Nesouhlasil obrázek s číslem výrobku. Chtěl jsem boty kotníkové - podle fotografie, ale přišly boty nízké.

Objednávka byla předem zaplacena, ale nedorazila úplná, ikdyz věděli že zboží není skladem, tak bez upozornění odeslali jen část a peníze nevrátili

• Dobré ceny
    • Obchod vůbec nekomunikuje

Reakce obchodu Teamstore

dovolte mi, abych na tuto recenzi zareagoval přímo jako majitel společnosti. Celou věc jsem nechal řádně prověřit, protože zákaznický servis je u nás na prvním místě a musí vždy fungovat na 100%. Zatím se nám nestalo, že by si zákazník stěžoval na špatnou komunikaci. Ve Vašem případě jsme kontrolovali všechny došlé maily i telefonní hovory a bohužel jsme nikde nenašli mail z adresy, kterou máte uvedenou v objednávce. Muselo tedy dojít k nějakému omylu nebo technickému problému.
    V případě potřeby se prosím můžete ozvat přímo na můj mail: [email protected] nebo na telefon +420 608 758 066. Náš zákaznický servis funguje každý pracovní den od 8 do 16:30 h a to na mailu [email protected] nebo na telefonním čísle zákaznické linky +420 733 288 753.

Poslala jsem nevhodně zvolenou obuv zpět přes Zásilkovnu, uplynul více než týden a neobdržela jsem žádnou informaci ohledně převzetí obuvi a poslání peněz zpět na můj účet :-(( Na webu e-shopu není možné dohledat reklamaci a sledovat její stav vyřízení!!

Reakce obchodu Teamstore

bohužel Vaše zboží bylo posláno místo k nám do Teamstore, tak k jinému prodejci a muselo se dohledávat. Dnes jsme zboží /vratku/ vyzvedli u společnosti SUN SPORT, kam bylo dodáno Zásilkovnou a obratem jsme Vaši reklamaci vyřídili. V tomto případě nedošlo k žádnému pochybení ze strany Teamstore, ale i tato nepříjemná záležitost nás mrzí, proto jsem ji vyřídili přednostně.
    Váš Teamstore.

Dostal jsem uplne jine zbozi.

Reakce obchodu Teamstore

pokud došlo k nějaké záměně zboží, tak se velice omlouváme. Dle čísla objednávky jste si objednal ponožky Puma FOOTIE 3P UNISEX. Do dnešního dne jsme vůbec nezaznamenali žádnou reklamaci ani vratku z Vaší strany, tzn, že o této nepříjemnosti jsme se dozvěděli až nyní z Vaší recenze.
    Obratem se s Vámi spojí naše zákaznické oddělení a vše vyřeší k Vaší plné spokojenosti.
    Váš Teamstore.

Obchod ne reagoval na otázky (mail). Ne odeslal objednávku. Pak zrušela jsem objednávku.

Reakce obchodu Teamstore

děkujeme za Vaši recenzi, i když bohužel negativní. Je nám líto, že jste nebyla spokojena, ale musíme podotknout, že na Váš email, který jste poslala v pátek 8.7. ve 22:28 h jsme reagovali ihned další pracovní den, tedy v pondělí 11.7.
    Co se týká Vaší objednávky kterou jste vytvořila 6.7. tzn ve státní svátek, Vám přišel potvrzovací mail, že je objednávka skladem a bude vyskladněna v nejkratším možném termínu, tzn. v následující pracovní den.
    Jelikož jste nám pak poslala storno objednávky, nemohla Vám být objednávka odeslána.
    Mrzí nás, pokud došlo k nějakému nedorozumění.
    Pokud budete mít další dotazy, tak nás prosím neváhejte kontaktovat telefonicky kdykoliv v pracovní dny od 8 do 16 h na naši zákaznické lince.
    Děkujeme Váš Teamstore.

Bez reakce na důležitou poznámku v objednávce
    Nikdo nezveda telefon ve pracovní době opakovaně

Reakce obchodu Teamstore

moc nás mrzí toto nedorozumění, ke kterému došlo.
    Dnes jsme si vše osobně po telefonu vysvětlili a vyřídili k Vaší spokojenosti.
    Jsme rádi, že nakonec došlo ke zdárnému vyřešení a i nadále zůstanete naší spokojenou zákaznicí.
    Váš Teamstore

• Zboží mám objednané dva týdny a nikdo mi nic nenapsal že by se něco mělo zpozdit. Do Vánoc s tím nepočítám a konkurence je na tom líp, rychlé dodání, lepší komunikace ..poslala jsem už druhý mail, tak počkám jestli už někdo odepíše.

