Obchod skýtá velký výběr světel. Evidentně je tento obchod virtuálním a nemá žádná světla na skladě, jen je překupuje, neboť doručovací doba byla v mém případě pět dnů. Je to ale doba, kterou lze ještě vzít v potaz. Zboží odpovídá popisované kvalitě. Ač jsem světla ještě nezapojil, předpokládám, že i elektro produktu bude v pořádku.
    Co mě ale nemile překvapilo, je fakturace zboží z Německa, ačkoliv web má českou doménu a nikde v kontaktech není zřejmé, že se jedná o prodejce Lampenwelt GmbH ze Spolkové republiky Německo, včetně vyznačeného německého DIČ na faktuře za zboží. Pokud si tedy běžný uživatel nebude studovat obchodní podmínky, kde je samozřejmě vše uvedeno tak, jak má, nedojde mu tento dost podstatný fakt.

• Velký výběr světel.
    • Delší doba na vrácení zboží.
    • Pro zabalené zboží na vrácení dojede kurýr, pokud je větší.
    • Špatný popis LED světel s různou barvou světla na dálkový ovladač. Nikdy nevím, jak se bude světlo chovat.
    • Delší doba odezvy na mail o vrácení zboží, nebo s dotazem.
    • Obchod v komunikaci, spoléhá na to, že rozumíte slovensky.

Po zakoupení LED světel s několika funkcemi, je musím odzkoušet, protože některá neudrží nastavení do dalšího zapnutí vypínačem.

Perfektní komunikace

Spolehlivý a rychlý nákup !
    Velká spokojenost, doporučuji :-)

Nepravdivé údaje o době dodání.

Velký výběr a rychlé dodání

Velký výběr, pěkné produkty

Vše proběhlo v pořádku

Na stránkách něco slibuji, v praxi nedodrží. Objednané zboží dodáme do 5ti pracovních dnů, po deseti dnech píšu dotaz na stav objednávky, dnes odpověď, že balík bude doručen 25.4.24. Od obchodu žádná zpráva o zpoždění dodávky z jakéhokoliv důvodu

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Vše OK.

Spokojená, dobře zabaleno.

• Zmatená komunikace, zboží ani po 50 dnech ještě nedodáno

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu.

Vzniklé komplikace nás mrzí.

Už jsme Vás kontaktovali v separátním emailu.

S přáteslkým pozdravem,

Váš tým ze Světla24.cz

• Přehledná nabídka a vyčerpávající informace k nabízeným produktům
    • Krátká doba ecpedice

• vybral jsem zboží, které jinde neměli, přišlo dle popisu,

doprava zboží katastrofa, předchozí recenze varují, právem , posílají přes DPD, protože však neposkytnou telefon, tak DPD když nemá telefon, tak nedoručuje, v odkazu od Světla24 je po týdnu napsáno doručeno do cílové oblasti, to ale znamená že bylo uloženo na depu z důvodu vad v adrese, složitě jsem vykomunikoval náhradní dodání (dodáno hned druhý den), jinak by to tam leželo do dnes, divím se, že přestože se to tady pořad opakuje, dodavatel s tím nic nedělá - pokud chcete balík "do ruky", tak neobjednávejte přes tento obchod

Velký výběr zboží, rychlost dodání ,velká spokojenost s doručenym zboží

• Kvalitní zboží

Světlo měl být doručeno za 4-6 dnů. Dnes je to 8 dnů, nic nepřišlo, ani se nikdo neozval. Nedoporučuji!

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu.

Vzniklé komplikace nás velmi mrzí.

Kolegové z naší zákazické péče se s Vámi obratem spojí a předají informace ohledně doručení Vaší objednávky.

S přátelským podravem,

Váš tým ze Světla24.cz

• Světla odpovídají popisu, kvalitě.
    • Špatná komunikace s obchodníkem.
    • E-shop světla24 vybrané přepravní společnosti nedodává zadané kontaktní údaje. Takže nemáte šanci vědět, že je balíček na cestě natož ho převzít.

V roce 2024 bych nečekala od jakéhokoliv e-shopu tak špatnou komunikaci. Sice se dodá informace, že je balík na cestě, ale převzít se nepodařilo, ani nemohlo, protože DPD nedostalo telefonní kontakt. Až v depu se mi podařilo nadiktovat kontaktní údaje, ale to již balík byl na cestě zpět do Německa. Taky je dobré při větší objednávce myslet na to, že oni neposílají vše najednou, ale po částech. Takže problém s adresou a doručením se nám stal 2x. Snažila jsem se vše komunikovat na lince a po prvním problému vše znovu nadiktovat. Bohužel! Co jsem četla na Google recenzích, asi jsme měli štěstí že nám to vůbec nějak dorazilo. Světla sice hezká, ale za ty nervy to určitě nestálo.

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu.

Vzniklé komplikace nás velmi mrzí. Situaci jsme prověřili.

Na základě Vaší žádosti kontaktovali kolegové z oddělení péče o zákazníky dopravce a předali mu veškeré údaje.

Jsme rádi, že bylo nakonec doručení zásilky úspěšné a naše produkty se Vám líbí.

S přátelským pozdravem,

Váš tým ze Světla24.cz

Tento obchod je super. Nelze nic vytknout. Ochota, vstřícnost. Vše je na vysoké úrovni.

• Světla mi doporučili místo 5 dnů až za 12 dnů a ještě jiná než jsem si objednala.Mela být zlato černá a přišla černá,navíc dřevo bylo špinavé od černé barvy.Celý den jsem čekala na kurýra,ani imeil ani SMS kdy asi přijede,nakonec jsem musela odjed a když jsem se vrátila domů, našla jsem balík v domě na chodbě.To jsem měla štěstí, že ho nikdo neukradl.Tento eShop už nikdy více!!

Dobrý den Zdeňko,

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu.

Vzniklé komplikace nás velmi mrzí a popsaná situace neodpovídá našim vysokým standardům.

Rádi Vám nabídneme výměnu zboží, nebo vrácení peněz.

Prosíme o registraci reklamace pod tímto odkazem https://www.svetla24.cz/podpora/vraceni-zbozi , nebo se prosím spojte s naší zákaznickou péčí a postaráme se o nápravu.

S přátelským pozdravem,