• Zboží dorazilo přesně jak napsali - perfekt.

Nic

• vše super.

Už pár let tady nakupuji a vždy naprostá spokojenost. Díky.

Spokojenost.

• Osobní jednání obchodníka.

• OBJEDNAL JSEM, OBJEDNÁVKU JSTE PŘIJALI, ALE DOSUD ZBOŽÍ NEDOCESTOVALO!!!

VÝHODA JE, ŽE SI Z DOMU OBJEDNÁM,
    NEVÝHODA JE ŽE ZBOŽÍ MOC DLOUHO TRVÁ NEŽ HO DORUČÍTE!!!
    KDY SE OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ DOČKÁM???

Reakce obchodu TOMI Czech, s.r.o.

je nám líto, že na zboží čekáte. Zboží ovšem nebylo skladem. Podle našich dat jste byl informován o přibližném datumu dodání. Vámi objednané zboží Vám dorazí dnes 5.11., tedy přesně týden od objednání.

TOMI Czech, s.r.o.

Překvapilo mě, že ehop nenabídl žádnou dopravu na objdnané zboží (nebylo ani objemné, ani těžké), pouze osobní vyzvednutí.
    Ačkoli jedna z položek byla skladem v centrálním skladu, kromě automatické odpovědi potvrzující objednávku již nepřišla žádná další komunikace, kdy bude zboží dostupné. Sledoval jsem stav objednávky online 3 dny, během kterých se nic nezměnilo, až jsem nakonec objednávku zrušil (šlo jedině přes email, na který jsem nedostal žádnou odpověď) a stejné díly koupil skladové v jiném eshopu za velmi podobné ceny, navíc s dopravou.

• Navzdor dohodnutemu terminu zbozi nedorazilo, dotaznik kupofivu ano…?

Nedodrzeni dod. terminu bez omluvy ci konzultace!

Rychlá reakce při volbě jiného typu produktu místo nedostupného.

• velice prijemna obsluha, prevzeti zbozi trvalo pouze nekolik okamziku
    • nasel jsem to nejlepsi cenu na trhu a pritom variabilita zbozi byla sirsi nez vetsina dalsich obchodu, aniz by se muselo vyrabet na zakazku
    • moznosti vyrobit na zakazku temer cokoliv dle prani zakaznika

Obchudek je maly, jen je treba dobre koukat, je to tesne vedle pekarny, lze to prehlednout diky zvlastnimu cislovani ulice, nenechte se zmast!
    Vzdy je mozne ovsem zavolat na mobil, ktery mi pokazde zvedl pan behem nekolika zazvoneni a navedl me k prodejne.

Obsluha byla rychla a dostalo se mi vsech dulezitych informaci a odpovedi na otazky, ktere jsem k ruznemu zbozi mel.

Cena byla v porovnani s konkurenci vyhodna, zbozi bylo skladem, tudiz dostupne druhy den po objednavce. Urcite bych se nebal nakoupit tu znovu :)

• Avizovaná dobrá cena (pokud by zboží opravdu doručili)
    • Dlouhé dodací lhůty
    • Neseriozní jednání

Po objednávce jsem byl informován o delší dodací lhůtě než bylo v e-shopu, nicméně jsme se dohodli, že počkám. Po dvou měsících jsem byl kontaktován, že se zboží podařilo sehnat, ale mi navyšují cenu o několik set korun. Když jsem trval na ceně dle kupní smlouvy, byl jsem ujištěn že to vyřeší.
    Ještě stejný den mi poslali e-mail s informací, že objednávku ruší. Obchodník telefon nebral a na infolince mi bylo tvrzeno, že jim toto zboží nemají v dohledné době vůbec doručit.

S ohledem na takto neseriozní chování obchod opravdu nemohu doporučit.

• jako vždy vše ok

• Opět vše v pořádku a rychlé doručení zboží

• Sortiment
    • Dostupnost
    • Ceny

• Jako snad jediný obchod nabídnul držák antény pod střešní tašku s náklonem v délce držáku 50 cm a to v příznivé ceně.
    • Dodací lhůta krátká, do 2 prac. dnů.
    • V souladu s objednávkou zasláno do PPL Parcelshopu, ale s neúplnou adresou, beze jména a adresy a bez vyrozumění sms. Jediným kontaktním údajem zůstalo telefónní číslo, na které vedoucí parcelshopu mi zavolal a vyrozuměl mne o uložení předem zaplacené zásilky. Toto je zřejmě špatná praxe.

• Bolo to do 3 dni

Vše OK

dobrá komunikace ohledně objednávky

Dobré ceny,kvalitní výrobky,rychlé dodání. Nakupuji zde několik let.

První zakázka u tohoto obchodu proběhla k plné spokojenosti.