• Design a chování webových stránek perfektní - bohužel je to matoucí
    • Obchod nekomunikuje, neodpovídá na emaily, nikomu se nedovoláte
    • Termíny dodání neodpovídají realitě a klidně vám něco slíbí i když to skladem nemají
    • Vrácení peněz v řádu mnoha týdnů a velkého úsilí

Výrazně nedoporučuji platit cokoliv dopředu! Obchod téměř nekomumnikuje a při vrácení počítejte, že to z nich budete dlouhé týdny vymáhat.

Koupil jsem manželce šaty na ples a podle termínu dodání za 4 dny vše vypadalo skvěle. Stránky jsou pěkné, vkusné, vyloženě důvěryhodné. Spěchal jsem a tak jsem zaplatil kartou na internetu, aby se nic nezdržovalo. Po 3 dnech čekání bez jediné odezvy a den před termínem dodání byla objednávka netknuta. Začal jsem psát do obchodu, volat - nikdo nekomunikoval, nikam se člověk nedovolá. Následující den jsem se dovolal jednateli firmy a ten mi řekl, že vše zaurguje. Za další 2 dny, kdy už bylo jasné, že to nedorazí, mi přišla zpráva, že bohužel šaty nemají a lze buď čekat a nebo zrušit. Požádal jsem o zrušení a od té doby nic. 3 týdny jsem jim psal a volal. Poslal jsem postupně 5 dotazů v emailu a ani na jeden mi nikdo neodpověděl. Nevím, jestli schodou náhod, či na základě podnětu, ale 1 den po tom, co jsem poslal do banky žádost/reklamaci o vrácení platby na internetu mi nakonec peníze sami vrátili.

Zboží ani po dvaceti dnech dosud nedorazilo, naštěstí jsem neplatila předem.

Prodejce jsem kontaktovala, ale žádná odpověď

po týdnu se objednávka stále vyřizuje.Nikdo zatím nekontaktoval proč a jak.

• objednavka po 12 dnech stale nevyrizena, i kdyz zaplacena

Doporučuji :-)

rychlost a ochota

• široký výběr
    • přehledné stránky

Super cena, rychlé dodání, milý vzkaz.

• Rychlost doručení
    • Ochota e-shopu
    • Pěkné vánoční zabalení s poděkováním

Vše proběhlo v pořádku.

• Velmi vstřícní a bez problémů mi byla ještě před odesláním objednávky vyměněna velikost

Jsem příjemně překvapená, že šaty odpovídají barvě i velikosti a materiál je opravdu příjemný, jak je uvedeno v popise. Navíc oceňuji individuální vstřícný přístup firmy. Teprve po odeslání objednávky jsem našla velikostní tabulku, kde jsem zjistila mou odpovídající velikost, která neodpovídala mnou objednané (objednala jsem L, měla jsem objednat M). Ihned jsem napsala e-mail, jestli by bylo možné u mé objednávky vyměnit velikost. Bez problémů bylo vyměněno.

Pěkný den, paní Dano,

děkujeme za skvělou recenzi a pochvalu. Jsme rádi, že jste byla s objednávkou a přístupem spokojená :)
    Doufáme, že se brzy uvidíme u příští návštěvy e-shopu.

Tým Swearino ❤

Asi podvodný e-shop, po 14dnech přestali komunikovat a zboží nedodali.
    Ještě že to bylo na dobírku. zboží jsem si vybral jinde.

Pěkný den, pane Karle,
    Proč zde prosím uvádíte nepřesné a mylné informace?
    Na váš dotaz bylo vždy odpovězeno jak e-mailem tak reakcí v chatu, a to včetně informací proč se objednávka tak zdržela. Vysvětlili jsme vám, že při expedici byla odhalena kontrolou kvality u výrobku, který jste si zakoupil, výrobní chyba a nemohli jsme vám tak poslat vadný výrobek - a bude nutné jej opravit, či vyrobit zcela znovu.
    Za delší dobu dodání jsme se vám omluvili, a byl jste o ní dopředu informován. Samozřejmě pokud vám doba dodání nevyhovovala, mohl jste kdykoli během doby vyřízení od kupní smlouvy odstoupit - o tomto jsme vás informovali také.

Mrzí nás, že zde muselo dojít k této recenzi, avšak prosím propříště uvádějte úplné informace, ne zavádějící a mylné.
    Děkujeme za pochopení

Tým Swearino

• Jsem maximálně spokojená, rychlost dodání, cena zboží... V balíčku bylo i ručně psané poděkování s mým jménem. Určitě zde nenakupuji naposledy ..

• rychle, bez problémů

Hezký den, paní Marcelo,
    Jsme moc rádi, že jste s objednávkou spokojená a nenastal žádný problém při dopravě či u produktu.
    Doufáme, že se společně znovu uvidíme u vaší další návštěvy e-shopu.
    Budeme se na vás těšit
    Přejeme vám krásný zbytek dne
    - Tým Swearino ❤

Výborná komunikace,rychlé dodání,příznivé ceny a milé PODĚKOVÁNÍ za nákup v balíčku.

Pěkný den, paní Zdeňko,
    velice vám děkujeme za pozitivní a pěknou recenzi. Jsme moc rádi, že se vám objednávka líbila a jste s ní spokojená. Velmi rádi se s vámi znovu uvidíme při další návštěvě e-shopu.
    Přejeme vám krásný zbytek dne
    - Tým Swearino ❤

bezproblémový nákup, vše v pořádku

Dobrý den, paní Michaelo,
    Děkujeme za pozitivní hodnocení, velmi si jej vážíme. Jsme rádi, že jste s produktem spokojená.
    Doufáme, že se brzy opět uvidíme u další objednávky. ❤

- Tým Swearino

Rychlá komunikace a dodání,ochota moc mila

Reakce obchodu Swearino

děkujeme vám moc za projevenou důvěru v náš obchod a skvělou recenzi. Budeme se na vás těšit, u možné příští návštěvy.
    Přejeme hezký den a poklidné svátky - Tým Swearino

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• přehledná nabídka
    • dobré ceny
    • kvalitní komunikace ze strany obchodu
    • docela rychlé doručení

S průběhem nákupu v obchodě jsem velmi spokojen. Doporučuji.

Reakce obchodu Swearino

velice děkujeme za uskutečnění objednávky a projevení důvěry v náš e-shop. Jsme rádi, že vám objednávka udělala radost a jste spokojen/a.
    Doufáme, že se ještě někdy uvidíme při vaší další návštěvě e-shopu. Přejeme krásný den - Tým Swearino

• Vše ok

Reakce obchodu Swearino

jsme moc rádi, že jste s objednávkou spokojeni. Děkujeme také za projevenou důvěru v náš e-shop a vytvoření objednávky. Doufám, že se společně "uvidíme" u další objednávky.
    S přáním hezkého dne - Tým Swearino