• Dodají náhražku toho, co je uvedeno v nabídce i na faktuře.

Na netu i na dokladu se chlubí trubicí Osram, skutečné zboží je ale jiné.

Objednávaný tovar pri objednávke bol zobrazený ako "skladom". Následne som bol oboznámený, že požadovaný tovar sa už nevyrába.
    Ponúkli mi alternatívu, ktorú som odmietol a požiadal som o vrátenie peňazí. Zatiaľ neúspešne urgurujem vrátenie peňazí: 1559CZK.

Po 12 dnech od objednávky zboží, které mají dle e-shopu skladem a údajně ho expedují hned druhý den NIC!!! Telefon, mail, zboží prostě NIC!!

zadne informace

Trvalo týden než zboží dorazilo.Jinde to jsou max. 3 dny.

• kvalita zbozi

Obchod asi ok zbozi pochybnosti.

Vše bylo v pořádku - komunikace, zboží, doprava, web, ...

Jediný problém je, že "Skladem" na webu není pravda. Kdybych to věděl, koupil bych jinde.

• Koupil jsem zde osobní digitální váhu zn. Emos 718, která je vysoCe hodnocena dTestem. Ovšem v šoku jsem byl ze jsem si vybíral v teto prodejně ze 7 těchto vah a každá měla vadu. Váha má vysoce nekvalitní zpracovani. Nechápu jak ji mohl dTestem doporucit k nákupu. Ovšem jednání obchodu bylo bez problémů a vrátili mi peníze.

• Obrázek zboží na jejich stránkách neodpovídá zaslanému zboží - klamavá reklama

Vážená paní Špirhanzlová,
    děkujeme za Vaši reakci a dovolte mi, abych se k ní vyjádřil.

Vámi objednaný produkt byla retro kancelářská stolní lampa. Výrobce uvádí barva krytu mosaz. Dle Vašeho vyjádření ale barva není mosaz, ale lesklá zlatá.
    Produkt obsahuje 5obrázků, kde je lampa nafocená z více stran, dokonce i v interiéru. Jediný obrázek, který by mohl klamat je ten, když je lampička rozsvícená za tmy. Ale takto je to právě vyfocené s rozsvícenou žárovkou, aby bylo vidět lampu i za tmy. Obrázky jsou přímo dodané od výrobce a určitě nejsou klamavé.

Pokud se Vám lampička nelíbí, tak jsem Vám navrhl její vrácení a zaslání peněz zpět na účet. Bylo mi řečeno, že vracet nebudete.

S pozdravem,
    Jan Richter, E-SVIT.CZ s.r.o.

• Rozhodně nedoporučuji distribuci pomocí České pošty, které dodání balíku trvalo 9 dní.

Vážený pane Šatníku,

děkujeme za Vaši reakci, situaci s Českou poštou řešíme, ale bohužel v tomto období před Vánoci toho mají hodně a nestíhají.
    Doručení Vaší zásilky jsem s Vámi řešil telefonicky a po urgenci u České pošty Vám byla druhý den doručena.
    Česká pošta také zasílá email s podacím číslem balíku, takže můžete online sledovat, kde se Vaše zásilka nachází.
    Na eshopu nabízíme ale i jiné přepravní společnosti, záleží tedy na Vás, jakou si zvolíte.

S pozdravem,
    Jan Richter, E-SVIT.CZ s.r.o.

• rozbitá trubice za 81kč

včas prohlédnout zboží

• Nejlevnejsi cena
    • Dodaci lhuta vuce nez 20 dnu.
    • těžko říct
    • nemá zboží skladem,při objednávce bylo psáno skladem. po 10 dnech zbozi stále nemám a ani nevim kdy bude!! Při zavolání do obchodu mi bylo přislíbeno zavolání zpět,ale vážený pán se na mě vysral.

raději čekat na smrt nežli na balík.

Jelikož byly svátkytak něco toleruji ale, takovou dobu čekat je moc!!!!!!!!16.12.2014-objednáno,6,1,2015 přišlo.Být to dárek,tak na letošní vánoce to mám s předstihem!!!!!!!!!!!

Važený zákazníku,

děkujeme za Vaši reakci.

Objednával jste zboží (ventilátor do trubky + slídovou klapku), které nebylo skladem. U zboží byla uvedena dostupnost na objednávku do 3 prac. dnů na sklad. Jelikož objednávka přišla 16.12.2014 v 18:10, zboží bylo objednáno 17.12.2014. Objednané zboží k nám dorazilo 22.12.2014, garantované doručení do Vánoc bylo na zboží skladem a expedice do 19.12.2014. Expedice Vámi objednaného zboží proběhla tedy až po Vánocích.

Za delší doručení se velmi omlouváme.

Tým svitidla-osvetleni-elektro.cz

• Napsali 3 týdny, ale už neupřesnili a dále nic nekomunikují

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši reakci.

Objednal jste si mosazná italská svítidla, která jsou na objednávku a objednávají se přímo z Itálie.
    Termín dodání těchto svítidel je cca 3týdny, jak jste byl i informován.

Svítidla byla objednána ihned po obdržení objednávky, tedy 27.6.2014.

Nyní čekáme na dodání svítidel, které jsou již na cestě.

Přesný termín dodání Vám budeme schopni sdělit, až jej budeme mít potvrzený přímo od dopravce.
    Nechceme slibovat termíny, které nebudeme schopni dodržet.

Děkujeme za pochopení.

Tým svitidla-osvetleni-elektro.cz