• nakoupil v obchodě Tako-kocarek před 3 týdny

• Příznivé ceny a rychlé dodání
    • nemám co vytknout

• Sortiment zboží
    • Rychlé doručení
  • nakoupil v obchodě Tako-kocarek před 3 týdny

Velká spokojenost při každé objednávce. Kočárky jsou kvalitní a stabilní, i ve školce "drží" již dost dlouho a možnost zakoupit náhradní díly považuji za luxus. Děkuji.

• nakoupil v obchodě Tako-kocarek před 1 měsícem

Komunikace výborná. Objednávala jsem adaptér na autosedačku maxi-cosi. Jediné co, tak se celkem kýve. Tak doufám, že nebude mít vliv, až se tam nasadí autosedačka.

• nakoupil v obchodě Tako-kocarek před 2 měsíci

• Pán poslal balík jako firemní, či co, tudíž kdyby mi ráno nevolal řidič PPL ani nevím že mi mají doručit balík, neměla jsem sledovací číslo, nedostala jsem ani potvrzení z obchodu ohledně zaslání balíku, resp cca týden předem že následující týden budou expedovat.

• Špatná komunikace s prodejcem
    • Přišlo jiné zboží než jsme objednali

Když jsem objednávala kočárek tak to bylo v sobotu, ještě ten den mi přišel mail, že kočárek dorazí do 10 dnů. Přesně za 10 dní byl kočárek doma, ale žádný email ani zpráva o tom, že kočárek posílají. Po vybalení kočárku kdy jsme zakoupili trojkombinaci jsme zjistili že autosedačka je úplně jiná a neodpovídá tomu co mělo přijít. Úplně jiná značka a barva. Ještě ten den jsme psali email a chtěli jsme situaci řešit, dosud žádná odpověď že strany prodejce. Budeme volat a jsme zvědaví jak se k dané věci postaví.

• GIGA RYCHLOST
    • V PÁTEK RÁNO POLOŽEN DOTAZ, ODPOVĚĎ AŽ SKORO V POLEDNE V PONDĚLÍ.
  • nakoupil v obchodě Tako-kocarek před 3 měsíci

Velká ochota a vstřícnost, přehlednost, zboží v bezvadném stavu, velký výběr.

• rycle,kvalitně
  • nakoupil v obchodě Tako-kocarek před 3 měsíci

Skvělá komunikace, ochota a vstřícnost prodávajícího.Kočárek je perfektní, "za málo peněz, hodně muziky"

• nakoupil v obchodě Tako-kocarek před 4 měsíci

Rychlé dodání, skvělá komunikace.

• nakoupil v obchodě Tako-kocarek před 4 měsíci

Obchod doporučuji, zboží bylo pečlivě zabaleno, krásné a dodáno ještě dříve, než bylo avizováno.

• nakoupil v obchodě Tako-kocarek před 4 měsíci

• rychlost dodani a cena

Zadne

• rychlost dodání zboží.
  • nakoupil v obchodě Tako-kocarek před 4 měsíci

• dorazilo jiné zboží než objednané - jiný název a tím i kvalita
  • nakoupil v obchodě Tako-kocarek před 5 měsíci

• Naprostá spokojenost! Pan se mnou komunikoval příjemne, poradil mi a vyhověl. Nemám výtku!:)
  • nakoupil v obchodě Tako-kocarek před 6 měsíci

• Levně a rychle

Kočárek byl do týdne pán přivezl vysvětlil ukázal jak vše funguje.Mohu jen doporučit,kočárky jsou opravdu kvalitní a pán prodejce velmi ochotný,za nás moc děkujeme,,

• nakoupil v obchodě Tako-kocarek před 7 měsíci

Kočárek doporučuji. Je moc pěkný snadno ovladatelný a výška bezvadná. Nemusíte se k němu ohýbat. Jsem nadšená

• nakoupil v obchodě Tako-kocarek před 7 měsíci

Velmi děkujeme za krásný kočárek za příznivou cenu. Složili jsme v pohodě a těšíme se na jeho používání. S obchodem jsme spokojeni a doporučujeme.

• nakoupil v obchodě Tako-kocarek před 7 měsíci

• pečlivě zabalený v krabici
    • zatím jsem žádné neshledala

S obchodem jsem velmi spokojená. Komunikace probíhala dobře - byla jsem informována o každém kroku obchodu (přijetí objednávky, její odeslání, atd.) Kočárek přišel hezky zabalený a po prvotním složení na něm zatím neshledávám nedostatky nebo závady - uvidíme v průběhu používání, ale věřím a doufám, že bude vše v pořádku...