• Nekomunikace se zákazníkem
    • Zavádějící informace o dostupnosti zboží

Nákup budu příště uskutečňovat pouze u ověřených obchodníků, kterým záleží na spokojeném zákazníkovi. Zboží uváděné skladem po 10 dnech nedorazilo, již objednáno u jiného prodejce.

• zboží, které bylo skladem, jsem i bez bez potvrzení možnosti již vyzvenout objednané zboží na prodejně, bezproblémově vyzvednul na prodejně po předložení objednávky.. cca do 5 minut..

doporučuji, a na prodejně mají sympatickou Terezu...

• výhodou obchodu je rychle dodani a prijemna obsluha :-)
    • podle me ma kazdy obchod neco ale je to jenom na nakupujicim jak se stim popere

muj nazaro je takovy ze obchod urcite doporucim dalsim znamim :-)

Obchod nedoporučuji !

• Zajimave a kvalitni znozi
    • Zakaznik je obchodu ukradeny

• Došlo jiné zboží,než bylo objednáno.Místo plyn CS přišel pepř.
    • Pekne zpracovane stranky,solidni ceny
    • Zdanliva dostupnost skladem,zadna komunikace krome automatickych odpovedi,klamave info o zaslani zbozi.

Za sebe vim,ze zde uz nakupovat nebudu.

• Snad jen hezky zpracovaný webshop a kamennou prodejnu.
    • Tragická komunikace se zákazníkem a lživé údaje o dostupnosti zboží.

Veškeré zboží prý skladem, dopředu jsem se emailem ujistil jestli tomu tak je(u mé objednávky), byl jsem ujištěn, že ano. Potvrzení objednávky dorazilo ihned, po 4dnech mi přišel další email, že se objednávka vyřizuje a potom nic. V obchodních podmínkách má firma bod, ve kterém se zavazuje odeslat zboží, které je skladem do 5dnů anebo dát vědět, kde se stala chyba a určit náhradní termín. Po týdnu bez informací, ze strany shopu, jsem objednávku zrušil a následující den mi příšel email: Vyřízeno, odesláno. Zboží jsem nepřevzal a o dalším nákupu v tomto shopu neuvažuji. Nedokáži si představit situaci, kdy bych musel něco reklamovat.

• komunikace s panem Němečkem
    • lépe balit zboží
    • Moje si jistě prohlédlo dost lidí

velká ochota pana majitele Němečka

• Přehledné stránky, možnost vyzvednutí zboží v prodejně.
    • Uvádí zboží v eshopu skladem, které není skladem. Neodpovídá na e-maily.

Nedoporučuji, měsíc čekám na dodání zboží, které bylo uvedeno skladem (naštěstí jsem volil platbu při převzetí zboží na prodejně. Pro mne první a poslední nákup.

• Nedodržení ceny

nedoporučuji, nedrží slovo

• Velký výběr kuchyňských nožů
    • zřejmě ne úplně dobře organizovan obchod

Objednával jsem 2 nože s dodáním na prodejnu v Harfě. Nikdo se mi neozval, jestli zboží příšlo nebo ne. Když jsem zavolal sám, řekli mi, že jim zrovna přišla krabice se zbožím a moje nože tam budou. Tak se manželka vypravila další den pro nože. Chlápek za pultem je nejdřív nemohl najít. Místo oranžového máme červený a druhý vytáhl z pod pultu (ani neměl originální krytku, ale nebyl poškozený, tak jsme ho vzali, protože to byl dárek).
    Kdybychom na ty nože tak nespěchali, tak bychom zboží nepřebrali.

• okamžité potvrzení objednávky
    • všechno ostatní
    • storno objednávky den před Vánoci bez předchozího upozornění natož nějaké omluvy

rozhodně tento obchod nikomu nedoporučuji

• Velký výběr nabídky
    • Nedokáži posoudit jeli informace o výrobci pravdivá.

Takto velká společnost si asi za informacemi o výrobcích pevně stojí.

• Velký výběr, přehledné stránky
    • Slabiny jsem nezaregistroval, jen jsem volal o víkendu na mobilní číslo aasi dvakrát bez odezvy, ve všední den v pohodě

Široký výběr zboží, příznivá cena, bezpromlémové doručení na dobírku

• ....
    • Největší mínus vidím v absolutní ihnoraci. Objednala jsem 14.12. 2015, emailem přišlo potvrzení objednávky a status ve zpracování. Tím byla veškerá komunikace ukončena. Nemají ani tolik slušnosti aby odpověděli na emaily zda bude doručeno do vánoc a nebo jestli vůbec.

Žádný nebyl a do budoucna už rozhodně nebude. Naštěstí jsem neplatila předem, peníze bych už zřejmě nikdy neviděla.

Skvěla domluva - kvalitni zbozi (kupoval jsem luk) , vyborna komunikace - nizke ceny i postovne - vzdy vezmou telefon, mili a vstricni - tento obchod 100% doporucuji

• komunikace obchodu-žádná není

Obchod Vás nijak nekontaktuje a neinformuje o stavu objednávky

• Žádné
    • Absolutní neschopnost a amatérismus.

Zboží dodali až po tel. urgenci a to asi za 10 dní. Ovšem přišlo úplně jiné zboží,než jsem si objednal. Následně po tel. oznámení zboží nechtěli vyměnit, že s ním mám zajet na vl. náklady na prodejnu nebo jim to poslat poštou. Až po upozornění, že chybně dodané zboží je 3x dražší než jsem zaplatil, je to začalo zajímat,a že tedy přijedou. Naprosto tento obchod nikomu nedoporučuji jako nespolehlivý.

• špatná komunikace

Obchod zásadně nedoporučuji. Prodávající nejen, že zboží bez jakéhokoli vysvětlení nebo omluvy nedodal, ale navíc vytípává telefony a nekomunikuje.