spokojenost

• Přesně takto má vypadat eshop, kvalita a rychlost

• Potisk byl posunutý oproti návrhu z konfigurátoru. Být to je o kousek, tak by to nevadilo. Ale pokud se to posune skoro od 15cm níže, tak je to už problém. Paní mi řekla, že to u stroje posunuli záměrně, ale nevypadá to teď vůbec hezky. Za 1000Kč by to mělo být opravdu podle návrhu a ne jak se to líbí obsluze stroje.

Reakce obchodu T-shock

děkujeme za recenzi a současně se omlouváme za komplikace. Pokud tisk nedopovídá náhledu v objednávce, určitě to není v pořádku a je to důvod k reklamaci.
    Prověříme na firmě a sjednáme nápravu.

Děkujeme za pochopení.

• Rychlé dodání, krásné zboží

• Rychlost dodání, kvalita

spokojenost

Vše proběhlo jak mělo, rychlost super, moc děkuji

• ochotné jednání

• super se pracuje s vlastním návrhem přímo na stránce
    • krásný kvalitní potisk
    • kvalitní materiál triček

nic

Na požadavek na grafickou úpravu vůbec grafik už neodpověděl a dal zboží k potisku bez odsouhlasení. Zpoplatněná služba která je naprosto ale naprosto na dvě věci...

Reakce obchodu T-shock

děkujeme za zpětnou vazbu. K odeslání náhledu a jejímu následnému potvrzení s připomínkou došlo.
    Náš grafik připomínku zapracoval, už Vás ale nekontaktoval, což byla chyba.
    Omlouváme se za způsobené potíže. Feedback využijeme ke zlepšení procesu na firmě.

Děkujeme za pochopení.

T-shock

• Rychlost a kvalita objednávky

Skvely a nebol problém ani z výmenou za iné číslo.

vše ok

• Rychlost dodání zboží, tričko s budíčkem je super. Dárek udělal velikou radost.

• Žádné

Super zboží, rychle doručení

• Vše perfektní, doručení bleskové. Dekuji

Zboží jsem objednala 13.12. následně se telefonicky ujistila, zda je vše v pořádku - šlo o vlastní návrh, byla jsme ujištěna, že ano. Od té doby jsem každý den sledovala stav objednávky, kde bylo stále uvedeno, že objednávka byla přijata a bude doručena do vánoc. Před vánoci přišla zpráva, že je problém v grafice. Pak se stav objednávky změnil na, "nestihneme dodat do vánoc". Já měla bohužel smůlu a pokažené vánoce. Storno i navrácení peněz proběhlo ale bez problémů, za což děkuji.

děkujeme za recenzi.

Objednávka byla vytvořená 14.12. ve 20:10. Hned 15.12.- v pátek ráno jsme ji schválili a v úterý 19.12. poslali e-mail o tom, že je grafika nekvalitní a nic s ní neuděláme. 21.12. jsme tento e-mail urgovali, protože nepřišla žádná odpověď. Bohužel jsme pak už nestihli dodat.

Mrzí nás vzniklá situace. Využijeme ji ke zlepšení služeb našim zákazníkům.

Děkujeme za pochopení,

T-shock

• Krásné a kvalitní tričko. Vše ok

Vše bylo v pořádku, objednávka rychle dodána, trička jsou z kvalitního materiálu...spokojenost!