• Zboží skladem, rychlost dodání.

• Hezký sortiment za přiměřené ceny
    • Nulový výběr doplňkového zboží. Ocenila bych určitě možnost nakoupení náplně do fontány.

• Výrobek dle našich představ
    • Dobrá cena
    • Na žádné jsme nenarazili

Doporučuji.
    Příjemně mě překvapila rychlá reakce na žádost o změnu způsobu platby (z bankovního převodu na dobírku) a rychlost dodání.

• Mohl by prodávat i čokolády

Spolehlivý nákup bez problémů...

• zajímavé a levné nápojové fontány
    • nekomunikativní - nezvedají telefon

Původně jsem chtěla v tomto shopu nakoupit, ale... Firma je prakticky nekontaktní – telefon uvedený v e-shopu nikdo nezvedá (zkoušela jsem to intenzivně asi týden a několik dalších týdnů příležitostně), na mail jsem se odpovědi nedočkala, firma sídlí na pražském sídlišti, patrně v pronajatém bytě a mají na webu uvedeno, že osobní kontakt není možný. Pokud tady někdo chválí komunikaci firmy tak se patrně jedná jen o maily automaticky generované e-shopem v návaznosti na zpracování zadané objednávky.
    Jak jsem zjistila zde: www(tecka)az-europe.eu/cz/firmy-v-cechach/4413012-effective-online-strategy-s-r-o/g majitelem firmy jsou občané ruské federace s přechodným pobytem v ČR což mnohé vysvětluje. Nevím, jestli se jedná o bílé koně nebo skutečné majitele, ale ani jedna varianta ve mně nevzbuzuje důvěru, hlavně s ohledem na případné reklamace nebo řešení problémů se zbožím. Pokud se majitelé rozhodnou vrátit do Ruska asi těžko pojedu do Kazaně reklamovat fontánu. Pokud by se vyhrotila situace mezi EU a Ruskem a byly by další sankce, tak to minimálně zkomplikuje dovoz náhradních dílů a asi i nových ruských fontán i v případě, že by tu Rusové zůstali trvale. Vlastně ani moc nestojím o to, aby v naší zemi přibývalo Rusů -:)

• Neskutečnou rychlost dodání, dobrou komunikaci.
    • Výrobek jsem nikde jinde nenašla, dobré doporučení od zákazníků, výhodná cena.
    • Žádné.

Mohu jen doporučit, rychlé dodání zboží, výhodné ceny, dobrá komunikace.

ok

• rychlost dodání
    • kvalita
    • možná až přehnaná komunikace 5 emailů o zboží
    • - - - pokud vím tak nejsou

Perfektní obchod, žádný problém. Hodnotím pozitivně. Určitě doporučuji.