Reakce obchodu Teamstore

mrzí mne Vaše negativní zkušenost. Omlouváme se vzniklé komplikace a uděláme maximum proto, aby Vám zboží bylo dodáno do Vánoc.

Dnes Vás budeme kontaktovat pro dořešení.

Váš Teamstore

• Oblečení došlo, ale v jiné barvě.

Reakce obchodu Teamstore

omlouváme se za špatné dodání. Budeme Vás kontaktovat pro dořešení Vaší stížnosti a souběžně prověříme, kde vznikla chyba a sjednáme nápravu.

Váš Teamstore

• Zboží nelze zaplatit ani kartou ani prevodem. Vzdy se to prerusi. Zkoušela jsem to 5x nebo 6x. Pak jsem to vzdala. Po několika dnech vam příjde mail, že moc litují, ale mou objednavku museli zrušit.

Reakce obchodu Teamstore

děkujeme za Vaši recenzi a mrzí nás Vaše špatná zkušenost. Naše IT oddělení prověří zda nemáme nějakou systémovou chybu a případně i ji odstraní.

Pokud Váš zájem o nákup u nás stále trvá můžete kontaktovat naše obchodní oddělení a budeme Vám případně nápomocni se zrealizováním Vaší objednávky.

• velmi malý výběr

Dobrý den pane Patriku,
    každého názoru si ceníme a snažíme se vždy pracovat na zlepšení. Omlouváme se, že jste nebyl při Vašich objednávkách s výběrem úplně spokojený. V současnosti nabízíme tisíce výrobků skladem a na dalším rozšiřování neustále pracujeme. Doufáme, že nám dáte ještě šanci a příště budete spokojenější. Přejeme Vám klidné prožití Vánoc a ať Vám výrobky slouží co nejdéle.

Teamstore zákaznický servis

• Zrušená objednávka a kupón nefunguje !!

Reakce obchodu Teamstore

velice se omlouváme za vzniklé komplikace. Naše obchodní oddělení Vás již kontaktovalo a vše bylo vysvětleno a dořešeno zasláním nové objednávky, včetně kompenzace ve formě zdarma doručení. Bohužel nejde poukazem, získaného u našeho partnera LGE platit další poukazy, což jsou pravidla LGE a jejich kampaně. Děkujeme za pochopení a věříme, že k nám opět zavítáte.

Váš Teamstore

Obchod má pouze omezené množství u všech položek skladem a více nemůžete objednat. Dále komunikace s obchodem hrozná. Zboží přišlo až po týdnu co bylo zaplaceno a to vše bylo údajně skladem.

Reakce obchodu Teamstore

děkujeme za Vaši zprávu. Je nám velmi líto, že jste nebyl s nákupem spokojen.
    Naše zákaznické oddělení Vás bude kontaktovat s nabídkou kompenzace.
    Věříme, že došlo pouze k nedopatření a budeme mít možnost vše napravit k Vaší spokojenosti.

• Doprava jiného zboží
    • Špatná komunikace s pomocí

Reakce obchodu Teamstore

děkujeme za Vaši reakci a prosíme o přesnější popis Vašeho problému na naš e-mail, ať se s Vámi můžeme domluvit na dalším řešení a formě omluvy.
    Věříme že i Váš další nákup již proběhne bez komplikací.

Za celý Teamstore,
    S pozdravem Sára
    Zákaznický servis

• Strašně špinavý obal

Dobrý den pane Michale,
    ještě jednou děkujeme za Vaší objednávku. Velice nás mrzí, že jste měl problémy s Vámi vybraným dopravcem. Dovolte, abychom se omluvili za dopravce Zásilkovna. Váš případ a vybranou pobočku nahlásíme ke kontrole u dopravce. Budeme Vás kontaktovat, konkrétně náš zákaznický servis, k dořešení případu.
    Ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace a přejeme, aby objednaný produkt sloužil co nejdéle a byl jste s ním spokojen
    Teamstore

• Žádná
    • Malý výběr sortimentu ,ceny oproti jiným sportovním firmám drahší tak o 30% Nudné internetové stránky..nebýt vouscheru nikdy bych už nenakupoval...

