Super rychlé dodání. Děkuji. S pozdravem A.K.

Zboží dorazilo. Prakticky druhý den po objednání. Bez problémů

vše proběhlo dle očekávání

Slusny obchod se nepozna kdyz to jde dobre, ale kdyz vse neklapne jak ma. V mem pripade dorazilo svetlo s vadnym zdrojem. Po dotazu temer okamzita telefonicka konzultace nad resenim a nasledne zaslani noveho trafa. Takze spokojenost. Doporucuji obchod

Individuální přístup.

• komunikace o stavu objednavky a uhrady

• Zakoupila jsem si svítidlo ale bohužel barva neodpovídala skutečnosti bohužel jsem ho musela vrátit ale jinak byl pan vedoucí velmi vstřícný, Škoda že jsem vaše sluzby nevyuzila

Kvalitní služby, odborná doporučení, ušetřili mi spoustu nákladů!

• rychlá komunikace a bleskové dodání GLS

jen pozitiva

• nevšední ochota a vstřícnost majitele obchodu
    • příkladné řešení reklamace - výrobní vady
    • nadstandardní komunikace
    • kvalitně zabalené zboží

• Vše OK

• Skleněná svítidla byla zabalena bezpečně s ohledem na materiál ( a opravdu se s obalovým materiálem nešetřilo).
    • Den před doručováním jsem obchodníkem byla dopředu upozorněna, že zásilka bude toho dne odeslána. Komunikace velmi příjemná

• vstřícné jednání

Ochotně poradí...

Perfektní výběr, super ceny, bezchybná komunikace s obchodem. Doporučuji a nakoupím příště zase

Naprostá spokojenost a perfektní domluva od A-do Z. Maximální spokojenost, určitě doporučuji a budu objednávat tnovu.

• Velký výběr zboží
    • Super zákaznický servis
    • Rychlé doručení

S eshopem jsem velmi spokojená a pokud budu ještě někdy shánět nějaké osvětlení, určitě budu vybírat znovu zde. Mají velmi široký výběr zboží. Ale hlavně zákaznický servis na jedničku s hvězdičkou. Pan majitel ochotně poradí, odpoví na dotazy a případně dozjisti ještě další potřebné informace. A to vše velmi rychle bez dlouhých prodlev. Pokud zboží není skladem, vždy nakonec přišlo ještě dříve než byla deklarovaná doba dodání. Pokud má být zboží doručeno kurýrem, ještě potvrzují předání dopravci telefonicky. Vážně super obchod. Doporučuji

Vstřícný přístup k zákazníkovi, odbornost v poradenství a ochota vyhovět.

• komunikace

Dobrý obchod, reklamace nezaviněného poškození při přepravě či od výrobce vyřešena

• Přístup obchodu vynikající, poradí a ochota velká.