velmi solidní firma, co slíbí dodrží, moc děkuji

Reakce obchodu Svět koupelny.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, které nás velmi těší. Budeme se i nadále snažit udržet si vysoký standard služeb zákazníkům.
    Novinky z našeho sortimentu můžete sledovat také na našem Facebook kanálu: https://www.facebook.com/SvetKoupelny/

• nepřišlo

Reakce obchodu Svět koupelny.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Zásilku jsme 3.4. předali dopravci a byla Vám 4.4. doručena. Věříme, že je vše v pořádku.

Přejeme hezký den

S jednáním obchodu jsem spokojená

Přejeme hezký den

• Vše proběhlo v pořádku, koupelnová skříňka se zrcadly byla doručena včas, perfektně zabalená , maximální spokojenost
    • Žádnou nevidim

Nákup v obchodu doporučuji

• Vše OK

Přejeme hezký den

Překvapivě rychlé vyřízení objednávky , dobrá práce !

• Rychlé dodání zboží

• Spolehlivost

• vstřícnost,ochota,komunikace, fundované informace

Dobrá cena , rychlá dodávka

• Příjemný personál
    • Přehledné stránky
    • Možnost osobního odběru

Rychlost, komunikaci a příjemný přístup na prodejně. Paní na prodejně poradila, perfektně popsala cestu ke skladu a ve skladu rychle vydali zboží a nechali zkontrolovat. Perfektní spolupráce, určitě se vrátím.

Přejeme hezký den

Výborná prezentace, ale stejně jsem udělal mojí vinou chybu v objednávce. Po telefonickém upozornění se strany obchodu byla chyba po dohodě odstraněna .

• Skvělá komunikace

Přejeme hezký den

• vstřícnost,rychlost vyřízení objednávky dobrá komunikace

Přejeme hezký den

• Výrobek měli opravdu skladem.

Přejeme hezký den

• Rychlá komunikace,dobrá cena,rychlé vrácení peněz po zrušení objednávky
    • Dlouhý dodací termín

Reakce obchodu Svět koupelny.cz

děkujeme za kladné hodnocení. Komunikace se zákazníkem je jednou z našich priorit. V nabídce máme přes 100 tisíc produktů a bohužel nelze mít vše skladem k okamžité expedici. Zboží bylo skladem u dodavatele s dostupností cca 10 dní.

děkuji

Reakce obchodu Svět koupelny.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.

• bez komunikace

- neplaťte dopředu
    - stav skladem u dodavatele nic neznamená

Reakce obchodu Svět koupelny.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, které nás mrzí. V nabídce máme přes 100tis. produktů a bohužel nelze mít vše skladem k okamžité expedici. 5.1. jste si objednal zboží s dostupností Skladem u dodavatele, Odeslání je možné za 7 - 10 pr.dní. Vaše objednávka je již na cestě od dodavatele k nám, a během následujícího týdne můžeme odeslat - uvedenou lhůtu tedy dodržíme. Pokud objednávku chcete stornovat, prosím, kontaktujte nás, obratem Vám vrátíme peníze zpět.

Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný den.

• Komunikace. Zavolají vám předem, že zboží zabalili a posílají.

Reakce obchodu Svět koupelny.cz

děkujeme za kladné hodnocení, kterého si vážíme. Komunikace se zákazníkem je jednou z našich priorit.

• Dobré ceny
    • Široka nabidka