Dodací lhůta neuvěřitelně dlouhá, více než 2 měsíce.
    Telefony vůbec nebrali, na mail nakonec asi po 10 dnech odpověděli. Zboží nakonec dorazilo v pořádku, ale už nikdy v tomto e-shopu nakupovat nebudeme.

Všechno v pořádku, objednáno, zaplaceno zartou, obratem doručeno.

• přehlednost nabídky, rychlost dodávky
  • Po 24 dnech ještě zboží nedorazío.

• dostupnost zboží
    • zmatečná komunikace s operátorem

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Vše nakonec v pořádku

• Nízká cena
    • Zboží v pořádku
    • Dodání dle dohody
    • Delší doba dodání (ale deklarovaná)

Nákup proběhl dle očekávání. U zboží kde je deklarována delší doba dodání, s tím je nutné počítat. Na email obchod odpoví do 2 dnů. Snažili se dodat do Vánoc, ale zboží přišlo až po nich, s tím jsem však počítal. Děkuji za super cenu.

• Cena, výběr
    • Doba dodání, komunikace vázne

blízkost zásilkovny

• Rychlost odeslání zboží

• Obchodem garantováno dodání výrobku do 14-ti dnů, nestalo se tak, nikdo se neozval, telefony neberou, ale již chtějí ohodnotit, jak jsem NE-spokojený

Při objednávání s tímto obchodem bych byl opatrný. Garantovali dodání výrobku do 14-ti dní, nestalo se tak. Ani skoro po třech týdnech žádná informace z obchodu nedorazila a již týden je spojení cestou mobilního telefonu nedostupné a nebo jej nikdo nezvedá, takže komunikace na nule. Je to zřejmě jejich přístup k zákazníkovi. Ještě že jsem objednával na dobírku. Pokud se v brzké době situace nezmění, sám objednávku zruším pro nespolehlivost a nekomunikovatelnost obchodu Světelné studio.cz. :(

• Myslím že to není odborník. Když chci lampičku aby stmivala,tak mám dostat odpovídající žárovku. Pokud to reklamaci tak mám dostat novu žárovku bez poštovného. Mně bylo řečeno že to nejde.

Zboží dorazilo za delší dobu, ale to obchod avízoval předem, takže jsem s tím počítala.

široký sortiment výrobků

• Rychlá reakce

Bezva spolupráce

Se světlem jsme spokojeni, je podle našich představ. Dodací lhůta byla poněkud delší.

• Ze všech obchodů nejnižší cena
    • Dobře zabaleno
    • Nakupoval jsem zde poprvé a žádný nedostatek jsem nezaznamenal.

Stihli vyexpedovat zboží přes půl ČR týden před Vánoci tak, že dárek dorazil 27. prosince narozdíl od ostatních e-shopů, kde psali nejdříve někdy v lednu.

Vse dorazilo v poradku a podle dodaciho terminu obchodu. Komunikace byla naprosto v poradku. Ceny dobre, spokojenost. Urcite doporucuji, dekuji

• Vše v pořádku ,komunikace s obchodem