převzetí objednávky do 24 hodin mně mile překvapilo.

• Po sestavení trampolíny jsme objevili vadu na skákací ploše, po kontaktování obchodu proběhlo bleskové dodání nového dílu.Děkujeme za velmi seriózní jednání

Rychlé jednání a doručení

Reakce obchodu Svět-trampolín

děkujeme za Váš nákup a krásné hodnocení, kterému jste věnovali svůj čas a nás to nesmírně potěšilo. Vašeho názoru si vážíme a těšíme se na příští návštěvu.

Hezký den přejeme:)

Objednání i doručení bez problémů.

Hezký den přejeme:)

Vše bylo vyřízeno rychle a bez starostí.

Hezký den přejeme:)

, maximální spokojenost, rychlost odeslání a skvělé ceny

Hezký den přejeme:)

Zboží bylo poničené, ale vyměnili mi ho. To je klad. Ale jsem přesvědčený, že balík byl již rozbalen a poškozené zboží posláno jako poškozené mě. Vidím to jako chybu dodavatele a jejich distributorů.

Reakce obchodu Svět-trampolín

děkujeme za Váš nákup a omlouváme se za toto nedopatření.
    V případě, že bylo zboží poškozeno a následně vyměněno, je v pořádku a nás těší, že jste spokojený.
    To, že si myslíte, že zboží bylo poškozené a záměrně odesláno Vám, to jsou pouhé Vaše domněnky, a pokud šlo takto už od dodavatele, není bohužel v našich silách obsah každého balení kontrolovat.

Každopádně jsme rádi, že vše dobře dopadlo:)

Děkujeme za pochopení a mějte krásný den.

Nakupovala jsem poprvé, velká spokojenost

Super obchod. Perfektní komunikace. Rychlé dodání zboží

Hezký den přejeme:)

• Rychlost dodani ,takovou rychlost dodani jsem jeste nezazil u jinych prodejcu.Odpoledne jsem objednal a druhy den kolem 10.00 jsem zbozi obdrzel. Cesky Tesin - Karlovy Vary .

• rychlé jednání,

Rychlost vyřízení

Hezký den přejeme:)

Rychlá komunikace i dodání. Vše bez problémů.

Hezký den přejeme:)

Vše vyřízeno rychle, zboží bylo v pořádku.

Hezký den přejeme:)

• Rychlé dodání, zboží v pořádku

• Spokojenost
    • Zadna