Děs, děs, děs...

• Nic!!
    • Nedodání zboží!

Objednal jsem dárky pro své kolegy a partnery 20.11. a stále nic! Dnes 18.12. jsem se jim musel omluvit, že nic nemám. E-shop svetnozu.net nefunguje a jmenují se moskito.cz. Komunikace žádná!!!

Objednal jsem zboží, které zatím nedorazilo. Zkoušel jsem kontaktovat eshop telefonicky, nikdo mi nevzal telefon, na webu: www.svetnozu.net již nejsou jejich webové stránky.

Nevím co si mám myslet, zboží mám vyzvednout na prodejně, tak čekám jestli se ozvou.

• Nic!!!
    • Vsechno!!!

Harfa!!! Nejhorsi co muze byt.... Prodavac( udajne vedouci) neschopnej!!!! Cpe lidem do hlavy nesmysli a pritom nevi nic.... Hruza!!! Uz nikdy vice!!!
    Nikdy bych tam uz nesla...
    Obchod nedoporucuji vubec

• objednávku neřeší ani po 14 dnech po objednání,když se jim zavolá tak odpoví že to řeší,děkuji už nikdy

Jednoduše řečeno,doporučuji.Vše ok.

• Doba dodání zboží pět dní. Už je to dva týdny a nic. Komunikace žádná, na emaily se odpovědi nedočkám.

• Objednávka 26.9.2017, ke dni 19.10.2017 zboží nepřišlo.

• Dobré webové stránky
    • I když je na Webu uvedeno skladem, nebyla objednávka vyřízena ani po měsíci, po telefonickém dotazu oznámeno, že ze 2 položek dorazila pouze jedna.

Pokud potřebujete koupit dárek a stihnout termín, tak asi bych vybral jiný obchod. 1 měsíc je v tomto obchodě málo.

• - Dobře zpracované stránky e-shopu
    • - Rychlá odezva na dotaz o stavu objednávky, avšak bez požadované informace
    • - Zboží uvedené jako skladové skladem není
    • - Při návštěvě obchodu OD Harfa personál není schopen zodpovědět základní informace o prodávaném zboží.
    • - Na dotaz k prověření propagovaných skladových zásob nemají v OD Harfa možnost informaci sdělit
    • - Po týdenním čekání a dotazu k objednávce na skladové zboží je zboží stále na cestě, bez informace kdy bude k dispozici.

Neseriozní obchod založený zřejmě jen na dobré propagaci zboží v e-shopu.

• jedinou výhodou jsou záludně slušně zhotovené webové stránky obchodu
    • zboží uvedeno jako skladem rozhodně skladem není
    • po pár dnech vám přijde email, že se objednávka vyřizuje, ale ve skutečnosti se neděje nic
    • po několikadením čekání zjistíte dotazem u prodejce, že Vaše zboží (které mělo být skladem) teprve objednal a zatím nedorazilo, komunikace, či spíše důvěryhodnost obchodu je mizerná

Obchodník, který klame zákazníky a sám téměř nekomunikuje, těžko může získat důvěru, zvláště když se řídí heslem "slibem nezarmoutíš". Osobně pochybuji, že bych u tohoto obchodníka uspěl s případnou reklamací. Proto jsem po týdnu objednávku zrušil.

• - pěkně vypadající stránky na netu (jak záludné!)
    • - klamavé údaje, zboží uváděné skladem na skladě rozhodně není
    • - dodací lhůta u tohoto obchodu neznamená vůbec nic, můžete se dočkat za týden a nebo za měsíc, kdo ví???
    • - nekomunikace obchodu
    • - při telefonickém dotazu Vám pan Němeček naslibuje ledacos, přitom mu jsou zákazníci ukradený, vůbec neinformuje a sám nekomunikuje.

Tomuto obchodu se vyhýbejte, když se zboží dočkáte,nebo si je koupíte sami přímo v prodejně, pochybuji, že by jste s případnou reklamací v pohodě uspěli.

Objednáno před 14 dny,majitel na dovolený,nikdo nekomunikuje,nikdo nic neví,potvrzení obdrženo,od tý doby nic.. fakt takhle si eshop nepředstavuju

• rychlé vyřízení
    • jiná vyšší cena, než byla v objednávce

Odpověď na můj dotaz rozdílné vyšší ceny jsem dosud neobdržel.

Objednal jsem zboží "skladem" a během 2 týdnů nebylo dodáno. Vysvětlení ze strany obchodu nebylo podáno žádné.
    Doporučuji v tomto obchodě už nic neobjednávat.

• zboží které je popsáno "skladem" skladem nebylo,po marném 7denním čekání jsem objednávku zrušil a tento e-shop smazal ze seznamu,už bych si tam nekoupil ani párátko

rozhodně nedoporučuji

jediné co mi vadilo, byla dlouhá dodací lhůta (po týdnu bylo zboží předáno na ČP). Jinak obchod hodnotím velmi kladně.

• Dne 9.7. objednán nůž jako dárek pro syna, zadal jsem vyzvednutí na prodejně, abych vše urychlil. 12.7. obdržena informace, že se objednávka vyřizuje, Od té doby se nikdo neozval, 21.7. jsem objednávku zrušil, z důvodu nespokojenosti s dodací lhůtou!!!

U zboží bylo uvedeno skladem, s tím, že zboží do 3-5 dní dodají, dosud nedorazilo.

• v komunikaci