• Kvalita
    • Výborná komunikace s obchodem

Rychlé vyřízení objednávky

• Rychlý obchod.

Rychle vyrizeno a dodano, super prace!

• Dobré ceny, vstřícné jednání.

Zatím jsem nakupovala prvně, ale uz jsem si objednala znova. Takze zatim spokojenost. Na delši hodnoceni asi později.

Zboží bylo v krabičce , která vypadá jako použita , vzhledem k tomu, ze to je dárek, tak je to hrozne.

• zboží rychle doručené,bohužel poškozene ale hodnotim to kladně a ocenuji skvělou komunikaci s obchod při reklamaci se o vše postarali

Obchod mě informoval o prodlevě v dodání a následně přestal komunikovat, zboží nedodal.

• Postýlku nedoporučuji , špatný materiál-dřevotříska , špatný plánek , dva odstíny barvy. Postylka není oboustranná- z jedné strany se dá vysoupnout velký dolní šuplík a z druhé strany se daji vyndat špršle, tak ze jsi musíte vybrat jestli budete používat suplik a nebo jsi dítě bude moci vylézt a nebo jedině dat postýlku do prostřed místnosti. Tady někde páni z Polska udělali chybu. Neprakticky prebalovaci pult. Jediné pozitivum- postylka je dost široká pro spaní.Velmi ostré hrany - pro dítě nebezpečné. Čekali jsme o této postýlky větší kvalitu , ale dočkali jsme se velkého zklamání .

• Vstřícné jednání i po telefonu,dobrá domluva

prima

• Moznost nechat si poslat zasilku pres Zasilkovnu. Kupovala jsem pouze jednu vec, takze vice hodnotit nemuzu.

Spokojenost. Skvela komunikace a rychlost.

Celkova spokojenost snakupem idorucenim

S tímto obchodem mám bohužel negativní zkušenost a už tam nikdy zboží neobjednám. Objednala jsem plastovou vaničku, dorazila v nepoškozené krabici, ale vanička uvnitř byla poničená. Snažila jsem se to reklamovat, ale odkazovali mě na dopravce, i přesto že krabice nebyla nijak poškozená, ale zboží bylo evidentně špatně zabalené a jiná těžší položka v krabici vaničku poškodila. Nabídli mi nakonec vrácení 30% z kupní ceny, je to už přes měsíc a peníze stále nedorazily i přes mojí urgenci. Ani neodpověděli. Jednoznačně nedoporučuji!

• Doprava zdarma od 300Kc
    • Krásné látky
    • Vypadají přesně jak na obrázku
    • Dobré ceny

Super obchod, všem doporučuji.
    Byla jsem velmi spokojená

• komunikace obchodu
    • rychlé vyřízení objednávky
    • kvalita zboží
    • velký výběr
    • dostupnost, cena
    • trošku nejasné informace po dokončení objednávky a zaslání emailu(nebylo zde počítáno poštovné i když v předešlém kroku bylo zahrnuto)

Skvělá komunikace.

• Komunikace, rychlost
    • Zboží vypadalo jak kdyby už mělo 2 majitele

• okamžitá reakce na objednávku, přehledné stránky, zasilkovna

• Rychlé vyřízení, výborná komunikace, vstřícnost
    • o žádné nevím