• Nevim proč nabízí zboží které nemá skladem.Zbytečně čekám na zásilku,která je již zaplacená.To nevěděli hned jakmile objednávku obdrželi? Zbytečně nám komplikují situaci s výzdobou svatebního dortu.

Reakce obchodu Svět cukrářů

Pekny den, u kazde polozky je uvedena skladova dostupnost, tj. pokud je skladem, kolik je kusu a kdy je mozno zasilku obdrzet. Pokud neni skladem, je uvedena orientacni doba dodani. Nabizime i vyrobky, ktere standardne nedrzime skladem, a to aby mel zakaznik na vyber. Jine vyrobky jsou jsou na ceste od dodavatele a vypinat je z eshopu by znamenalo, ze cest zakazniku, kteri si objednavaji na delsi dobu dopredu, by nemohli objednat vse, co potrebuji najednou. Ve vasem pripade se jednalo o svatebni figurku, ktera se jiz prestala vyrabet, o cemz jsme vas informovali mailem a nabidli reseni. Bohuzel jste zrejme mail nezaznamenala. Figurku jsme nasledne okamzite stahli z nabidky.

Dekuji za pochopeni.

Michal z wew.svetcukraru.cz

Internetové stránky přehledné, problém jsem měla s odeslání - po mojí urgenci 5. den po objednávce mi bylo sděleno, že je připravená a další den dorazí.(Dorazilo pozdě odpoledne). Když jsem zboží objednávala, bylo skladem a termín dodání nejpozději do čtyř dnů. Omluva za pozdní dodání žádná. Pro mě časový stres, dort jsem dodělávala do dvou hodin do rána.

• Veliká nabídka a dobré ceny
    • Již se vracím k dobrému obchodu moc ráda
    • Výtečná komunikace
    • Nevím o žádné.

Výborný obchod,který doporučuji.
    Široká nabídka,příjemné ceny.
    Dobře nafoceno a popsáno.
    Všem doporučuji.
    Velmi zajímavé pomůcky pro cukráře.

• přehledné stránky

- můj první nákup
    - zkušenosti zatím dobré
    - jsem spokojena, doporu

• dlhá dodacia lehota

odporúčam

• Rodinný podnik,osobní přístup

Objednávka do zásilkovny. Přestože původní informace byla o odeslání do druhého dne, při potvrzení objednávky jiná informace, a to do čtyř dnů, ovšem dodáno ani čtvrtý den nebylo.

Reakce obchodu Svět cukrářů

Pěknou neděli, je mi líto vaší nespokojenosti, ale pokud je zboží objednáno o víkendu nebo jako ve vašem případě v den státního svátku, v tyto dny není technicky možné zásilky dopravovat na odběrná místa Zásilkoven. Doručení funguje jen v pracovní dny.

Děkuji za pochopení

Michal z www.svetcukraru.cz

Obchod skvěle komunikuje, vyjde zákazníkovi vstříc. marcipánovému krtečkovi sice upadla při dopravě ručička, to se ale dalo očekávat... a zároven i doma napravit :)

• Žádné

S obchodem jsem byla velice spokojená, skvělá komunikace ze strany obchodu, rychlost dodání, zboží v pořádku. Určitě všem doporučuji, už plánuji další nákup.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Kvalitní služby
    • Pomalejší e-mailová komunikace

Spolehlivost, doporučuji

• prisposobivost zakaznikovi-vyrobky dla zelani,rychlost
    • zatim nevim

urcite doporucuju,velmi prijemna komunikacia,vyjdenie v ustrety nie len co sa produktu tyka ale tiez dodacej doby..super!!!!

• Sortiment dobry
    • Zadna zprava o pripravenosti zasilky k vyzvednuti. Zbozi z jineho obchodu mam uz tyden doma a bylo objednavano stejne!

Bez rychleho dodani je obchod k nicemu

Ochota zaměstnanců vyhovět kupujícím. Ano doporučuji,objednávka přišla na druhý den od objednání.Děkuji

• Velmi dlouhá doba odeslání předem zaplaceného zboží

Pokud budete péct dort a chcete na to nějaké doplňky od tohoto obchodu, doporučuji objednat alespoň 14 dní dopředu. Zboží jsem uhradila dopředu a protože za tři dny nebyli schopni důležitý doplněk na dort poslat, musela jsem objednávku zrušit a narychlo shánět jinou vhodnou alternativu. Takže rozhodně nedoporučuji!!!

Reakce obchodu Svět cukrářů

Pekny den, mrzi mne vase nespokojenost, objednavka byla pripravena k odeslani nasledujici pracovni den po pripsani platby z vasi banky na nas ucet. Expedovat kuryrem se mela dalsi den, bohuzel jste mezitim objednavku stornovala. Pro pripad, kdy zakaznik na objednavku specha, doporucujeme platbu na dobirku nebo kartou online, kdy obvykle zbozi skladem odesilame jeste tyz den.

Dekuji za pochopeni a jeste jednou prosim prijmete nasi omluvu.

• Dobry vyber.
    • Spatna komunikace.

Cekam jiz 20 dni na objednavku, na emailovy dotaz obchod nereaguje.

Pěkný den,

mrzí mne vaše nespokojenost. Ve vaší objednávce chybí tři položky, o čemž jsme vás mailem informovali. Váš dotaz na dostupnost dorazil v noci v pátek před svátky a dnes, první pracovní den, jsme se nestihli k odpovědi doposud dostat. Omlouváme se.

• široký výběr

• dobré ceny, profikvalita, velmi ochotná slečna na zákaznické lince

Určitě doporučuji, kvalitní zboží, dobrá cena, rychlé dodání, navíc doručili i kartičku s poděkováním za nákup a malou čokoládku, to je plus pro obchod.

• Vše ok