• nakoupil v obchodě SWELLSHOP před 4 měsíci

Crocs sandále jsem měla již rok, rozbily se mi neplánovaně a protože jsem s nimi byla velmi spokojená, sháněla jsem urychleně nové, abych měla v čem chodit. Jediný e-shop, který měl mou velikost byl tento. Z tohoto důvodu jsem zvolila dopravu do 24 hodina dobírku, abych "nezdržovala" s tím, než přijde platba. Objednávku jsem realizovala ve středu kolem 14 hodiny, očekávala jsem tedy přijetí nejpozději v pátek.

Ve čtvrtek v odpoledních hodinách jsem teprve obdržela e-mail s informací o tom, že bude má objednávka odeslána. To mě trochu překvapilo a tak jsem na e-mail reagovala s dotazem, zda již byl odeslán a mohu s botami v pátek, respektive na víkend počítat. Slečna či paní se velmi divila, ačkoliv je na webu jasně uvedeno odeslání do 24 hodin.

Když jsem na tuto skutečnost poukázala, uznala to a nabídla mi dopravu zdarma. S díky jsem odmítla, že mi nejde o dopravu zdarma, ale chci mít boty co nejrychleji u sebe, zda je již odeslala.

Nikoliv, odjela na víkend do zahraničí a balíček by mi tedy odeslala nejdříve v úterý. Nevydržela jsem to, objednávku jsem zrušila a boty si objednala z německého Amazonu, ve středu jsem je obouvala.

• nakoupil v obchodě SWELLSHOP před 5 měsíci

• Perfektní jednání
    • Super komunikace
    • Rychlé vyřízení
  • nakoupil v obchodě SWELLSHOP před 1 rokem

Na poslední chvíli jsem měnila dodací adresu a způsob platby. Paní mi bez problému vyšla vstříc.

• nakoupil v obchodě SWELLSHOP před 2 lety

• Neuvěřitelná rychlost doručení.
    • Jinde již zboží vyprodané.

Vynikající komunikace.
    Doporučuji.

SUPER ! :-)

• nakoupil v obchodě SWELLSHOP před 3 lety

• Nabízíte perfektní informovanost o zboží!
    • Vstřícné, srdečné, obětavé, profesionální jednání!!!
    • To musím touto cestou poděkovat paní Alence NOVOTNÉ, která se mi ujala a maximálně se mi věnovala! Děkuji! Je i trpělivá a velice milá! Buďte rádi, že máte takového člověka! Málo kdy se dnes při svém jednání s dodavateli setkávám s takovým človíčkem.

Jenom spokojenost!!!Obětavost zaměstnance, jak po telefonu, tak i kontakt e-mailem.
    Děkuji!

• nakoupil v obchodě SWELLSHOP před 3 lety

• možnost z domova objednat co potřebuji aniž bych někde pobíhala a sháněla
    • nevím

super

• nakoupil v obchodě SWELLSHOP před 3 lety

• Větší výběr,vše na jednom místě
    • Chybějící velikosti
  • nakoupil v obchodě SWELLSHOP před 3 lety

• Mají uvedené zboží skladem, přesto že je vyprodané.

Nespolehlivý nákup.

Reakce obchodu SWELLSHOP

Bohužel může se stát, snažíme se produkty které už nejsou skladem neuvádět, ale ne vždy se všechno vydaří. Každopádně se dlouhodobě snažíme o poskytnutí kvalitní služby našim zákazníkům a jak je vidět dle ostatních recenzí, tak se nám to docela daří.