• Výběr zboží
    • Výborná komunikace
    • Rychlost odeslání

Reakce obchodu TACTICA EVO

moc děkujeme za pozitivní recenzi. Vždy se snažíme našim zákazníkům 100% vyhovět.

S pozdarvem

• úžasný sortiment
    • komunikace
    • rychlost odeslání
    • škoda, že ne vše, co by člověk chtěl, je aktuálně skladem, ale to není vina obchodu, ale je to způsobeno současnou situací

Za mě určitě perfektní, mohu jen doporučit.

Reakce obchodu TACTICA EVO

Děkujeme za pozitivní recenzi, vždy se snažíme, aby byli zákazníci spokojeni a rádi se k nám vraceli. Krásný den!

Za tým TACTICAL-EVO, Dušan

Vždy v spolehlivě a v čas odesláno.

Za tým TACTICAL-EVO, Dušan

• Velmi rychle odesláno.

Reakce obchodu TACTICA EVO

děkujeme za kladnou recenzi. Velice si toho vážíme.

TACTICAL EVO

Došlo k drobné záměně při odeslání zboží. Nicméně vše obratem vyřízeno na profesionální úrovní a doposláno. Doporučuji.

Reakce obchodu TACTICA EVO

Dobrý den, vždy se snažíme mít 100% přístup. Přejeme krásné svátky, děkujemem za Vaši objednávku a jsme rádi za Vaši pozitivní referenci.

Dušan

POměrně lušný výběr ,zatím vždy spokojen

Reakce obchodu TACTICA EVO

Děkujeme za pozitivní recenzi. To vždy potěší, když jsou zákazníci spokojeni. Pěkný zbytek dne.

Dušan

• Ochota
    • Kvalita výrobku

Objednal jsem si redukci, která přesně nepasovala na moji zbraň. Kontaktoval jsem prodejce, zda existuje nějaké řešení a on mi obratem dodal upravený kus, který perfektně sedí.

Reakce obchodu TACTICA EVO

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Vždy se snažíme vyhovět zákazníkovi, je-li to alespoň trochu možné.

Pěkný zbytek dne.
    Váš tým

• Ochota
    • Flexibilita

Kupoval jsem redukci UIT - Weaver. Na první dobrou úplně nepasovala do UIT lišty. V obchodě mi ji po dohodě promptně upravil a nyní je vše OK.

Reakce obchodu TACTICA EVO

děkujeme za kladnou recenzi. Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi maximálně vstříc. Moc děkujeme a přejeme hezký zbytek dne.

Dušan Mandát

• Rychlost dodání. dobré ceny

Reakce obchodu TACTICA EVO

Dobrý den, děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Jakákoliv podpora nás vždy potěší.

Krásný den.
    www.JSB-DIABOLO.com

• Mají co jinde ne
    • Nemají zasilkovnu

Reakce obchodu TACTICA EVO

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi, nicméně ta jedna mínusová hvězdička nás velice mrzí, protože ZASILKOVNU máme a pravidelně prostřednictvím jejich služeb zákazníkům výrobky posíláme. A ano, máme, co jinde ne, protože jsme sami aktivní střelci, takže naše výrobky vycházejí z našich vlastních dlouholetých zkušeností.

Přejeme pěkný den.
    www.TACTICAL-EVO.com

Neskutečná rychlost reakce na jednotlivé fáze objednávky/doručení. o všem info e-mail

Reakce obchodu TACTICA EVO

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Vždy se snažíme k naším zákazníkům přitupovat 100%. Sami dobře víme, jaká neochota v dnešní společnosti vládne, takže se snažíme být jiní! Přejeme pěkný den.

www.TACTICAL-EVO.com

Do obchodu jsem nejdříve zavolal. Dotyčný pán mi podal všechny informace které jsem potřeboval a pak koupil. Vše bez problémů.

www.TACTICAL-EVO.com

Konečně kvalitní produkty, doporučuji.

Reakce obchodu TACTICA EVO

Děkujeme za Vaši recenzi a přejeme pohodový vstup do Nového roku 2022.

• Rychlé dodání, zboží bylo ještě téhož dne připraveno k odběru.

Kvalitní zboží, rychlé dodání a výborná komunikace s prodejcem.

Reakce obchodu TACTICA EVO

Děkujeme za Vaši recenzi a přejeme pohodový vstup do Nového roku 2022.

www.TACTICAL-EVO.com

Napln do streleckych vaku BAGU je skvela,akorat jsem musel dokoupit dve baleni.Ja mam vaky GAMO,a jeden pytlik jak nic.

Reakce obchodu TACTICA EVO

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Balení je odesíláno v sáčcích po 0,5kg, ale většinou tam od nás máte větší množství. Těžko se odhaduje kolik je potřeba do bagů, které nevyrábíme. U našich střeleckých vaků, vždy uvádíme doporučené množství balení např. zde: https://www.tactical-evo.com/cs/prakticke-doplnky/44-napln-do-bagu-streleckeho-vaku-8594205281347.html
    Tak příště už budete vědět. Přejeme hezký den a děkujeme za nákup.

www.TACTICAL-EVO.com

Rychlé, profesionální a výborná kvalita, při stavbě dalších zbraňových systémů budu používat pouze úsťové brzdy od Tactical Evo. Martin Silovsky

Reakce obchodu TACTICA EVO

Moc děkujeme za pěknou recenzi a přejeme hezký den.

Reakce obchodu TACTICA EVO

Pěkný den a děkujeme za nákup.

• Montáž spouště a pružinek spouště zdarma ! Skvělý přístup

Reakce obchodu TACTICA EVO

Děkujeme za krásnou recenzi, přejeme pěkný den a děkujeme za nákup.

• Rychlost a ochota

Reakce obchodu TACTICA EVO

Přejeme pěkný den a děkujeme za nákup.
    www.TACTICAL-EVO.com

Výborná komunikace, rychlé vyřízení objednávky, mohu jen doporučit

Reakce obchodu TACTICA EVO

Děkujeme za krásnou recenzi, přejeme pěkný den a děkujeme za nákup.