• nakoupil v obchodě SVETALARMU.cz před 2 měsíci

• Odborná konzultace

Vážený zákazníku,

velice si vážíme takto kladné recenze. Věřím, že Vám zařízení funguje jak má a mnou poskytnuté informace pomohly s nastavením. Téměř všechny výrobky na našem webu vyžadují určitou odbornost a naše znalosti díky reálným instalacím v mnoha případech pomohou zdlouhavému hledání při řešení technických problémů. Nikdy nebudeme pouhými prodejci.

• nakoupil v obchodě SVETALARMU.cz před 2 měsíci

zboží jsem objednal 2.8 zatím nic

Vážený zákazníku,

děkuji za Váš názor. Zboží bylo tenkrát odesláno opravdu s týdenním zpožděním. Pokud budete chtít příště něco objednat, uveďte do objednávky číslo faktury z této objednávky, kdy určitě vymyslíme zajímavou kompenzaci v podobě slevy.

• nakoupil v obchodě SVETALARMU.cz před 5 měsíci

• Kladný přístup, vysvětlili podrobnosti, které bych jen tak nezjistil
    • Dobré ceny a velký výběr komponent
    • Možno platit kartou

• Objednávka byla vyřízena rychle
  • nakoupil v obchodě SVETALARMU.cz před 2 lety

• Výborný přehled produktů. Dobré ceny.
    • nevím
  • nakoupil v obchodě SVETALARMU.cz před 2 lety

• Slušné ceny, velmi dobrá komunikace, ochotně poradí a vyjdou vstříc
    • Nevím o žádných

Doporučuji všem

• nakoupil v obchodě SVETALARMU.cz před 3 lety

• vynikající ceny a podpora

nízké ceny, vstřícnost a ochota prodejce poradit po telefonu se správným výběrem prvků i montáží, a to i po pracovní době

• nakoupil v obchodě SVETALARMU.cz před 3 lety

• nízká cena s možností osobního odběru
    • Dlouhá doba do dodání zboží.

Pokud na zboží nespěcháte, není problém :-(

Vážený zákazníku,
    je mi osobně líto, že jsme obdrželi takto nízké hodnocení za pozdní dodání. Bohužel se jednalo o produkt, který se musel objednávat z externího skladu a navíc byla tato informace uvedena i na eshopu. Produkt se nakonec podařilo dodat rychleji, než na základě komunikace se zákazníkem. I přesto Vám děkuji a věřím, že se v případě potřeby na nás opět obrátíte.

• nakoupil v obchodě SVETALARMU.cz před 3 lety

• Skvělá komunikace s obchodníkem.
    • Nic.

Výborný obchod.

• nakoupil v obchodě SVETALARMU.cz před 3 lety

• Mohu si zboží vyzvednout osobně a příznivá cena zboží.
    • Na žádné jsem nenarazil.

Skvělá komunikace, zejména když jsem potřeboval radu při zapojení po telefonu. Majitel byl velmi ochotný jak při přiblížení zboží, tak poskytnutí rady i pozdě večer.
    Vřele doporučuji.

• Přehledný eshop
    • spolehlivost
    • sortiment
    • Délka dodací lhůty

Doporučuji...

• nakoupil v obchodě SVETALARMU.cz před 4 lety

• Pan BENOVIC je asi majitelem tohoto obchodu,takze prednosti a hnací motor této spolecnosti je on sam!!!!!! Je vstricny, ferovy, obetavy...a hlavne clovek na spravnem miste. Je to společnost,kterou budu každému doporučovat. Ostani rado-by podnikatele by si měli vzit jako vzor pana Benovice,aby neprichazeli o zakazniky a ba prave naopak aby se nane radi znovu obraceli!!! PANE BENOVIC JSTE SUPER OBCHODNIK!!!! DEKUJI GAVRONSKY Zatec
    • zadne

DOPORUCUJI...DOPORUCUJI...DOPORUCUJI!!!!!!

Dobrý den pane Gavronský,

slovo "děkuji" bohužel nestačí k vyjádření jak moc jsem rád, že jste nám udělil takové hodnocení. Budeme se i nadále snažit nabízet poctivé služby a kvalitní zboží k maximální spokojenosti. Mockrát děkuji za tak rozsáhlou a kladnou recenzi na náš obchod.

Pokud budete příště něco potřebovat, určitě dejte předem vědět na email, kdy osobně dohlédnu na speciální podmínky. Úspěšný den přeje Aleš Beňovič.

• nakoupil v obchodě SVETALARMU.cz před 4 lety

• Skvělý přístup až nadstandardní na dnešní dobu.
    • Pravdivé a prodejcem osobně zjištěné informace.

Jsem velice spokojena jak s prodejcem , tak s výrobkem.
    Prodejce dělá vše pro spokojenost zákazníka.
    Příjemná komunikace .

Reakce obchodu SVETALARMU.cz

Dobrý den Vážený zákazníku, děkuji za kladnou recenzi na náš obchod a plný počet hvězdiček. Aleš Beňovič.

• nakoupil v obchodě SVETALARMU.cz před 4 lety

• Komunikace 23.12.2014 v době kdy měli dovolenou (zavřeno).
    • Vyzvednutí zboží v nestandartní hodině.
    • Ochota komunikace.
    • Zájem o zákazníka a celková péče.
    • Nabídnutí lepších řešení.
    • Nízké ceny.
    • Doklady zaslány elektronicky.

Po dlouhé době obchod se kterým jsem maximálně spokojený.
    Zkušenost popsaná ve výhodách.
    Do budoucna se obrátím znova.

Dobrý den Vážený zákazníku,

děkuji za kladnou a podrobnou recenzi na náš obchod. Je mou etickou povinností i nadále vyhovět přáním zákazníka. Pokud budete v budoucnu cokoliv potřebovat, budu velmi rád, když se na mne obrátíte. Aleš Beňovič.

• bezproblémová komunikce
    • rychlá doba dodání
    • dobré ceny

Výborná volba pro nákup zabezpečovacích systémů Paradox.

Reakce obchodu SVETALARMU.cz

Dobrý den Vážený zákazníku, děkuji za kladnou recenzi na náš obchod. Aleš Beňovič.

• Skvělé ceny
    • Bohatý sortiment
    • Skoro vše skladem
    • Docela přehledný e-shop
    • Dodací lhůta - mám pocit, že všechny objednávky obchod posílá vždy ve čtvrtek, takže když objednáte v pátek, tak dřív než příští pátek zboží nedorazí...

Až na délku dodací lhůty 100% spokojenost... Těším se, až zavedou on-line platbu, kterou na webu slibují...

Reakce obchodu SVETALARMU.cz

Dobrý den Vážený zákazníku, děkuji za kladnou recenzi na náš obchod. Zboží expedujeme co nejdříve, ale vzhledem k tomu, že nejsme pouze e-shop, ale provádíme také montáže, stává se, že zboží odesíláme později (2-3 den). Snažíme se však tento nedostatek maximálně eliminovat. Děkuji ještě jednou a přeji hezký den. Aleš Beňovič.

• nakoupil v obchodě SVETALARMU.cz před 4 lety

Přehledné, rychlé, příjemné jednání.

• nakoupil v obchodě SVETALARMU.cz před 4 lety

• Dobrá komunikace, vstřícnost, rychlost.

Jsem spokojen, děkuji.

Reakce obchodu SVETALARMU.cz

Dobrý den pane Kopečný, děkuji za kladnou recenzi na náš obchod a plný počet hvězdiček. S pozdravem Aleš Beňovič.