• Vše proběhlo v naprostém pořádku.

• Serioznost, spolehlivost.

Děkujeme. :-)

• Som spokojny a uvazujem o dalsom nakupe.Poprosim nieco na helikobakter.Dakujem.

Spokojost.

Reakce obchodu Tara Health Shop

Děkujeme za hodnocení, jsme rádi . Ozveme se Vám během 2-3 dnů kvůli dalším informacím.
    Štěpánka

Děkujeme.

Kapky nedorazily, peníze zatím nebyly vráceny.

Dobrý den, paní Inno,

kontaktovali jsme Vás s tím, že kapky již nejsou k dispozici a sami Vás požádali o platební údaje pro vrácení peněz. Částku 808,- Kč jsme Vám zaslali na Vámi zaslaný IBAN na Ukrajinu. Nevíme, zda peníze na Ukrajinu jdou stejně dlouho jako v rámci EU, proto je třeba účet kontrolovat a případně se na nás obrátit na email: [email protected] nebo na tel./Whatsapp +420727955699. Rádi s Vámi situaci vyřešíme. Problém s vrácením peněz v případě nerealizace prodeje opravdu nemáme.
    Štěpánka, Tara Health Shop

Aktualizace 7.2.2024
    Částku 34 Eur jsme odeslali již před měsícem z naší banky, bohužel nemáme od Vás žádnou reakci, zda jste peníze obdržela. Vzhledem k tomu, že máme v účtu peníze odepsané, považujeme tímto záležitost za vyřízenou.
    Štěpánka, Tara Health Shop

• Doručovanie cez nespoľahlivú firmu - Packeta

Mail, ktorý som zaslal doručovacej službe Packeta
    Dobrý deň.
    Týmto vám zasielam sťažnosť na nedoručenie zásielky č.42896590.
    Včera 20.11.2023 o 08.47 mi bola doručená SMS, že toho istého dňa o 11.29hod. mi bude doručená zásielka č. 42896590. Adresa dodania Radoma 88, okr. Svidník. Upravil som si svoj program tak aby som bol v tomto čase doma. Doma som bol celý deň až asi do 20.00 hod a od 11.00 do 12.00 som sa nachádzal na mieste, odkiaľ som mal výhľad na príjazd k môjmu domu. Za celý deň od kuriéra mi nikto nezatelefonoval a ani nikto neprišiel. Dnešného dňa som na internete zistil, že zásielka sa vracia odosielateľovi s tým, že sa ju nepodarilo doručiť. Môžem vedieť dôvod nedoručenia? Na mojej strane žiaden problém nebol!

Žiadam o okamžité doručenie zásielky!

Túto správu samozrejme posielam aj odosielateľovi zásielky aby zvážil používanie vašich služieb.

Zároveň týmto podávam sťažnosť na váš telefonický kontakt na ktorom máte napojený počítač. Je to šmejd. O.i. žiada zadať 10miestny kód zásielky, ktorý je iba 8 miestny. To si mám tie dve čísla vymyslieť? Zároveň čas potrebný na "rozhovor" s automatom - počítačom je enormne dlhý a nedá sa dopracovať k rozumnému výsledku.

V budúcnosti sa budem vyhýbať doručovaniu cez vašu spoločnosť ako aj predajcom, ktorí vašu spoločnosť používajú no a samozrejme moje skúsenosti sa objavia v hodnotení ako aj na sociálnych sieťach.

Čakám na návrh riešenia tejto situácie.

Ing. Pavlišin

Dobrý den, pane Pavlišine,

zásilky na Slovensko běžně doručujeme přes Packetu a zatím vždy byly doručené v pořádku. Zjistíme u této společnosti, proč zásilku nedoručila a poté Vás budeme kontaktovat kvůli opětovnému doručení.
    Moc nás situace mrzí, ale od předání balíčku dopravci už více méně není v naší moci doručení ovlivnit.

Děkujeme za pochopení.

S přáním hezkého dne.

Štěpánka
    Tara Health Shop

• Velmi operativni a vstricny pristup. Vyborna kvalita produktu.

Velmi operativni a vstricny pristup. Vyborna kvalita produktu. Urcite doporucuji.

OK

• Spolehlivost.