• Cena oproti CZ eshopům - kupováno spinningové kolo, cena -4000,- oproti CZ konkurenci
    • Rychlost dodání - 4 dny ze skladu z DE
    • Kvalita dodání - kartonová krabice s kolem přidělaná na paletě (která mi po doručení zůstala) krabice bez vady
    • Menší mínus za komunikaci, psal jsem i na t-fitness kontaktní email na stránkách, i na sport-tiedje.de německé kontaktní emaily a odpověď vždy až po x dnech. Svoje odpovědi jsem nakonec dostal.

Nákup můžu vřele doporučit. Pokud koukáte po něčem co mají na tomhle eshopu a ceny u nás jsou moc vysoké, nákupu bych se nebál. Jedná se o sport-tiedje.de se skladem v německu, odkud zboží dorazí. Divím se, že obchod nemá víc recnezí. Možná i proto to lidi odradí. Jediné menší mínus dávám za zdlouhavější komunikaci.

Možná bych ještě doporučil, si srovnat cenu zde a u sport-tiedje.de (stejný ehop, jen jeho německá - hlavní - odnož) protože v případě mého nákupu, jsem mohl ještě 1500 ušetřit, nakupovat přímo za eura v tom DE eshopu.

• Cena - zaplatil jsem 65% toho co bych dal v jakémkoli jiném cz e-shopu
    • Rychlost dodání - za 5 dní od objednávky přivezlo DHL/PPL v krabici na paletě
    • Platba přes paypal
    • BEZKONKURENČNÍ CENA!!!
    • Nešlo zaplatit při převzetí
    • Není český e-shop ale Sport-Tiedje GmbH

Počáteční obavy a zdravou nedůvěru vystřídalo nadšení. Profesionální jednání obchodu a v tomto případě i přepravce, který pomohl s odnosem 80-100kg (spíš odsunem/odvalem) až za dveře a kdybych ho nezastavil, tak mi to snad dovalí až do ložnice.
    Zboží nové, řádně zabalené.

• široký výběr
    • komunikace
    • docela vysoká cena za instalaci.

Objednal jsem si Kettler track 9 a byl levnější v té době o 25000 kč oproti jakémukoliv obchodu v ČR, instalace byla však za 1500 kč a tak jsem si daný výrobek nainstaloval sám cca za 20 minut času. Vše proběhlo bez problému, měl jsme obavy, ale byly zbytečné.

• - bezkonkurencni cena oproti jinym dodavatelum
    • - doruceni zbozi 3 dny od objednani ( pri platbe online)
    • - vyborna komunikace ze strany obchodu

Doporucuji, a vubec neni potreba se obavat, ze se jedna o zahranicni obchod. Vse probihalo rychle.