• kvalita zboží (4)
  • výběr zboží (3)
  • nakoupil v obchodě Tašky na kolečkách před 1 rokem

• Přehledné stránky, skladem je opravdu skladem, rychlost doručení, perfektně zabaleno

Reakce obchodu Tašky na kolečkách

Vážený zákazníku, děkujeme za Váš nákup a komentář. Martina Herianová, obchod Tašky na kolečkách

• kvalitní zboží
    • profesionální personál
    • rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Tašky na kolečkách

Vážený pane Karle, děkujeme za Váš nákup a komentář. Martina Herianová, obchod Tašky na kolečkách

Reakce obchodu Tašky na kolečkách

Vážený pane Jiří, děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Martina Herianová, obchod Tašky na kolečkách

• Přehledné www stránky
    • Ochotně mi poradili

Taška je nádherná, moderní, doručení rychlé, nepoškozené. Vřele doporučuji, ochotně mi poradili po telefonu s výběrem. DOPORUČUJI!

Reakce obchodu Tašky na kolečkách

Vážená paní Romano, děkujeme za Váš nákup a komentář. Martina Herianová, obchod Tašky na kolečkách

• nakoupil v obchodě Tašky na kolečkách před 1 rokem

Děkuji za rychlé doručení. Vše vpořádku.

• nakoupil v obchodě Tašky na kolečkách před 1 rokem

• S obchodem jsem velice spokojena. Zobrazené zboží plně splnilo mé představy a to jak vzhledem, tak kvalitou

Tento obchod doporučuji všem zákazníkům na základě rychlosti dodání, zboží a jeho kvality. Oceňuji také profesiální přístup pracovníků provozovny při podávání telefonické informaci k objednávanému zboží.

Reakce obchodu Tašky na kolečkách

Vážená paní Mileno, děkujeme za Váš nákup a komentář. Martina Herianová, obchod Tašky na kolečkách

• kvalitní zboží
    • dobré ceny
    • rychlé jednání

Obchod všem doporučuji.

Reakce obchodu Tašky na kolečkách

Vážená paní Marto, děkujeme za Váš nákup a komentář. Martina Herianová, obchod Tašky na kolečkách.

• Rychlost a komunikace
    • Přehledné stránky
    • Nevýhodou obchodu je dopravce Česká pošta

Reakce obchodu Tašky na kolečkách

Vážená paní Vomáčková, děkujeme za objednávku a komentář. Mrzí mě komplikace s Českou poštou, příště můžete případně využít dopravce Geis nebo Uloženku, jejichž služby máme také v nabídce. Martina Herianová, obchod Tašky na kolečkách

• Velmi kvalitní zboží
    • Ochota poradit s výběrem

Jsem celkově velmi spokojena jak s výrobkem, tak s obchodem.
    Vřele doporučuji.

• nakoupil v obchodě Tašky na kolečkách před 2 lety

• Velmi vstřícný, osobní a profesionální přístup.
    • Špičkový sortiment za odpovídající cenu.
    • Velký výběr zboží uspokojující mnoho různých potřeb.
    • Prodej zboží zavedené a kvalitní značky z Německa.
    • Možnost dokoupení náhradních dílů.
    • Možnost zakoupit doplnkové příslušenství
    • Přidružené e-shopy nabízející zboží zákazníkům s podobnými potřebami.
    • Nenaskladněné zboží doručeno dříve než inzerováno.
    • Písemná komunikace na vysoké úrovni i po formální stránce.
    • Doporučení i levnějšího produktu odpovídajícího více potřebám zákazníka.
    • Zájem o zpětnou vazbu a zkušenosti s produktem.
    • Zkušenost s komunikací uskutečněnou i mimo pracovní dobu.
    • Velmi hezky zpracovaný web.
    • Flexibilita ohledně nabídnutého způsobu platby.
    • Vhodně zabalený produkt.
    • Enthusiasmus prodejce při snaze vyhovět.
    • Potenciál zboží předčit očekávání při doručení.

Obchod rozhodně doporučuji, bez výhrad. Vzhledem k tomu, že jsem podobné zboží nikdy předtím nezakoupil, měl jsem hodně dotazů, které jsem si přál zodpovědět detailně a písemně. Dočkal jsem se velmi podrobných, užitečných informací a dalších zpřesnění v průběhu komunikace s paní Martinou Herianovou. Určitě se mi dostalo nadstandardní péče o potenciálního zákazníka, které si velmi cením.

Doručený produkt však nakonec stejně předčil očekávání, taška je zkrátka vynikající, precizně zpracovaná a designově bez chyby. V případě, že někdo trpí předsudkem, že s taškou na kolečkách "opticky zestárne", mýlí se. S naprosto klidným svědomím mohu doporučit tyto tašky všem generacím - těm, kteří si cení vlastního zdraví. Taška Andersen mnohé zjednoduší a ušetří síly na jiné aktivity. Tam, kde síly opravdu chybí, velmi usnadní život.

