• rýchle dodání

Reakce obchodu Svět-trampolín

děkujeme za Váš nákup a krásné hodnocení, kterému jste věnovali svůj čas a nás to nesmírně potěšilo. Vašeho názoru si vážíme a těšíme se na příští návštěvu.

• Doprava domů

Reakce obchodu Svět-trampolín

děkujeme za Vaši objednávku a hodnocení, na které jste si udělali čas. Dle Vaši objednávky nedošlo k žádnému pochybení a vše proběhlo v pořádku. Mrzí nás proto udělených 60% spokojenosti.

Krásné dny přejeme :)

Hezký den přejeme:)

• Jeden den jsem objednala dřevěné dlaždice na balkón a druhý den mi byly doručeny. Jednu položku jsem potřebovala zrušit, také hned upravili objednávku. Takže za mě spokojenost. Zuzana

Rychlá reakce, dodáno do druhého dne od zaplacení. Dobrá komunikace po telefonu. Potřebovala jsem jednu položku zrušit, paní z kanceláře hned upravila. Zboží jsem ještě nerozbalila, ale je v originálním obalu, tak doufám, že bude pěkné. Zuzana

Dobrý den, paní Zuzano,

moc děkujeme za Vaši důvěru a objednávku. Moc nám záleží na spokojenosti zákazníka, proto jsme moc rádi, že jste spokojená s našim přístupem. Děkujeme za toto krásné hodnocení a budeme se těšit zase příště:)

Děkujeme a přejeme krásné dny.

Skvělá komunikace, rychlost dodání

Hezký den přejeme:)

• Vše ok rychlé dodání zboží

Hezký den přejeme:)

Mohu jen doporučit, objednáno dopoledne, druhý den ve 14 hodin jsem již zboží měla.

Hezký den přejeme:)

• Rychle doručení, zboží odpovídá popisu

Hezký den přejeme:)

Rychlé a bez problémů. Doporučuju.

Hezký den přejeme:)

Příjemná komunikace a rychlé vyrizeni

Krásné dny přejeme:)

• spolehlivost a rychlost dodání

Krásné dny přejeme:)

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Super , skvělá kvalita a cena , rychlé dodání :)

Krásné dny přejeme:)

Vše v pořádku. Neskutečně rychle a spolehlivě.

Krásné dny přejeme:)

Všechno super, jen držák na utěrky tam není ikdyž na fotce je

Reakce obchodu Svět-trampolín

děkujeme za Váš nákup a jsme rádi, že jste spokojená. Za tuto nepříjemnost se velmi omlouváme a jsme rádi, že jste tuto záležitost vyřešila obratem s naším obchodním oddělením a nyní je vše v pořádku :)

Přejeme krásný den.

• Rychlé dodání.
    • Kvalitní a hezké zboží.

Krásné dny přejeme:)

• Rychlé dodání, vše v pořádku, nemám co bych vytkla.

Krásné dny přejeme:)

• Obchod doporučuji, rychlý a profesionální přístup.