Vše proběhlo rychle a korektně.

• Skvělé zboží, výborná domluva

děkujeme za Váš nákup a komentář. Martina Herianová, obchod Tašky na kolečkách

Milá komunikace, kvalitní zboží, velmi rychlé dodání.

děkujeme za Váš nákup a komentář. Martina Herianová, obchod Tašky na kolečkách

Vše proběhlo OK. Snad jen informace o potvrzení zaplacení zboží chybělo, ale to není tak podstatné.

Vážený pane Josefe,

• přehledný web
    • výhodné ceny
    • velký výběr zboží
    • výborná komunikace

Vážená paní Fialová,

Rychlost a kvalita.

děkujeme za Váš nákup a komentář. Martina Herianová, obchod Tašky na kolečkách

Zboží bylo v pořádku doručeno druhý den po zadání objednávky

• zboží dovezeno domů

děkujeme za Váš nákup a komentář. Martina Herianová, obchod Tašky na kolečkách

Obchod má přehledné webové stránky, vše je detailně popsáno. I to co se týče platby za zboží, platby za dopravu a doručení. Vše je jednoduše uvedeno v tabulce a kupující nemusí číst dlouhé litanie.

• Klamavá reklama.
    • Taška na kolečkách nejde zaháknout na nákupní košík, jak je avizováno na webu.

Objednání i vyřízení objednávky proběhlo vpořádku, včetně rychlého doručení, prakticky na druhý den.
    Byla jsem ale zklamaná, když jsem oproti popisu na webu nenašla v tašce na kolečkách onu avizovanou přihrádku na zmražená jídla.Taky mi nejde pověsit na nákupní koš, jak je avizováno v reklamě.
    Jinak ale taška na kolečkách je designově velice dobře provedena, je lehoučká a opravdu

Vážená zákaznice,
    děkuji za komentář a dovolte, abych Vám vysvětlila výše uvedené závady. Objednala jste tašku Andersen Royal Ipek - všechny podvozky Royal mají přímo na konstrukci podvozku integrované háčky pro zavěšení na nákupní vozík. Ukázka zavěšení tašky na nákupní vozík je ve videu, které je u každé kategorie tašek (stejně jako skládání podvozku, úchyt za kolo apod.). V případě zájmu Vám mohu na e-mail zaslat odkaz na video nebo případně fotku, jak je taška na vozík připevněna, kontaktujte nás na [email protected].

A k druhému nedostatku - objednala jste tašku Ipek, která je kompletně celá termo. Není tedy uvnitř jen kapsa s touto funkcí, ale celá taška je vyrobena z tohoto speciálního materiálu pro uchování teploty potravin dle popisu zboží.

Mrzí nás, že jste se cítila podvedena. Stačilo nás kontaktovat a vysvětlit si výše uvedené. Pokud by Vám i tak zboží nevyhovovalo, máte samozřejmě možnost jej dle obchodních podmínek vrátit.
    S pozdravem Martina Herianová, obchod Tašky na kolečkách

Rychlost dodání a kvalitní zboží.

• Příjemná komunikace ,dokázali poradit

Spolehlivý partner

děkujeme za Váš nákup a komentář. Martina Herianová, obchod Tašky na kolečkách

• Velmi odborná a vstřícná komunikace prodávajícího.

Vážený pane Mikulíku,
    děkujeme za Váš nákup a komentář. Martina Herianová, obchod Tašky na kolečkách

Zboží odpovídá vyobrazení, dorazilo rychle, bez závad. Mohu doporučit.

• Výborná komunikace, ochotná provozovatelka
    • Rychlá doprava, nic nebylo problém

Velmi kladný přístup prodejce. Dle telefonického hovoru ohledně zboží je znát vysoká kvalifikovanost pracovníků. Velmi doporučuji.

• Rychlá a dobrá komunikace písemná i telefonická

Rýchlosť dodania a informácia o dodaní tovaru

Taška na kolečkách je krásná.Zatím jsem ji nevyzkoušela,je mně líto s ní jezdit v blátě.Ale obal byl roztržený a kolečko koukalo ven.Naštěstí taška poškozená nebyla.

• Profesionalita, komunikace, pružnost.
    • Snad jenom doba dodání. Jedná se ale o německý výrobek, takže to je pochopitelné

Jsem velice spokojená. Jak s taškou Andersen, tak se službami fi. Tašky na kolečkách. Sami mi nabídli řešení a dodali náhradní díl. Objednala jsem si další produkt.