Pokud jde o samotný obchod Tašky na kolečkách, budete-li chtít, dostane se Vám rad, doporučení a nevtíravého zájmu o Vaše skutečné potřeby. Nejde o nákup, který děláte denně. Následně také obdržíte precizně zpracovaný výrobek německého výrobce. Pokud zboží není na skladě, i tak se můžete dočkat rychlejšího vyřízení, než čekáte (můj případ). Věřím, že koupě, jako ani já, nezalitujete. Zkušenosti s taškou mám dosud veskrze pozitivní, splnuje více, než co jsem očekával. V budoucnu plánuji dokupovat příslušenství a náhradní díly jedině u 'Tašky na kolečkách' a jistě si časem něco vyberu i z užitečné nabídky přidružených e-shopů. Děkuji a přeji hodně úspěchů v podnikání!

Reakce obchodu Tašky na kolečkách

Vážený pane Jane, ráda bych Vám poděkovala nejen za Váš nákup, ale také za projevenou důvěru při hodnocení našich doporučení. Rovněž děkuji za čas, který jste věnoval této obsáhlé recenzi a podělil se o své zkušenosti. Jsem moc ráda, že jste s taškou spokojen a že splnila / předčila Vaše očekávání. Martina Herianová, obchod Tašky na kolečkách

• Výhoda obchodu český návod

Reakce obchodu Tašky na kolečkách

Vážená paní Aleno, děkujeme za Váš nákup a komentář. Martina Herianová, obchod Tašky na kolečkách

• velký výběr
    • vysoká kvalita zboží
    • vyšší cena zboží, ale odpovídající kvalitě

Zboží mělo být skladem do 14 dní a v této lhůtě i bylo odesláno.

Reakce obchodu Tašky na kolečkách

Vážený pane Tome, děkujeme za Váš nákup a komentář. Martina Herianová, obchod Tašky na kolečkách

• Přehlednost a kvalitní zboží

Toto byl můj druhý nákup stejné tašky na kolečkách a jsem velmi spokojen !!!

Reakce obchodu Tašky na kolečkách

Vážený zákazníku, těší nás, že se k nám vracíte, děkujeme. Martina Herianová, obchod Tašky na kolečkách

• nakoupil v obchodě Tašky na kolečkách před 2 lety

• široký výber, dobré ceny, perfektná komunikácia a ochota poradiť s výberom.

Reakce obchodu Tašky na kolečkách

Vážený zákazníku, děkujeme Vám za nákup a komentář. Martina Herianová, obchod Tašky na kolečkách

• nakoupil v obchodě Tašky na kolečkách před 2 lety

• Jinde jsem toto zboží neobjevila.
    • Doručeno bylo vzhledem k státnímu svátku brzy.
    • Poštovné, (přes 1000 Kč)nebylo účtováno.

Spolelivé, rychlé vyřízení.

Reakce obchodu Tašky na kolečkách

Vážená paní Evo, děkujeme za Váš nákup a komentář. Martina Herianová, obchod Tašky na kolečkách

• Velký výběr kvality

Pět hvězd. Nemám co vytknout. Přeji hodně úspěchu.

• nakoupil v obchodě Tašky na kolečkách před 2 lety

• přehledné rozdělení podle typů tašek
    • některé zboží není skladem

velký výběr, vše bez problému, maximální spokojenost

Reakce obchodu Tašky na kolečkách

Vážená paní Hanko, děkujeme za Váš nákup a komentář. Martina Herianová, obchod Tašky na kolečkách.

• Široký sortiment

Vše proběhlo bez problémů,komunikace s obchodem bezproblémová

Reakce obchodu Tašky na kolečkách

Vážená zákaznice, děkujeme za Váš nákup a komentář. Martina Herianová, obchod Tašky na kolečkách.

• nakoupil v obchodě Tašky na kolečkách před 2 lety

• Predaj kvalitného tovaru.
    • Pútavá grafika stránky poskytuje dobrú orientáciu pri prezeraní jednotlivých typov tašiek.
    • Dobre spracované informácie charakterizujúce každý produkt.

Kvalitne spracované textové a obrazové informácie na webovej stránke navnadia na nákup a vytvoria dojem, že ide o seriózneho predajcu produktov kvalitného výrobcu. O správnosti voľby presvedčí výborná telefonická i mailová komunikácia s predajcom a jeho ústretovosť.

Reakce obchodu Tašky na kolečkách

Vážená paní Dagmar, děkujeme za Váš nákup a komentář. Jsme rádi, že si náš obchod již našli i zákazníci ze Slovenska. Martina Herianová, obchod Tašky na kolečkách.

• Bezproblemovy nakup
    • Nezjisteny

Kvalitni zbozi za dobre ceny.

Reakce obchodu Tašky na kolečkách

Vážený pane Hlinský, děkujeme za Váš nákup a komentář. Martina Herianová, obchod Tašky na kolečkách.