O.K.

• Rychlost vyřízení objednavky,za mě super

• Skvělá komunikace

Na některé věci super ceny, ale na některé jiné naopak o moc dražší. Je to škoda, že si člověk něco koupí zde a třeba nábytek a chemii si kupuje jinde, protože je zde cena některých věcí vysoká.

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám za Vaše hodnocení.
    Mrzí nás, pokud se musíte s poptávkou určitého zboží obrátit na jiný eshop. Na našem eshopu garantujeme nejlepší ceny a pokud narazíte na zboží, které byste si u nás rád objednal, ale najdete ho u jiného eshopu levnější, budeme rádi, pokud se na nás ohledně takového zboží obrátíte na [email protected].

• Rachlost dodání, cena.

Velmi spokojen. Bleskové dodání, cena, sortiment, kvalita

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Široká nabídka zboží
    • Dobrá komunikace
    • Spousta věcí skladem

Nakupují pravidelně a vždy proběhlo vše korektně. Mohu doporučit

Objednal jsem okno a přišlo okno. Tak to mám rád :)

Pri nakupu sprchoveho ventilu a sprchy by bylo dodre upozornit, ze sprchova hadice na ventil nepasuje.
    Dale by bylo dobre davat za nakup nejaky poukaz na slevu. Nakoupil jsem pomerne dost veci a ne zrovna levne (nosic kol, sit do dveri, sttresni okno, aj) ale zohledneni v cene zadne.

Vážený zákazníku,
    je nám velice líto, že jste nevybral zboží tak, abyste si mohl užívat svoje svobodné cestování. Ventily mají různé typy a je vždy potřeba volit pasující díly. Pokud si nejste jist, je vám k dispozici naše technická podpora či kolegové na prodejně, kteří Vám rádi poradí. Zároveň jsme se s Vámi spojili a snažíme se, abyste měl Vaši sprchu funkční.

Nejlepší ceny se snažíme poskytovat od první objednávky všem zákazníkům a také poskytujeme garanci nejnižší ceny.

spokojenost

• Přehledný e-shop
    • Rychlé zpracování objednávky a doručení

• Solidní ceny a výběr.

Zboží nebylo na skladě a když dorazilo, jednalo se o nový - jiný typ

Vážený zákazníku,
    mrzí nás, že došlo ke změně typu zboží, které jste si objednal a pokud se stalo, že z tohoto důvodu Vám zboží nepasuje, napište nám na email [email protected] nebo nám zavolejte na 311 280 311 a situaci vyřešíme k Vaší spokojenosti.
    Za případné komplikace se Vám omlouváme.

Eliška ze SvětaKaravanů.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Rychlé dodání

Obvykle mají kvalitní zboží za adekvátní ceny

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám za sdílení Vašeho pohledu na kvalitu a ceny zboží, které nabízíme. Budeme rádi, pokud se na nás v budoucnu obrátíte.

• Skvěle vybavený shop.
    • Dobře technicky informovaní zamestnanci.

• Vynikajici pristup vsech prodavacu. Urcite se vratime.

Dobrý den, jen pro info. U zboží, které jsem si objednal- předstan SIENA -nesouhlasí délka kedrové lišty. Popis zboží uvedeno 3,5 m realita 2,5, to je dost podstatná změna na velikosti předstanu. Předstan si nechám, ale počítal jsem s velikostí 3,5m.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za zpětnou vazbu. Stan jsme prověřovali a směrem od kedrové lišty dolů by se měl rozšiřovat.
    Omlouváme se za zavádějící popis na našem eshopu.
    Na nápravě zapracujeme.