• Skutečně velká ochota dodavatele - telefonem jsem byl vyrozuměn za účelem upřesnění podmínek dodávky a následně jsem hned vše objednané obdržel.

Vyjadřuji spokojenost s rychlým a přesným vyřízením mé objednávky . Při obdobné potřebě se opět rád na tohoto dodavatele obrátím. Všem ho mohu doporučit.

Reakce obchodu Swim&Relax

Děkujeme pane Boháč, jsme moc rádi, že jste byl spokojen a potěší nás, když se na nás v budoucnu opět obrátíte na našem eshopu či prodejně v Praze Podolí. Přejeme pěkné a klidné vánoční svátky a hodně zdraví v Novém roce. Mila Hrubá

• Rychlost, komunikace

Reakce obchodu Swim&Relax

Děkujeme. Pokud budete mít zájem o další zboží z naší nabídky, neváhejte nás kontaktovat na www.swim-relax.cz. S pozdravem Mila Hrubá

Super práce

• Rychlost, příjemná slečna v zákaznickém servisu, dobře popsané zboží v e-shopu

Velmi dobrý e shop s bezvadným zbožím.

Objednávala jsem plovák s proužky, takový, jaký byl na obrázku, i jsem psala do poznámek, že bych ráda ten, jaký tam přímo je. Bez jediného infa mi přišel jednobarevný, takže za mě komunikace nic moc, za to rychlost dodání parádní.

šikovné přímo u bazénu, dobrý výběr

• Rychle dodanie, dobrá komunikacia, milí a ochotní personal-SUPER obchod

• Rychle vyrizeni objednavky, prijemna obsluha. Vyborne ceny.

Zbozi mozno vyzvednout v prodejne v arealu plaveckeho stadionu Podoli.

rychlost, vstřícnost

• Příjemný personál, poradí
    • Široký výběr
    • Možnost vyzkoušet na místě
    • žádnou jsem nezaznamenala

vše naprosto v pořádku, příjemná obsluha

Perfektní balení. Na úrovni. Super.

• nutnost minimální objednávky 300 CZK

Reakce obchodu Swim&Relax

Funkce - minimální objednávka nad 300Kč byla zrušena. Nyní je možno objednat zboží v jakékoli hodnotě:-)

• rychlý nákup,ochota prodávajícího

• jediné mínus - při osobním odběru je vyžadována vytištěná objednávka. Osobně bych raději uvítala naúčtování nákladů spojených s tiskem než hledat nutnosti tisku objednávky někde cestou po obdržení sms o připraveném zboží

i přes uvedené mínus doporučuji

• Rychlé jednání, příznivé ceny.

Doporučuji všem.

Majitelka obchodu byla velmi ochotná, dokonce mi ke zboží objednanému na internetu po telefonické dohodě poslala výrobek, který jsem dřív objednával a na webových stránkách tohoto internetového obchodu jsem ho nenašel. Super reakce ze strany internetového obchodu, jsem maximálně spokojený.

• Spolehlivost a vstřícnost personálu při telefonickém ověřování dostupnosti zboží.

S nabídkou sortimentu a vyřízení mé objednávky jsem velmi spokojena.

• Kvalitní zboží za nízké ceny
    • není kvalitní vyhledávač
    • nepřehlednost vyhledávače

• Rychlost dodání.
    • Po mé objednávce jsem očekávala odpověď, kdy přibližně bude zboží odesláno a jestli vůbec.