• Nekomunikuje, neodpovídá na dotazy.

Žádná komunikace s prodávajícím ,5.12.2018 jsem objednal hodinky a dnes je 19.1.2019 a žádná omluva ani hodinky , strašné jednání, rozhodně nedoporučuji

Vše v pořádku. Zboží dorazilo rychle. Bezproblémový nákup.

• Omluvili se SMSkou za zpoždění s dodáním, kt. bylo o 2 dny, což je podle mě úplně v pohodě.

V pohodě...doporučuji.

• Ondřej Lieskovský je velice vstřícný a ochotný prodejce. Zboží je super.
    • Obchod si zvolil špatného dopravce Českou poštu, která se neobtěžovala ani dát informaci do schránky. Zboží jsem si musela vyzvednout osobně. Přitom prodejce hradí odání domu, ale to pošta moc nerespektuje.

Vše proběhlo v pořádku.

• Žádný

Hrůza

Objednané hodinky ani po 7 dnech nedošli, tak jsem informovala prodejce, protože jsem s hodinkami opravdu počítala 100% když mi přišla v pořádku objednávka.Bohužel pak přišel omluvný email, že hodinky již nejdou objednat a zapomněli mi dát vědět.Opravdu velké zklamaní.

• Okamžité přijetí objednávky
    • Rychlost vyřízení
    • Výborná komunikace
    • Široky sortiment
    • Velmi příznivé ceny
    • Estetický vzhled e-shopu

Neváhejte s nákupem! Komunikace a rychlost dodání zboží byla perfektní. V e-shopu najdete spoustu povedených kousků, které jsou velmi obtížné k sehnání na našem trhu. Už jen kvůli příznivým cenám stojí za to nakupovat v tomto obchodě. Jsem nadmíru spokojena a vřele doporučuji všem nakupujícím.

• Přímá komunikace se zákazníkem. Žádné prodlevy od objednání k převzetí zboží.

Vřele doporučuji tento obchod. Veliký výběr hodinek a šperků. Nikdy mě nezklamal.

• velky vyběr o darky postarano :-)

Vrele doporučuji skvěle jednani a velky vyběr za super ceny

• - přehled uspořádání zboží
    • - milý bonus je dárek k nákupu
    • - neobjevila jsem

Chtěla jsem hodinky, které na mě známém webu byly vyprodány, a proto jsem hledala dál a objevila je až ve světě ručiček. Na internetu jsem našla na obchod kladné recenze, a tak jsem zkusila objednat. Dnes hodinky dorazily a jsou nádherné!
    Trošku mi vadilo, že ač prodejce avizuje, že zboží bude do 7 dnů, po těchto 7 dnech se mi nikdo neozval, zda je již zboží na cestě či zda se vyskytl nějaký problém. Prodejce jsem kontaktovala já. Musím říci, že přístup byl milý a příjemný a i když třeba prodejce nebyl na příjmu, vždy se ozval zpět. A taky je pravdou, že před Vánoci se lhůty dodání zkrátka můžou prodloužit, nejsem jediná, kdo nakupuje... takže za mě kladné hodnocení a obchod doporučuji

• velmi nízké ceny
    • velký výběr "lepších" značek

Musím zejména ocenit komunikaci majitele obchodu. S mou objednávkou byl problém který nebyl způsoben e-shopem (zpoždění dodání zboží dodavatelem), nicméně vše se vyřešilo velmi rychle a to zejména snahou pana majitele, který udělal vše proto, aby mnou objednané hodinky dorazily včas (byly dárkem). Takto by podle mně měla fungovat komunikace mezi prodávajícím a zákazníkem.
    Příjemným bonusem jsou i dárky k objednávce.
    Obchod určitě doporučuji.

• přehlednost obchodu
    • doprava zdarma

Obchod doporučuji. Vše proběhlo v pořádku.

• - dobré ceny

• rychlost dodání
    • přehledný obchod
    • dárek
    • žádné jsem neobjevil

Hodinky dorazily v pořádku. Doporučuji.

• velký výběr hodinek
    • přehledné stránky
    • dobré ceny
    • žadné

Vybrané zboží bylo cenově dobré a komunikace i koupě proběhla spolehlivě, spokojenost z mé strany.
    Obchod doporučuji.

• přehlednost obchodu
    • dárek
    • žádné jsem nenašel

Obchod určitě doporučuji. Obchod je přehledný a dobře se v něm nakupuje.

• Přehledný obchod za hezké peníze
    • O ničem nevím

Doporučuji. Nákup byl bez starostí navíc s hezkým dárkem v balíčku. Hodinky dorazily včas.

• Zboží jsem měl rychle doma.
    • Dostal jsem dárek :)

Z mé zkušenosti mohu doporučit.