• Zadne
    • Cekam stále a nic, zadní odpověď a vůbec žádný produkt.
    • Když na stránkách mají uvedeno ze vybrány produkt je skladem, přijde mail ze uvedene zboží jíz není skladem

Nejsem spokojen
    čekal bych lepší přístup a hlavně

• Je to obchod, který potřebuju ;)
    • Žádné

Vše v pořádku

• zadne
    • Jsem byl domluveny od rana na osobne odber, cekal hodinu a pul na prodejce na miste, telefon neodpovedel kdyz volal. Priserny obchod a kvalita podnikani

Reakce obchodu Swim Store

omlouváme se za komplikace, které jste měl s prodejcem. Zmiňovaný prodejce již u nás nepracuje, zapracovali jsme na razantním zlepšení.
    I tak je pro nás Váš názor důležitý!

Jan Kotrč
    [email protected]
    773 759 079

• Žádné
    • Podává neplatne informace

Už nikdy bych si u nich nic neobjednala

Reakce obchodu Swim Store

omlouváme se za chybné informace, náš tým tvoří již noví lidé a velmi jsme zapracovali na zlepšení kvality komunikace a podávaných informací.
    Děkujeme za Váš komentář.

Jan Kotrč
    [email protected]
    773 759 079

• nedodržení dodací lhůty
    • nekomunikativnost
    • neprofesionální přístup

nedoporučuji vzhledem k přístupu k zákazníkovi

Reakce obchodu Swim Store

Omlouváme se, příště se již chyb vyvarujeme.

• dosť drahé poštovné na Slovensko,tovar som si dala poslať do ČR,dala som si ho doviesť do SR.

Reakce obchodu Swim Store

S poštovným na Slovensko bohužel nic již neuděláme. Nicméně děkujeme za kladné hodnocení.

• Vysoke poplatky za dopravu a dobirku

Reakce obchodu Swim Store

Děkujeme Vám za hodnocení. Již jsme začali spolupracovat s novým dopravcem, takže se to kladně promítne na ceně dopravy.

• vcelku rychlé dodání a poradí i s výběrem

obchod bych doporučil

Reakce obchodu Swim Store

Děkujeme Vám za hodnocení.

• Mohlo by se zlepsit podrobnejsi informace o zbozi.

Doporucuji,ale je lepsi si zavolat do obchodu a ujistit se zda zbozi jze infotmace jsou spravne.

Reakce obchodu Swim Store

Děkujeme Vám za hodnocení. Na popisu každého jednotlivého zboží usilovně pracujeme a věříme, že se v tomto směru zlepšujeme.

• velký výběr zboží
    • u některého zboží by bylo dobré ho lépe popsat, například že u plavecké desky kytka je odnímatelný střed, koupili jsme pro batole,abychom ho na ní mohli posadit,bohužel pak ale střed kytky vypadne a mimi se propadá.Sice tato deska k tomuto účelu sloužit neměla,ale kdybychom věděli,že střed vypadává, vybrali bychom desku jinou. Také by bylo dobré dát možnost kupujícímu vybrat si barvu desky, pokud se neposílá ta, která je zobrazena na stránkách obchodu.

Obchod bych jinak doporučila, je zde velký výběr zboží, poměrně rychlé vyřízení objednávky, dobrá komunikace.

Reakce obchodu Swim Store

Děkujeme za hodnocení a popis desek upravíme.

• dobrý výběr zboží a nízké poštovné
    • celkově je dobrý

rychle dobře lebně