• Rychlé vyřízení

• Rychlost dodání.Nabidka pomoci v případě problemu při rozchození mobilu.Jednoznačně doporučuji.

Objednala jsem jiný produkt než jsem potřebovala. Na mou chybu mě obchod sám upozornil, poradil jak objednávku zrušit a obratem mi byla vrácena platba. Maximální spokojenost.

rychlost

Okamžité dodání, otvírací doba do 17h, zboží v pořádku, ochota při instalací, starají se jestli zákazník nepotřebuje odbornou pomoct, odborníci v IT

Výborná komunikace, rychlost, spolehlivost.

• Dobrá cena, rychlá dodávka

Ochotné jednání, rychlé dodání

• rychlost dodání

I při Vánočním shonu obchod mile a vstřícně reagoval na mou telefonickou prosbu, zda mohou zboží odeslat ještě týž den, kdy jsem odpoledne provedl úhradu bankovním převodem.

Obchod doporučuji - velmi rychlé vyřízení objednávky a výborná komunikace.

Výborný přístup obchodu,ze dvou telefonů byl jeden telefon nefunkční,
    obchod zajistil dopravu a ihned zajistil výměnu.Perfektní přístup k zákazníkovi.

Karta
    AXAGON PCEE-G25, PCIe síťová karta - 1x 2.5 Gigabit Ethernet port (RJ-45), Realtek, PXE, vč. LP
    je dobra a funguje

Super přistup

Super

• Obchod nabizi zbozi, ktere jiz nema. Mel by zainvestovat do lepsiho IT systemu neumoznumozjujiciho vytvoreni objednavky u zbozi, ktere nema k dispozici.

• Umí počítače opravit.

Pokaždé mi počítač dobře opravili.

• Velmi rychlé dodání. Objednáno 7.12., dodáno 8.12. Velmi nízká cena a doprava zdarma a ještě po dodání zavolali zda zásilka dorazila v pořádku.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Telefonické ověření zda dorazilo v pořádku a zda funguje jak má

Příjemné překvapení - první e-shop. který mě kontaktoval telefonicky s dotazem, zda bylo zboží doručeno a je v pořádku.