tovar je vždy kvalitne zabalený

• perfektni support, rychle vyrizeni objednavky..

po dlouhe dobe prijemna zmena, opravdu profi jednani..

Výborná komunikace všechno na jedničku

• Rychlost dodání zboží
    • Dobré ceny
    • Celková spokojenost
    • Přes Balíkovnu dobrá cena

Rychlé dodání, dobrá komunikace při řešení reklamace vzniklé při dopravě.

Byl to můj první nákup a jsem spokojená. Zboží jsem si dnes vyzvedla a samozřejmě zatím nepoužila.

Objednávku jsem trochu popletla,ale po napsání emailu mi prodejce zavolal a objednávku jsme společně opravili a upřesnili. Profesionální přístup prodejce. Děkuji

Velmi doporučuji, opravdu skvěle rozhodnutí a koupelna je jako nová

Pěkné krytí

• Velký výběr kvalitních barev,rychlé dodání.

• Přišlo to extrémně rychle
    • Perfektně zabalené
    • Dárečky k nákupu které lze opravdu využít

velmi rychlé doručení zboží

• kvalitní barvy, dobře se roztírají

• Na jednu vrstvu malby má vyjít 10 litrů barvy na 70m² a já udělal jenom cca méně jako 1/2 (polovinu). Takže přesněji jsem vymaloval na jednu vrstvu z 9,5 litrů barvy jenom 27,4m². Aby jsem byl přesnější před válečkovaním jsem ještě maloval štětcem kolem oken, zárubní a rohů mezi stropem + zdi. Barvu jsem vůbec nenaředil vodou, měla perfektní kryvost, příjemnou vůni a je krásně sněhové bílá. Za tu cenu, myslím to bylo 1.699 a jen cca 30m² je drahý špás.

Reakce obchodu SVK Barvy

mrzí mě, že nejste spokojeni s vydatností uvedené malířské barvy. S nátěrem máme ale opačné zkušenosti, tento produkt často používají profesionální odběratelé - firmy nebo řemeslníci. V tomto případě děláme kalkulace a spotřeba vždy odpovídá. To musím potvrdit i z osobních zkušeností s tímto nátěrem.

Velký vliv na spotřebu nátěru má použití penetrace, kterou jste do objednávky nepřidali. Penetrace se používá pro savé typy podkladů, kterým s největší pravděpodobností ten Váš byl. Dalším významným faktorem, který ovlivňuje spotřebu nátěrové hmoty, je také druh válečku. Čím hustější váleček, tím vyšší spotřeba nátěru je.

Je škoda, že jste nás před objednávkou neoslovili na naší infolince. Rádi bychom s Vámi vše probrali a doporučili vhodný postup, aby bylo vše v pořádku a byli jste spokojeni.

S pozdravem,

Bc. Michal Petrů
    SVK Barvy s.r.o.
    tel.: 723 473 816

spolupráca je dobrá, dodávka tovaru je v precíznom balení.

• kvalitní barvy
    • rychlé odeslání zboží

Perfektní služby, pro doplnění informací, které jsem nezadala při objednávce mě telefonicky kontaktovali z prodejny...