• Každý si najde své.
    • Opravdu velká nabídka jakýchkoliv poukazů.
    • Nejsem si vědoma žádných.

Našla jsem několik poukazů, které se mi líbili, myslím, že opravdu každý zde najde své hobby.
    Určitě bych tento obchod doporučila, byla jsem spokojená.

Reakce obchodu Svět dárkových poukazů

Děkujeme za hodnocení, i přes Vaši spokojenost stále cítíme, že bychom mohli naši nabídku rozšířit a na tom neustále pracujeme. Snad to neovlivní přehlednost našeho obchodu.

• rychlost zaslání kuponu, jednoduchost obchodu,

Reakce obchodu Svět dárkových poukazů

Děkujeme za hodnocení, věříme, že Vaši spokojenost nezradíme ani v budoucnu.

• Zajimavý nápad jako dárek. Inspirativní.

Jsem spokojen, doporučuji.

Reakce obchodu Svět dárkových poukazů

Děkujeme za hodnocení, nabídka se nám neustále rozšiřuje, takže můžete chytat inspiraci k dárkům i nadále.

• rychla expedice
    • vyborna komunikace
    • snadny zpusob placeni
    • Vyber by mohl byt sirsi

Doporucuji

Reakce obchodu Svět dárkových poukazů

Děkujeme za hodnocení, snažíme se naši nabídku neustále rozšiřovat, také na základě vašich doporučení.

Spojenost!

Reakce obchodu Svět dárkových poukazů

Děkujeme za hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s nákupen u nás spokojena a věříme, že Vás nezklameme ani při dalších nákupech.

• možnost nákupu i platby pohodlně z domu
    • zajímavé nabídky

Svět dárkových poukazů nabízí pohodlnou možnost nákupu i platbu přímo z domu.

Moje zkušenost s tímto obchodem je výborná, už jsem zde několikrát uskutečnil nákup, někdy i na poslední chvíli a v tom spatřuji i jeho přednost.

Určitě vřele obchod doporučuji všem, kteří např. hledají vhodný dárek pro své blízké. Výběr lze uskutečnit v pohodlí přímo z domova, nabídka je široká v rámci celé ČR a poukaz dorazí prostřednictvím emailu ihned.

Takže, moje velká spokojenost a díky!

Reakce obchodu Svět dárkových poukazů

Děkujeme za hodnocení. Jsme moc rádi, že jste naším spokojeným zákazníkem. Věříme, že u nás budete spokojen i při dalších nákupech.

• Naprosto perfektní jednání obchodu při potížích či zvláštních požadavcích
    • Po prvotním zvolení způsobu platby již nejde volba změnit a zvolit jiný způsob

Určitě doporučuji, vstřícné jednání, zajímavé nabídky

Reakce obchodu Svět dárkových poukazů

Děkujeme za hodnocení, jsme rádi, že jsme Váš požadavek dokázali vyřešit během krátké doby. Zkusíme popřemýšlet a aplikovat možnost změny způsobu platby. Děkujeme za podnět ke zlepšení a doufáme, že u nás budete spokojeni i při dalších nákupech.

• okamžité dodání dárkového poukazu na e-mail
    • cenová dostupnost poukazů
    • poměrně široké spektrum poukazů a v různých regionech
    • přehlednost webu

Reakce obchodu Svět dárkových poukazů

Děkujeme za hodnocení a doufáme, že budete spokojeni i při dalších nákupech.

• nedostatečný výběr

Rychlý ale nedostatečný.

Reakce obchodu Svět dárkových poukazů

Děkujeme za hodnocení. Zákazník nás kontaktoval 24.12. na Štědrý den v 10:15 s jasným požadavkem - zda máme univerzální dárkový poukaz (důvod uvedl obavu z koupě konkrétního dárku pro rodinu, které se narodilo čerstvě miminko). Do pěti minut jsme jeho požadavku vyhověli i s úpravou hodnoty tohoto dárkového poukazu dle jeho požadavku. Chápeme, že nejsme schopni obsáhnout přání všech, přesto se o to snažíme. Možná, pokud by měl zákazník více času na výběr, zjistil by, že díky aktuální nabídce cca 300 různých dárkových poukazů se dalo jako hezký vánoční dárek pořídit např. cca 14 000 produktů kosmetiky, 36 000 módních doplňků, 2 300 produktů pro zdraví, 1 000 druhů potravin z celé Evropy, 70 různých druhů masáží či fitness služeb, 32 poukazů do divadel apod. Proto, pokud Vám v naší nabídce něco chybí, neváhejte nás kontaktovat a my se pro Vás pokusíme zajistit co možná nejširší výběr. Naši nabídku neustále rozšiřujeme - to vše pro co největší spokojenost Vás - našich zákazníků.

• Přehlednost obchodu a cenově dostupné poukazy.
    • Nenašla jsem např. pobyty na dovolenou.

Dobrý obchod, doporučuji.

Reakce obchodu Svět dárkových poukazů

Děkujeme za Váš čas při hodnocení. Konkrétní pobyty na dovolenou zatím nenabízíme, zprostředkováváme však dárkové poukazy našich Partnerů, kteří se dovolenou zabývají. Například http://www.svetdarkovychpoukazu.cz/partner/92-caravan-holidays-sro/ nebo http://www.svetdarkovychpoukazu.cz/partner/15-ck-viva-travel/.

• ůspora času.velký výběr

nabídka mě zaujala,zatím doporučuji

Reakce obchodu Svět dárkových poukazů

Děkujeme za hodnocení, snad se nám podaří naši nabídku stále rozšiřovat.

• Rychlá a příjemná komunikace. Sleva na 1. nákup.Dáreček k nákupu. Zboží jsem měla doma do 2. dne. Prostě paráda.

Příště se opět obrátím na tento obchod a doufám, že budu opět tak spokojená. VŘELE DOPORUČUJI.

Reakce obchodu Svět dárkových poukazů

Děkujeme za Vaše hodnocení a uděláme vše pro to, abyste byla spokojena při každém Vašem nákupu :-)