• Žádné zdržování

Reakce obchodu Svět-trampolín

děkujeme za Váš nákup a krásné hodnocení, kterému jste věnovali svůj čas a nás to nesmírně potěšilo. Vašeho názoru si vážíme a těšíme se na příští návštěvu.

• Rychlost dodání, skvělá komunikace

Vše ok

Hezký den přejeme:)

Jsem spokojená, vše klaplo na výbornou.

Hezký den přejeme:)

• Co mám hodnotit, když nic nedorazilo

Reakce obchodu Svět-trampolín

děkujeme za Vaši objednávku a omlouváme se za tyto komplikace.
    Kolegyně Vás již kontaktovala a vše bylo ke spokojenosti obou stran vyřešeno.

Děkujeme za pochopení.

Zboží nedoručeno domů, ale někam na výdejní místo, po tel.hovoru mě prodejce řekl řešte to s dopravcem.

Reakce obchodu Svět-trampolín

děkujeme za Vaši objednávku.
    Objednávka byla expedována a pokud jste nebyl zastižen doma, přepravce, již dnes standartně nechává na nejbližším výdejním místě k vyzvednutí. Hodnotíte tedy přepravní službu, nikoliv eshop.
    Z naší strany proběhlo vše v pořádku.

OK , bez problémů

Hezký den přejeme:)

• Rychle vyrizeni objednavky.
    • Rychle doruceni.

Spokojenost.

Hezký den přejeme:)

• Hrozná dodací lhůta....je to týden a nic

Reakce obchodu Svět-trampolín

děkujeme za informaci a omlouváme se za tuto komplikaci.
    Dle informací DPD byla tato zásilka standartně expedována 8.4. a vrácena přepravcem zpět k nám 10.4.
    Důvody vrácení zjišťujeme.

• velmi dobré

Hezký den přejeme:)

• dobra a rychla komunikace , takze v pohode

Rychlé, jednoduché. Děkuji

• rychlost, komunikativnost

dobre

• cena dopravy
    • Krycí plachta je větší než originál a lépe chrání límec trampolíny
    • 0

Kvalifikovaný prodejce, rozumná cena za dopravou

• Rychlost doručení
    • Vysoká kvalita výrobků

Hezký den přejeme:)

rychlé odeslání super výrobek,jen návod k sestavení k ničemu nelze z něj moc pochopit složení a provlíkání atd

Hezký den přejeme:)

rychlé dodání a cena za dopravu přijatelná, ne 500 jako někde jinde, obchod vřele doporučuji

No problem s ničím !!

Vše ok, bez problémů