Dobrý den pane Martine,
    děkuji Vám za Vaši recenzi, které si velmi vážím, jelikož v ní upozorňujete na naše nedostatky a chyby pohledem zákazníka, který je pro nás nejdůležitější. Přesně to jsou věci, které posunují naši firmu dále a jsou vždy podnětem ke zlepšení. Je vidět, že se v plno věcech shodujeme a díváme se na ně stejnýma očima. Například již delší dobu pracujeme na novém moderním webu, který našim zákazníkům oficiálně spustíme již na začátku roku 2018, stejně tak, jako se snažíme postupně rozšiřovat i naši nabídku sortimentu a kvalitních značek. Co se týká cen, tak tady bohužel nemůžeme být pokaždé nejlevnější, jelikož vždy preferujeme hlavně výborný zákaznický servis, který je pro nás naprostou prioritou u všech našich zákazníků a snažíme se nabízet jen kvalitní značkové výroby s dobrým poměrem cena/výkon, které nemohou konkurovat výrobkům s nižší kvalitou a cenou.

Osobně Vás budu kontaktovat pro zajištění Vaší spokojenosti a pevně věřím, že najdeme společnou cestu, a i Vy se nakonec zařadíte mezi naše tisíce spokojených zákazníků, kteří u nás rádi nakupují a vracejí se k nám po mnoho let.

Přeji Vám hodně zdraví, šťastné prožití nadcházejících svátků a budu se těšit na Vaši možnou přízeň.

Michal Dujka
    majitel Teamstore

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Myslela jsem cenu, ale našla jsem stejný levnější
    • Zboží u kterého měli napsáno 5-12 dní na dodání mi nedošlo a bylo by až po měsíci a půl. A to kdo ví jestli. Kdybych se o to sama nezajímala kde zboží mám nikdo by mně nenapsal!!

Nedoporučuji!!!

Vážený zákazníku,

ano, chyba je bohužel na naší straně. Objednávku jste vytvořila 8.12. U produktu je dodání 5-12 pracovních dní.

Informovali jsme Vás 21.12., kdy jsme Vám napsali, že mikinu, díky stálé nedostupnosti u výrobce Adidas, nestihneme dodat k Vánocům a jestli i tak budete mít o mikinu zájem - napsala jste, že ano. Bohužel Adidas u mikiny prodloužil datum dodání až na leden. O tom jsme Vás také ihned následně informovali.

Velice se omlouváme za vzniklé komplikace a věříme, že případná další objednávka bude již v pořádku, jako tisíce jiných, které odesíláme. Máte u nás domluvený dárek ve formě speciální slevy, jenom pro Vás, na další nákup.

Obchodní oddělení

• Pro mě žádné výhody ,jen jsem sháněl určité zboží a měl ho tento obchod ,ale zrovna nejlevnější to bohužel nebylo.
    • Po dvou týdnech mi zboží nedošlo.Z obchodu žádná odezva.Dle sledování zboží ještě odeslané není..Jelikož je již 17.12. ,tak je asi po vánočním dárku "Díky obchode" .....

NEDOPORUČUJI ....

Dobrý den paní Macková,

nastal problém u dodavatele, kdy se u tašky doba dodání prodloužila, ale ihned po zjištění jsme Vás informovali.
    Taška byla vyexpedována 22.12., tudíž věříme, že vánoční dárek došel v pořádku a udělal radost.

děkujeme a věříme, že příště budete spokojená na 100%

Tomáš Doležal

17.11 jsem objednala pritelovi teplakovku a je 30.11 a stále nedorazila. Dobu dodání mají napsanou 5-12 dni a je to 13 dni a nic. Včera jsem do obchodu psala jak to vypadá s moji objednávkou a pani mi napsala,že ji ten den (včera) budou expedovat a zatím žádna zpráva o tom ,že by ji odeslali , takže stále nevím jak na tom moje objednávka je. Hodně me to mrzi, chci dát teplakovku pritelovi k Vánocům, tak snad do te doby stihne přijít :/ :/

Dobrý den paní Bajajová,

velice nás mrzí Vaše reakce, protože jak kolegyně psala, tak jsme Vaší objednávku expedovali 29.11. U dopravce Zásilkovny trvá doručení cca 2 dny. Tudíž předpokládám, že souprava bude připravena dnes na Zásilkovně.

Ano objednala jste 17.11., kdy byl svátek. Hned druhý den ráno 18.11. jsme soupravu objednali a vyexpedovali 29.11. Doba dodání je 5-12 pracovních dní a my jsme expedovali Vaší objednávku 8. pracovní den.

Mrzí nás Vaše hodnocení a věříme, že příště budete spokojená na 100%.