• nekomunikuje

toto byla moje první a asi poslední ojednávka

• velky sortiment zboží

myslím že každý musí vyzkoušet a pozná i uvidí sám.

• Objednávka nebyla po 2 týdnech vyřízená, na dotazy obchod nereaguje.
  • Zboží u něhož bylo uvedeno, že je skladem jsem si objednal 23.5., za dva dny mi došel e-mail, že se objednávka vyřizuje. Dnes je 3.6. a zboží stále nemám. Na dotaz,kdy můžu zboží očekávat, nikdo nereaguje. Takže si zboží objednám jinde a tento e-shop NEDOPORUČUJI !

• srozumitelnost,rychlost,spolehlivost.

• Kvalitní výrobky a široká nabídka
    • Emailová komunikace

Obchod nabízí velký výběr a zboží je kvalitní.

Majitel obchodu působí nepříjemně a není vidět snaha pomoci zákazníkovi nicméně zaměstnanci tento nedostatek dokáží napravit proto se rád vracím.

• rychlost dodání
    • nevím o nich

přehledná nabídka zboží
    perfektní komunikace při dodávání objednaného zboží
    rychlost dodání
    doporučuji tento obchod i ostatním kupujícím

• Rád bych ohodnotil kladně v případě, že bych zboží - nůž dostal,ale obchod ani nereaguje na dotazy.

ok, jen přeprava zboží vázne - ale to není chyba obchodu ale pošty

• to opravdu nevím
    • v dnešní době nejsou schopni zaslat zboží do 48 hodin a sdělit, že zboží bude zasláno později / nemoc atd.. /

.. Na počkání - to si teda počkáte ...

Nedoporučuji, údajně mají zboží skladem po týdnu jsem telefonicky doptával co se děje, dostal jsem jen sliby a místo omluvy, že mají jiné zboží, co mi můžou prodat...,ale jinak že to už došlo z Německa a že to hned posílají, po dalším týdnu jsem nůž obdržel. Už tam nikdy nic nekoupím.

• je přehledný
    • nikoho se nedovoláte

• Dobrý výběr, dobré ceny.

Dobrý výběr, dobré ceny, dobrá komunikace. Dobrý obchodník.

• Široký výběr
    • Zboží nedodáno

Zboží objednáno v prosinci 2015 a dosud jsem ho nedostal ( březen 2016 )

• Dostupnost
    • Nenašel jsem nic

• Obchod nabízí poměrně široké spektrum nožů za rozumné ceny.
    • Obchod nepíše pravdu, co se týká dostupnosti zboží. Zboží, které inzeruje jako "skladem" fakticky skladem nemá a myslí tím "skladem u dodavatele", což je zcela chybná informace.

Obchod nabízí nože za rozumnou cenu. Nicméně neočekávejte rychle vyřízení. Zboží jsem objednal 3.3. s tím že 12.3. jsem jej plánoval předat jako dárek a ještě jsem potřeboval den na gravírování na nůž, které obchod neposkytuje. Volil jsem proto pouze mezi obchody, které zboží inzerovaly "skladem" a měly výdení místo v praze. Z IT jsem zvyklý, že v takovém případě je dodávka v čase hodin a byl jsem ochoten akceptovat den. Nicméně druhý den jsem se dověděl že "skladem" není, že zboží má tato firma, ale je to "skladem u dodavatele". Vzhledem k tomu, že do 9.3. pořád zboží nedorazilo odepsal jsem firmě, že objednávku ruším a pořídil zboží jinde. Je paradoxní a ilustruje neschopnost obchodu, že informace o možném převzetí zboží dorazilo až po žádosti o dotazník od Heuréky. A podobně pokud bych hledal pouze nejlevnější nákup bez časové rychlosti mám jiné prověřené obchody na nože.

• Velice slušná domluva!
    • Dražší poštovné!

Nejsou schopni mi rict kdy bude zboží k odběru . Přitom ho mají , jak uváději skladem .

diaboly nejdou použít do pistole jsou moc dlouhé jinak jsem velmi spokojen :-)

• nevím
    • přesto, že jsem obdržel mail, že zboží je na prodejně, bylo mi tam sděleno, že zboží nemají a dodavatel již nedodá!!!

nepoužitelný