tentokráte nevyšlo a vybraná sluchátka nepasovala, budeme se těšit na příští nákup.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Zboží bylo dobře zabaleno. Byly použity vzduchové kapsičky, aby se při přepravě nepoškodilo.

Reakce obchodu Techhouse

Jsme rádi, že sluchátka dorazila v pořádku a určitě budou i skvěle hrát :)

• Velký výběr, perfektní komunikace a ochota pracovníků

Vše proběhlo v pořádku, obchod doporučuji

Reakce obchodu Techhouse

Děkujeme za doporučení a Vám na oplátku chválíme skvělý výběr vinylů :)

• Rychlost dodání, velice dobrá komunikace

Reakce obchodu Techhouse

Děkujeme za recenci a jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojena.

• Vstřícnost
    • Pružnost

Reakce obchodu Techhouse

Díky za hodnocení a ať to se zakoupenou konzolí Denon DJ parádně hraje!